Keystone logo
Indie

Nauka Magister w Indie 2024

Ucz się w Indie

Indie to kraj w Azji Południowej, który jest domem dla prawie miliarda i pół ludzi, drugim co do wielkości populacji na świecie po Chinach. Indie 's granice morskie składają się z Oceanu Indyjskiego, Morza Arabskiego i Zatoki Bengalskiej i jej granic akcji gruntów z Chin, Pakistanu, Bhutanie, Nepalu, Bangladeszu i Birmie. Po dramatycznych zmian w jego działalności rynkowych na początku lat 1990, Indie szybko rozwinęła się w widocznym gospodarki światowej, gdzie jest teraz uważane za innowacyjne, rozwiniętym kraju posiadających tytuł jest trzecim co do wielkości krajem w odniesieniu do PPP lub puchasing moc parzystości. Jednak to przyspieszenie wzrostu nie odniósł India 's głębokie i stałe problemy z ubóstwa, niedostatecznej opieki zdrowotnej, analfabetyzmu, niedożywienia i korupcji w policji i sektorach rządowych.

Rząd federalny Indii składa się z władzy wykonawczej, ustawodawczą i sądowniczą, z prezydent Indii działającym jako głowy państwa.Prezydent jest wybierany za pomocą systemu wyborczego kolegium i pozostaje w mocy przez okres pięciu lat. Premier, który jest powoływany przez prezydenta, uważa szef rządu i utrzymuje najwyższy poziom władzy wykonawczej. Indyjscy legislacyjne przylega łączące z Westminster-stylu parlamentarnych rządów ze względu na ciężki wpływem ostatniego brytyjskiego kolonializmu.

Choć modernizacja Indiach trwa, tradycyjne społeczeństwo pozostaje sharpely określone przez indyjskiego systemu kastowego, rodzaj umowy społecznej stratyfikacji, która hamuje emancipated interakcji społecznych i się mobilność najbardziej rozwiniętych countries.Social klas w Indiach są oznaczone jako "kasty " , z niektórych kast za bardziej elitarna niż inni. Choć Indie antydyskryminacyjnych przepisów zapobiegających prześladowań i uprzedzeń wobec tzw kast niższych, żyjący Indianie na obszarach wiejskich nadal obiektem dyskryminacji i segregacji na terenach miejskich.Wartości rodzinne też nadal stanowią istotny wpływową aspekt tradycji indyjskiej, z ustawionych małżeństw między dwoma rodzinami wciąż normą dla większości społeczeństwa indyjskiego. Ponadto, rozwód jest praktycznie niespotykane w indyjskim społeczeństwie i wyłącznie w skrajnych przypadkach nadużyć.

Indie 's klimatu

Indie są uważane za "megadiverse " country i zawiera trzy regiony o nazwie "gorących punktów bioróżnorodności ". Jest domem dla dziewięć procent wszystkich ssaków żyjących w świecie i sześć procent wszystkich roślin kwitnących. Siedliskowej w zakresie od lasów iglastych w Himalajach do lasów tropikalnych w północno-wschodniej Indii i Andamany. Średnie wysokie i niskie temperatury w zakresie Indiach od 75 stopni Celsjusza do 55 stopni Fahrenheita (25 stopni Celsjusza do 12 stopni Celsjusza).Jednak większe miasta, takie jak Bangalore, Bombaj i New Delhi często piec w temperaturach, które pozostają nawet do 95 stopni Fahrenheita (35 stopni Celsjusza) na tydzień na raz. Opady deszczu mogą być ciężkie w tropikalnych obszarach klimatycznych, z poziomem wilgotności unoszące się wokół 80 procent.

Języki w Indiach

Indie nie ma języka urzędowego, ale hindi posługuje się prawie połowa populacji India 's. Bengalski, telugu, marathi, tamilski, urdu i gudżarati są inne języki, w których uczniowie mogą napotkać podczas studiów w Indiach. Angielski jest używany przez wielu Hindusów i jest uważany India 's "drugi " język z wyboru. Indie również ma wiele różnych języków, które zostały umieszczone na "zagrożonych język " listy, ponieważ liczba głośników przeżyły zmalała do pojedynczych kieszeni wiosek istniejących w wiejskich obszarach Indii.

Religie w Indiach

Osiemdziesiąt procent Indian praktyki hinduizmu, religii, które naukowcy uważają za world 's najstarszą religią żywą. Hindusi wierzą w różnych ustaw, codziennie moralność, dharma, karma i reinkarnacja. Inne religie występujące w społeczeństwie indyjskim są głównie chrześcijaństwo i islam.

Indie 's walut

Oficjalną walutą Indii jest rupia, która jest kontrolowana i wydane przez Reserve Bank of India. Rupia indyjska dzieli się na 100 paise. Od 2011 roku tylko monety o wartości 50 paise uważa prawnym środkiem płatniczym. Stan banknotów w obiegu, to obecnie 5, 10 20, 50, 100, 500.

Zmień walutę

Podstawowy miesięczny koszt utrzymania

 • Wynajem we wspólnym mieszkaniu

  123
 • Udział mediów

  12
 • Abonament internetowy

  8
 • Transport lokalny

  10

Przykładowy koszt stylu życia

 • Zestaw fastfood

  4
 • Bilet do kina

  3
 • Kufel lokalnego piwa

  2

O Indie

System szkolnictwa wyższego w Indiach

Za Chinami i USA, Indie 's system szkolnictwa wyższego jest trzecim co do wielkości, z Komisji Grantów Uniwersyteckich reprezentujących główny organ regulacyjny nad ISW. W latach 2000 i 2010, Indie skonstruowane 20000 szkół wyższych, które akceptowane ponad osiem milionów studentów w tym czasie. Dziedzinie nauki i techniki są mocno promowane przez rząd Indii na poziomie uczelni, co prowadzi do kilku instytutów technologicznych, takich jak Indian Institutes of Technology i indyjskiej instytuty zarządzania, aby otrzymać uznanie od światowych organizacji edukacyjnych. Ponadto, All India Institute of Medical Science w New Delhi jest uważany za jeden z wiodących ośrodków badawczych do rozwoju technologii medycznych i metod leczenia.

Stopnie naukowe wydawane w Indiach zgodne brytyjskiego systemu kolonialnego, z licencjackich i magisterskich stopni podanych jako "sztuki " lub "nauki " stopni. Stopnie doktora są również dostępne dla studentów, którzy ukończyli określonego kapitanowi programu 's dotyczących ich kierunku studiów. Wstęp na uczelni jest oparta na bramkę zdobytą przez uczniów biorących Wyższej maturę i jest bardzo konkurencyjny w odniesieniu do bardziej prestiżowych uniwersytetów działających w Indiach. W rzeczywistości All India Pre-Med próbek pobranych rocznie 200.000 studentów, z których tylko 2000 są akceptowane.

Zagraniczni studenci pragnący zdobyć wykształcenie w Indiach trzeba będzie pokazać dowód pomyślnym ukończeniu co najmniej 12 lat z wykształceniem średnim w kraju ich pochodzenia. Studenci muszą także zdać egzamin wstępny i przedstawia wyniki w Ministerstwie Spraw Zagranicznych w New Delhi.Bezpośredni wstęp do medycznych, stomatologicznych i technicznych kierunków studiów nie jest dopuszczalne, niezależnie od tego, student 's ostatnich poświadczeń edukacyjnych. Jednak inne programy studiów nie mogą wymagać od obcych osób do egzaminu wstępnego. Zamiast tego, student 's wejście zdobywa wykształcenie wyższe egzamin (np. ACT lub SAT podane w USA) mogą być wykorzystywane do zakwalifikowania studenta na niektórych wyższych szkół technicznych. Studenci zainteresowani zdobywając dyplom w Indiach powinni być świadomi faktu, że uczelnie publiczne nie przyjmują uczniów, którzy nie są obywatelami Indii.

Kosztów czesnego w Indiach znacznie się zmieniać, z uczelni publicznych jest znacznie mniej kosztowne niż prywatnych uczelni, ponieważ są one finansowane przez rząd. Indyjska obywatele zazwyczaj zapłacić mniej niż 100 dolarów rok uczęszczać do publicznej szkoły lub uczelni wyższej. Prywatne opłaty uniwersyteckie może wahać się od 400 dolarów do 25.000 dolarów rocznie, w zależności od instytucji i rodzaj studiów.Non-Indian uczniowie uczęszczający prywatnej szkole są na ogół pierwszeństwo w stosunku do studentów indyjskich, głównie ze względu na fakt, że są bardziej finansowo przygotowane do pokrycia kosztów czesnego.

Dlaczego warto studiować w Indiach?

Studenci, którzy chcą studiować non-zachodnią muzykę, religii, architektury i sztuki znajdą Indiom idealne miejsce, w którym chcesz dowiedzieć się szczegółowo o tych przedmiotów. Jej różnorodna i fascynująca kultura jest irresistable mieszanka starożytnych i współczesnych stylów, które przyciągają humanistycznych kierunków z całego świata. Dodatkowo, India oferuje najnowocześniejsze programów informatycznych studiów dla studentów zainteresowanych zarabianiem na wysoko cenione Bachelor 's lub kapitan ' s Stopień związane dziedzinie komputerów i IT.