Keystone logo
Kirgistan

Najlepsze uniwersytety dla Magister Programy w Kirgistan 2024

Liczba instytucji: 4
  • Bishkek, Kirgistan

  Kyrgyz National University Jusupa Balasagyna (KNU) to publiczna uczelnia wyższa w Kirgistanie. Jest to najstarsza i największa uczelnia wyższa Republiki Kirgiskiej. Główny kampus uniwersytetu znajduje się w Biszkeku - stolicy Kirgistanu.

  • Bishkek, Kirgistan

  Kyrgyz National Agrarian University , nazwany na cześć KISkriabina, jest publiczną instytucją szkolnictwa wyższego w Kirgistanie. Główny kampus znajduje się w sercu stolicy Kirgistanu - Biszkeku. Kyrgyz National Agrarian University , nazwany na cześć KISkriabina, z pewnością zajmuje miejsce wśród 20 najlepszych uniwersytetów w Kirgistanie.

  • Bishkek, Kirgistan

  Kyrgyz Economic University , nazwany imieniem M. Ryskulbekova, jest jedyną instytucją edukacyjną w naszym kraju, która ewoluowała od FTSST (Frunze Technical School of Soviet Trade) do uniwersytetu. Nasza uczelnia jest jednym z liderów modernizacji systemu szkolnictwa wyższego Republiki Kirgiskiej.

  • Bishkek, Kirgistan

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...