Keystone logo
Jersey

Nauka Magister w Jersey 2024

Zmień walutę

Podstawowy miesięczny koszt utrzymania

 • Wynajem we wspólnym mieszkaniu

  1027
 • Udział mediów

  64
 • Abonament internetowy

  57
 • Transport lokalny

  59

Przykładowy koszt stylu życia

 • Zestaw fastfood

  8
 • Bilet do kina

  14
 • Kufel lokalnego piwa

  6

O Jersey

Studia w Jersey

Szkolnictwo wyższe w Jersey

Dział Jersey 's edukacji przewiduje potrzeb edukacyjnych uczniów uczęszczających do szkoły. Są to szkoły publiczne finansowane przez rząd. Istnieje również kilka szkół prywatnych tutaj. Ogólnie rzecz biorąc, system szkolny jest dość podobny do Wielkiej Brytanii pod względem jego struktury i jakości kształcenia. Jednak jest to mały kraj, co oznacza, że ​​uczniowie uczęszczają mniejszych szkół ogólnej. To może poprawić jakość edukacji dla wielu w tym obszarze.

W zakresie szkolnictwa wyższego w Jersey, uczniowie, którzy uczęszczają do szkoły średniej będzie prawdopodobnie przenieść się do centrum uniwersyteckim. Kraj oferuje kolegium dalszego kształcenia zwanego Highlands College. Obiekt ten zapewnia szans edukacyjnych i szkół pełnym wymiarze czasu w niepełnym wymiarze czasu. Berneński Kolegium pracuje jako szósty postaci, jak również.W ten sposób, to działa w sposób współpracy z innymi szkołami, w tym London South Bank University, University of Plymouth i Open University. Studenci, którzy zapiszą się w Highlands College są w stanie uzyskać dyplom dwa lata nazwie Foundation Degree. Od tego momentu, mogą wówczas uzyskać dodatkowe wykształcenie zdobyć wykształcenie w danej dziedzinie nauki.

Kraj posiada również wyspecjalizowane szkoły dla tego typu kształcenia. Jeden z najbardziej znanych opcji jest Jersey International Business School. To jest szkoła sektor prywatny, który kształci studentów w zakresie dyscyplin, wszystko z naciskiem na szkolenia dla międzynarodowych badań. Kolejna szkoła w Jersey jest Instytut Prawa. Jest to kraj 's szkoła prawnicza. Studenci będą uczyć się do adwokatów i radców prawnych stają się w Jersey.

Odpłatności

Studenci, którzy studiują w szkołach publicznych nie płacą czesnego, aby to zrobić.Generalnie jednak, to tylko dla studentów, którzy są tubylcy do kraju rozwiązaniem. Inni, w tym studentów, zapłaci opłatę zapisać. Opłata ta zakresy znacznie w zależności od kierunku studiów student rejestruje się i szkoły.

Szkolnictwo wyższe jest za dodatkową opłatą, w szczególności dla tych studentów, którzy zapiszą się w Jersey International Business School. Ta szkoła edukacji jest prywatna placówka, a opłaty są zwykle wyższe tutaj. Jednak szkoła jest również jednym z najlepszych opcji dla studentów, którzy chcą uzyskać dyplom, które można wykorzystać na arenie międzynarodowej, co jest coś, wielu studentów zrobić.

Zagraniczni studenci mogą uczyć się tutaj. Uzyskanie wizy studenckiej odbywa się za pośrednictwem samej uczelni, w większości przypadków.

Wielu studentów wyjazd za granicę w celu znalezienia pracy poza Jersey. Jednak kraj ma coraz branży medycznej, jak również silnego sektora biznesowego. Znalezienie pracy w tych dziedzinach może być opcja po ukończeniu studiów.

Ubezpieczenie zdrowotne

Studenci, którzy planują studiować na uniwersytecie w Jersey, będzie musiał uzyskać własne ubezpieczenie zdrowotne. To nie jest przez szkoły obecności. Studenci mogą być w stanie nabyć polityki przez szkoły lub za pośrednictwem usługodawcy zewnętrznego. Jednak szkoły ustawić zasady dotyczące tego, czy uczniowie są w stanie uczestniczyć bez tego rodzaju ubezpieczenia w miejscu.

Wizy studenckie

Aby otrzymać wizę studencką, studenci muszą najpierw złożyć do wybranej przez siebie szkoły. Jeśli szkoła przyjmuje ucznia, on lub ona jest wtedy w stanie ubiegać się o wizy przez rząd. Szkoła będzie dostarczenie listu przyjęcia pozwalającą na to, aby wystąpić.