Keystone logo
Kazachstan

Najlepsze uniwersytety dla Magister Programy w Kazachstan 2024

Liczba instytucji: 11
  • Almaty, Kazachstan

  Satbayev University to najstarsza i jedna z najbardziej prestiżowych uczelni technicznych w Kazachstanie, znana z rozwoju biznesu wydobywczego i naftowego. Satbayev University dominują specjalności techniczne, jest to uczelnia interdyscyplinarna, na której wykłada się architekturę i zarządzanie.

  • Atyrau, Kazachstan

  Uniwersytet Państwowy im. Khalela Dosmukhamedova Atyrau jest nowoczesną instytucją edukacyjną. NASZA INSTYTUCJA EDUKACYJNA jest jedyną państwową uczelnią w regionie Atyrau, która daje możliwość uzyskania wysokiej jakości kształcenia w zakresie nauk przyrodniczych, humanistycznych, ekonomicznych, prawniczych, plastycznych i muzycznych, pedagogicznych i rolniczych.

  • Turkistan, Kazachstan

  Akhmet Yassawi International Kazachstan-Turecki Uniwersytet powstał na podstawie Umowy Międzyrządowej pomiędzy Kazachstanem a Turcją w celu przygotowania nowoczesnych, wysoko wykwalifikowanych specjalistów z młodzieży krajów tureckojęzycznych i znajduje się w duchowym centrum tureckiego świata - Turkiestanu.

  • Aktau, Kazachstan

  Polityka edukacyjna jest aktywnie realizowana na jednej z wiodących uczelni w Kazachstanie - Kaspijskim Uniwersytecie Technologiczno-Inżynieryjnym im. Sh. Yessenov. Dziś nasza uczelnia jest największą nowoczesną uczelnią, która przeszła certyfikację państwową i akredytację.

  • Temirtau, Kazachstan

  „Karaganda Industrial University” („ KarIU ”) jest wiodącą uczelnią w Kazachstanie zajmującą się kształceniem wysoko wykwalifikowanej kadry z wyższym i podyplomowym wykształceniem w dziedzinie metalurgii, budowy maszyn, chemii, budownictwa i innych powiązanych dziedzin metalurgii, które są priorytetowe dla przemysł wydobywczy i metalurgiczny.

  • Nur-Sultan, Kazachstan

  licencjatң 5 baғyty zhәne magistracyң 5 baғdarlamasy. Kazachstan gałęzie tumengi kurstarynda sabaабty zhuyelі turde Nur-Sultan kalasyna keletin MMU facultyterinin oқytushylary zhurgizedi. Manyk uzi - bilim alu oderisin Muskeude ayaktau ushin zhasalatyn dayyndyk.

  • Rudny, Kazachstan

  Rudny Industrial Institute to nowoczesny zespół naukowo-dydaktyczny z zakresu nauk technicznych z rozwiniętą infrastrukturą.

  • Karagandy, Kazachstan

  Jako jeden z wiodących uniwersytetów w Kazachstanie, Karaganda Economic University ( KEU ) zajmuje się globalnymi zmianami środowiskowymi i zobowiązuje się do oferowania nowoczesnego i zaawansowanego programu edukacyjnego.

  • Nur-Sultan, Kazachstan

  Seifullin Kazachski Agro Technical University ( Seifullin KATU ) jest największą agrarną wyższą instytucją edukacyjną środkowego i północnego Kazachstanu, pierwszą wyższą instytucją edukacyjną w Astanie. Seifullin Kazachski Agro Technical University jest zaliczany do 10 najlepszych uniwersytetów w kraju.

  • Almaty, Kazachstan

  Utworzony w 1997 roku w Ałmaty. Założycielem, prezesem i pierwszym rektorem uczelni jest doktor filozofii, profesor Aliyev Zhumatay Alievich.

  • Astana, Kazachstan

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...