Keystone logo
Singapur

Najlepsze uniwersytety dla Magister Programy w Singapur 2023

Liczba instytucji: 63
  • Singapore, Singapur

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Singapore, Singapur

  Uniwersytet St.Gallen oferuje działalność akademicką związaną z Azją poprzez własną spółkę zależną, "St.Gallen Institute of Management in Asia Pte. Ltd." lub w skrócie SGI.

  • Madrid, Hiszpania
  • Amsterdam, Niderlandy
  • + 8 jeszcze

  IE University to czołowy międzynarodowy uniwersytet w Hiszpanii z kampusami w Madrycie i Segovii. Uznany za jeden z wiodących instytucji szkolnictwa wyższego na świecie, IE kształtuje liderów, którzy napędzają innowacje i zmiany w organizacjach, zapewniając środowisko uczenia się, w którym technologie i różnorodność odgrywają kluczową rolę w promowaniu globalnej wizji, przedsiębiorczego sposobu myślenia i humanistycznego podejścia.

  • 463, Singapur

  SUSS zapewnia edukację stosowaną skierowaną zarówno do świeżo upieczonych absolwentów szkół, jak i dorosłych uczniów, w dziedzinie nauk społecznych i dyscyplin, które mają silny wpływ na rozwój człowieka i społeczności.

  • Lille, Francja
  • Nice, Francja
  • + 3 jeszcze

  EDHEC Business School przygotowuje międzynarodowe talenty do globalnej kariery. Znany z naszej doskonałości akademickiej i najwyższej rangi edukacji biznesowej, naszą misją jest przygotowanie liderów do osiągnięcia sukcesu w trudnym środowisku biznesowym, które wymaga zwinności, innowacji i odpowiedzialności społecznej. Bliskie relacje EDHEC z globalnymi przedsiębiorstwami pozwalają nam oferować unikalny wgląd i możliwości dla naszych studentów oraz zapewnić transformacyjną edukację biznesową, w której miarą naszego sukcesu jest sukces naszych absolwentów.

  • Lausanne, Szwajcaria
  • Singapore, Singapur
  • + 1 jeszcze

  EHL Hospitality Business School, założona w 1893 roku jako Ecole Hôtelière de Lausanne, jest pionierem metod szwajcarskiej edukacji w zakresie gościnności i wyznacza standardy doskonałości. Dziś EHL łączy szwajcarskie wartości akademickiego rygoru i praktyki branżowej z kreatywnością i innowacją dla zorientowanych na klienta stopni zarządzania gościnnością, które przygotowują absolwentów do prowadzenia przyszłości i zarządzania z szacunkiem i empatią.

  • Singapore, Singapur

  Asian International College (AIC) stara się połączyć ze społecznością globalnych obywateli, którzy podzielają partycypacyjne podejście do uczenia się i są zainteresowani byciem liderami dzisiejszej gospodarki opartej na wiedzy, aby być gotowym na przyszłość. Uczniowie dołączają do programów AIC nie tylko po to, by być „uczonym”, ale by myśleć, uczestniczyć i tworzyć.

  • Singapore, Singapur

  Singapurski Instytut Zarządzania (SIM) jest jedną z wiodących instytucji edukacyjnych i kształcenia ustawicznego w regionie, uznaną za umożliwienie jednostkom i przedsiębiorstwom rozwoju na wszystkich etapach życia poprzez naukę. Poprzez wykorzystanie nowej wiedzy, umiejętności i technologii, SIM zapewnia oparte na umiejętnościach doświadczenia edukacyjne, które umożliwiają studentom, profesjonalistom i przedsiębiorstwom uczenie się przez całe życie i rozwijanie się przez całe życie.

  • Singapore, Singapur

  Duke-NUS Medical School została założona dzięki przełomowej współpracy między dwiema światowej klasy instytucjami: Duke University i National University of Singapore (NUS), w celu zapewnienia innowacyjnej edukacji i wpływowych badań, które usprawnią praktykę medyczną w Singapurze i poza nim .

  • Singapore, Singapur

  Założona w 2005 roku Szkoła Nauk Fizycznych i Matematycznych (SPMS) jest szkołą w College of Science na Nanyang Technological University. Oferujemy programy licencjackie (z wyróżnieniem) i podyplomowe w trzech głównych obszarach: chemia i chemia biologiczna; Nauki matematyczne; oraz fizyka i fizyka stosowana

  • Singapore, Singapur

  Od ponad 50 lat NUS Business School oferuje rygorystyczną, odpowiednią i satysfakcjonującą edukację biznesową wybitnym studentom z całego świata. Założona w tym samym roku, w którym Singapur uzyskał niepodległość, NUS Business School jest dziś jedną z wiodących szkół biznesu na świecie. Charakteryzuje się oferowaniem najlepszej globalnej wiedzy biznesowej z głębokimi azjatyckimi spostrzeżeniami, przygotowując studentów do poprowadzenia azjatyckich firm do międzynarodowego sukcesu i pomagania globalnym firmom odnieść sukces w Azji.

  • Singapore, Singapur

  Rutgers Business School Asia Pacific jest filią Rutgers, The State University of New Jersey (USA). Rutgers oferuje wysoko oceniane programy Executive Master of Business Administration (EMBA) i Master of Science in Supply Chain Management (MS SCM) dla utalentowanych profesjonalistów w Singapurze. Oprócz programów EMBA i MS SCM oferujemy otwartą rejestrację i dostosowane do potrzeb programy Executive Education zarówno dla osób fizycznych, jak i korporacji.

  • Singapore, Singapur

  National University of Singapore (NUS), zajmujący 1. miejsce w Azji i 11. na świecie (QS Global World Ranking 2021), jest flagowym uniwersytetem Singapuru. NUS oferuje globalne podejście do edukacji, badań i przedsiębiorczości, z naciskiem na azjatyckie perspektywy i wiedzę ekspercką. Mamy 17 wydziałów w trzech kampusach w Singapurze, a także 12 NUS Overseas Colleges na całym świecie. Nasze multidyscyplinarne i rzeczywiste podejście do edukacji, badań i przedsiębiorczości umożliwia nam ścisłą współpracę z przemysłem, rządami i środowiskiem akademickim w celu rozwiązywania kluczowych i złożonych problemów istotnych dla Azji i świata.

  • Singapore, Singapur

  Wszystko zaczęło się w 1925 r. Od utworzenia Embry-Riddle Company na lotnisku Lunken w Cincinnati w stanie Ohio. Następnej wiosny firma otworzyła szkołę lotniczą Embry-Riddle. To, co początkowo było prostym planem szkolenia pilotów linii lotniczych, przekształciło się w zaufany uniwersytet w 1970 roku. Dziś w Embry-Riddle Worldwide Campus funkcjonuje uznany na całym świecie system nauczania, który wykorzystuje instrukcje online i twarzą w twarz oraz sieć placówek edukacyjnych zaprojektowanych, aby: wspierać rozwój studentów w USA, na całym świecie, a teraz w Singapurze.

  • Singapore, Singapur

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...