Keystone logo
Urugwaj

Najlepsze uniwersytety dla Magister Programy w Urugwaj 2024

Liczba instytucji: 6
  • Maldonado Department, Urugwaj

  Francisco de Asís University Institute (UNIFA) jest fundacją non-profit, która od 1988 r. Świadczy usługi na poziomie uniwersyteckim w sferze prywatnej. Jego działanie i struktura są zaprojektowane zgodnie z wymogami dekretu 308/995, który odnosi się do uprawnienia prawne niezbędne do funkcjonowania jako uczelnia wyższa w Urugwaju.

  • Montevideo Department, Urugwaj

  Zainstalowany w Montevideo i kilku miastach w głębi kraju, Universidad Católica del Uruguay jest najstarszym prywatnym uniwersytetem w kraju i najbardziej rozpowszechnionym pod względem geograficznym. Początkowo założony w 1882 roku przez pierwszego arcybiskupa Montevideo, Mons. Mariano Soler ponownie otwarty i powierzony Towarzystwu Jezusowemu w 1985 r. Katolicki Uniwersytet Urugwaju jest głównym dziełem Kościoła katolickiego w dziedzinie szkolnictwa wyższego w Urugwaju. Jej zaangażowanie w doskonałość akademicką, pluralizm ideologiczny, ekumenizm i dialog międzyreligijny uczyniły ją jednym z podstawowych aktorów życia kulturalnego kraju.

  • Montevideo Department, Urugwaj

  Celem Instytutu Uniwersyteckiego Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Młodzieży jest rozwój działalności dydaktycznej, badawczej i upowszechniającej ukierunkowanej na wszechstronny trening, promocję zdrowego stylu życia, promocję kultury i szkolenia w zakresie wychowania fizycznego, sportu, rekreacji , obozy, turystyka, wolontariat i filantropia, zarządzanie społeczne, animacja społeczno-kulturalna i tym podobne, zorganizowane w ramach wydziałów, wydziałów lub równoważnych jednostek akademickich.

  • Poblado Uruguay, Urugwaj

  W ostatnich dziesięcioleciach nabór na studia wyższe w Urugwaju gwałtownie się rozwinął, dlatego rośnie zapotrzebowanie na szkolnictwo wyższe i instytucje badawcze, które są w stanie przeszkolić większą liczbę wysoko wykwalifikowanych osób.

  • Montevideo Department, Urugwaj

  Business University (UDE) został uznany przez rząd Republiki dekretem nr 308/995 z 08/11/95 i jest najszybciej rozwijającą się uczelnią spośród czterech prywatnych uniwersytetów. Nasza Uczelnia ma wsparcie najważniejszych izb gospodarczych i stowarzyszeń zawodowych w kraju. Od momentu uznania w 1998 r. Universidad de la Empresa odnotowuje stały i trwały wzrost liczby studentów, która liczy 5000 studentów.

  • Montevideo Department, Urugwaj

  Instytut Uniwersytecki CEDIIAP (Centrum Nauczania, Badań i Informacji o Kształceniu) został założony w 1995 roku przez prof. Em. Dra. María A. Rebollo i autoryzowany jako instytut uniwersytecki przez Ministerstwo Edukacji i Kultury (MEC) w rezolucji z dnia 22 marca 2001 r.