Keystone logo
Australia

Najlepsze uniwersytety dla Magister Programy w Australia 2023

Liczba instytucji: 270
  • Camperdown, Australia

  Przygotuj się do rozpoczęcia studiów wyższych online. Od przewodników po urządzaniu swojego miejsca do nauki po kluby i programy online, mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby pozostać towarzyskim, wspieranym i połączonym ze społecznością uniwersytecką podczas nauki w domu.

  • Camperdown, Australia

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • New York, Stany Zjednoczone
  • London, Wielka Brytania
  • + 5 jeszcze

  The Original Graphic Design Bootcamp. Studiuj z Shillington online lub na kampusie w Nowym Jorku, Londynie, Manchesterze, Sydney, Melbourne lub Brisbane. Nie trzeba mieć doświadczenia. Nasze innowacyjne podejście do edukacji projektowej oznacza, że studenci osiągają niesamowite, nagradzane wyniki w ciągu zaledwie 3 miesięcy w pełnym wymiarze godzin lub 9 miesięcy w niepełnym wymiarze godzin. Utalentowani nauczyciele zapewniają, że spędzisz więcej czasu, robiąc to, co kochasz, dzięki rzeczywistym i istotnym umiejętnościom, których się nauczysz - od teorii projektowania, typografii i opakowań po projektowanie aplikacji mobilnych i doświadczenia użytkownika (UX). Ukończ studia z polerowanym portfolio pokazującym twoje najlepsze prace, gotowe do rozpoczęcia kreatywnej kariery.

  • Joondalup, Australia
  • Mount Lawley, Australia
  • + 1 jeszcze

  Uniwersytet Edith Cowan cieszy się znakomitą reputacją ze względu na jakość naszego nauczania i doświadczenie studentów. W ECU kierujemy się naszymi wartościami, takimi jak uczciwość, szacunek, racjonalne dochodzenie, osobista doskonałość i odwaga. Z dumą zapewniamy jedno z najlepszych doświadczeń studenckich w Australii. Oznacza to, że nasi absolwenci, Twoi koledzy ze studiów, wysoko ocenili nas za jakość nauczania, rozwój umiejętności i wsparcie dla studentów. Rzeczy, które naprawdę docenisz, jeśli zdecydujesz się tu studiować. Z ponad 30 000 studentów, studenci zagraniczni stanowią ponad 18% populacji studentów z ponad 100 różnych krajów.

  • Sydney, Australia

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Brisbane, Australia
  • Kelvin Grove, Australia

  QUT jest młodym uniwersytetem o globalnym spojrzeniu. Jesteśmy ambitni i gotowi do podejmowania nowych wyzwań z nastawieniem na przyszłość. Staramy się łączyć naszych studentów z prawdziwym światem poprzez praktyczną naukę praktyczną, która przygotowuje naszych absolwentów do kariery w przyszłości i jutro.

  • Surry Hills, Australia

  Akademia Muzyki i Sztuk Performatywnych (AMPA) jest jednym z wiodących australijskich dostawców szkolnictwa wyższego w zakresie edukacji artystycznej. Kształcąc i inspirując młodych artystów od ponad 20 lat, AMPA pozostaje zaangażowana w zapewnianie najwyższej jakości studiów licencjackich i podyplomowych, koncentrując się na sztukach scenicznych, w tym muzyce współczesnej, jazzowej i klasycznej, występach tanecznych (współczesny, balet, jazz, współczesny i hip hop ), teatr muzyczny, kompozycja/produkcja muzyczna i zarządzanie sztuką.

  • Perth, Australia
  • Melbourne, Australia
  • + 1 jeszcze

  Kluczowym celem Engineering Institute of Technology (EIT) jest zapewnienie wybitnej praktycznej edukacji w zakresie inżynierii i technologii; od dyplomów do stopni magisterskich. Najlepsi wykładowcy inżynieryjni i instruktorzy, z dużym rzeczywistym doświadczeniem inżynierskim w branży, są pobierani z całego świata. Nauka jest zdobywana poprzez zajęcia face-to-face, jak również synchroniczne, internetowe technologie (eLearning).

  • Prahran, Australia

  Ducere Global Business School jest uznanym liderem we współpracy uczelni z przedsiębiorstwem w celu projektowania i dostarczania stopni naukowych, które mają rzeczywisty wpływ na karierę. Współpracujemy z głównymi uniwersytetami na 4 kontynentach, globalnymi korporacjami, departamentami rządowymi i organizacjami pozarządowymi, a także jesteśmy członkiem AACSB, Fundacji Clintona, Organizacji Narodów Zjednoczonych i różnych światowych izb, aby zapewnić, że nasze programy są aktualne, odpowiednie i powiązane z branżą . Mamy misję zarówno biznesu, jak i filantropii. Ducere sfinansował i wspierał działalność Fundacji Ducere w 27 krajach afrykańskich kwotą milionów dolarów.

  • Mitcham, Australia

  College for Adult Learning powstał jako zarejestrowana organizacja szkoleniowa (RTO) w 2009 roku, a dzięki naszemu zaangażowaniu w praktyczne rozwiązania szkoleniowe zorientowane na wyniki z niezrównanym wsparciem i elastycznością, dokonaliśmy prawdziwej zmiany w tysiącach istnień w ciągu ostatniego 10 lat. Nasza wizja w College for Adult Learning koncentruje się na tworzeniu rzeczywistych wyników dla studentów. Jesteśmy zaangażowani w pomaganie uczniom w osiąganiu ich celów poprzez dostosowane do nich ścieżki edukacyjne, angażujące i istotne dla branży treści kursów, dodatkowe materiały i narzędzia do nauki. Uzyskaj nieograniczony mentoring i wsparcie od doświadczonych profesjonalistów. Wierzymy w dokonywanie zmian.

  • Melbourne, Australia

  Witamy w RGIT Australia, jednym z wiodących australijskich instytutów kształcenia i szkolenia zawodowego (VET). W RGIT Australia nasi studenci są naszym priorytetem i jesteśmy dumni z ich osiągnięć. Naszym podstawowym celem jest zapewnienie studentom środowiska, które umożliwia im pełne wykorzystanie ich potencjału.

  • Melbourne, Australia

  Kierownictwo i personel Brighton Institute Of Technology (BIT) pragną bardzo ciepło powitać wszystkich nowych i powracających studentów. BIT zapewnia różnorodną gamę uznawanych w całym kraju iw pełni akredytowanych kursów, które zapewniają studentom umiejętności i wiedzę potrzebne do podjęcia pracy lub Pathways do dalszej edukacji.

  • Ipswich, Australia

  Ashley Institute of Training (ASH) RTO 20749 jest zarejestrowaną organizacją szkoleniową zatwierdzoną do prowadzenia uznawanych w kraju szkoleń i kwalifikacji.

  • Kangaroo Point, Australia

  Shafston działa od 25 lat, kształcąc studentów zarówno w języku angielskim, jak i na kursach zawodowych. W Shafston kształciło się ponad 120 000 uczniów z ponad 100 krajów od czasu jej powstania w 1996 roku. Szkoła otrzymała wiele wyróżnień, w tym otrzymanie oceny numer 1 szkoły języka angielskiego w Australii w 2013, 2014 i 2019 roku przez Ryugaku Journal.

  • Croydon, Australia

  Program akademicki SMBC opiera się na Biblii - natchnionym słowie Bożym i jest w niej nasycona. Studia w SMBC zapewnią ci głębokie i systematyczne zrozumienie Biblii, jej teologii i zastosowania we wszystkich aspektach życia.