Keystone logo
Litwa

Najlepsze uniwersytety dla Magister Programy w Litwa 2023

Liczba instytucji: 22
  • Klaipėda, Litwa

  1 stycznia 1991 roku to dzień oficjalnego rozpoczęcia działalności Uniwersytetu w Kłajpedzie. To data, która nadała miastu Kłajpeda status miasta uniwersyteckiego i która otworzyła przed regionem Litwy Zachodniej i jego mieszkańcami więcej możliwości zdobycia wyższego wykształcenia i kariery naukowej.

  • La Rochelle, Francja
  • Athens, Grecja
  • + 4 jeszcze

  EU-CONEXUS – European University for Smart Urban Coastal Sustainability to silne partnerstwo między dziewięcioma uniwersytetami, które rozwijają naukę i innowacje w centrum doskonałości w zakresie Smart Urban Coastal Sustainability (SmUCS). EU-CONEXUS – European University for Smart Urban Coastal Sustainability promuje wspólne europejskie wartości i wzmocnioną tożsamość europejską, łącząc nowe pokolenie Europejczyków, którzy mogą współpracować i pracować w różnych kulturach europejskich, w różnych językach i ponad granicami.

  • Kaunas, Litwa

  Odkryj miejsce doświadczeń kształtujących życie w wyjątkowej liberalnej atmosferze, tętniącym życiem kreatywnym środowisku pracy i zróżnicowanej społeczności inspirujących studentów i naukowców

  • Klaipėda County, Litwa

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Kaunas, Litwa

  Kowieński Uniwersytet Nauk Stosowanych (w języku litewskim - Kauno Kolegija ) jest publiczną multidyscyplinarną instytucją szkolnictwa wyższego zlokalizowaną na Litwie (jednym z trzech krajów bałtyckich), oferującą kształcenie w dziedzinach inżynierii, technologii, nauk społecznych, nauk humanistycznych, sztuki, medycyny i zdrowia nauki. Oferuje szerokie spektrum programów studiów licencjackich z praktycznym nastawieniem dla około 5500 studentów studiujących na 4 wydziałach.

  • Kaunas, Litwa

  Uniwersytet jest największą instytucją szkolnictwa wyższego w zakresie nauk biomedycznych na Litwie, z powodzeniem integrującą studia, badania i praktykę kliniczną. LSMU składa się z dwóch głównych akademii: Akademii Medycznej i Akademii Weterynaryjnej.

  • Vilnius, Litwa
  • Kaunas, Litwa
  • + 1 jeszcze

  Witamy na Uniwersytecie Wileńskim - najstarszej i największej litewskiej instytucji szkolnictwa wyższego. Od momentu powstania w XVI wieku Uniwersytet Wileński, jako integralna część europejskiej nauki i kultury, ucieleśniał koncepcję klasycznego uniwersytetu oraz jedności studiów i badań.

  • Kaunas, Litwa

  St. Ignatius of Loyola University of Applied Sciences jest niezależną katolicką instytucją szkolnictwa wyższego, której celem jest prowadzenie zintegrowanych programów studiów naukowo-biznesowych zarządzanych w oparciu o ignacjański paradygmat pedagogiczny.

  • Kaunas, Litwa

  Kaunas University of Technology , KTU jest jedną z największych uczelni technologicznych w krajach bałtyckich. Znany ze swoich powiązań z biznesem, wiodącej pozycji w badaniach naukowych, elastycznych interdyscyplinarnych programów studiów i niezapomnianych doświadczeń w nauce, KTU szybko staje się najlepszym wyborem studiów w dziedzinie reagowania.

  • Vilnius County, Litwa

  W swojej obecnej strukturze Vilnius College of Technologies and Design (VTDK) została utworzona w 2008 r. W wyniku integracji Wileńskiej Szkoły Technicznej z Wileńską Wyższą Szkołą Konstrukcyjno-Projektową. Początki Wydziału Technicznego sięgają lat 30. XX wieku (Technikum).

  • Šlienava, Litwa

  Kaunas Forestry and Environmental Engineering University of Applied Sciences (KMAIK) została założona w pobliżu miasta Kowna (środkowa Litwa) i zapewnia wyższe wykształcenie - przyznaje tytuł zawodowy licencjata.

  • Klaipėda, Litwa
  • Vilnius, Litwa
  • + 1 jeszcze

  SMK University of Applied Sciences to innowacyjna i oparta na jakości instytucja szkolnictwa wyższego zlokalizowana w stolicy Litwy Wilnie i mieście portowym nad Bałtykiem Kłajpedzie. W 2018 roku SMK otworzyła nowy Campus w drugim co do wielkości litewskim mieście Kownie. Założona w 1994 roku SMK urosła do pozycji na samym szczycie litewskich rankingów prywatnych szkół wyższych i obecnie jest największą prywatną szkołą wyższą na Litwie.

  • Kaunas, Litwa

  Lithuanian Sports University ( LSU ) jest dumny z tego, że jest jedyną wyspecjalizowaną uczelnią na Litwie, która od ponad ośmiu dekad łączy Ruch i Naukę o Sporcie.

  • Vilnius, Litwa

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Kaunas, Litwa

  Uznana w rankingu QS World University Rankings jako lider w kraju pod względem międzynarodowości, VMU jest jedyną publiczną instytucją szkolnictwa wyższego na Litwie i jedną z niewielu w regionie, w której prowadzona jest szeroka edukacja w zakresie sztuk wyzwolonych. Oznacza to, że studenci mogą swobodnie zmieniać i organizować swój grafik, nie tylko w jednej dziedzinie, a specjalności w innej, wyjeżdżać za granicę na wymianę międzynarodową i przygotowywać się do tych wyjazdów, biorąc udział w jednym z 30 dostępnych kursów języków obcych. Jako odzwierciedlenie światowych trendów akademickich, coraz więcej wykładów (osobnych przedmiotów, a nawet całych programów studiów) prowadzonych jest w języku angielskim, wiele z nich przez profesorów z zagranicy. VMU oferuje studia licencjackie i magisterskie, które są w całości prowadzone w języku angielskim. Uczelnia co semestr gromadzi barwną międzynarodową społeczność, która zrzesza przedstawicieli z blisko 80 krajów świata.