Keystone logo
Arabia Saudyjska

Najlepsze uniwersytety dla Magister Programy w Arabia Saudyjska 2024

Liczba instytucji: 32
  • Hamad Town, Bahrajn
  • Riyadh, Arabia Saudyjska

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Sharjah, Zjednoczone Emiraty Arabskie
  • Oman Online, Oman
  • + 7 jeszcze

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Ayn Ibn Fuhayd, Arabia Saudyjska

  Poprzez potężny program dyplomów i kursów na zamówienie, łączących teorię i praktykę, od momentu powstania Josoor dostarczył rozwiązania edukacyjne i szkoleniowe dla ponad 4000 uczestników, wyposażając ich w umiejętności i wiedzę specjalistyczną do zarządzania projektami i organizacjami w branży sportowej oraz dostarczania światowej klasy , głośne wydarzenia sportowe i rekreacyjne.

  • Al Hofuf, Arabia Saudyjska

  Jak bardzo jesteśmy zadowoleni z Uniwersytetu King Faisal University , miasta wiedzy w oazie Al-Ahsa; powitać Cię przez swój portal elektroniczny i jego okna z widokiem na osiągnięcia tego starożytnego uniwersytetu i jego osiągnięcia trwające ponad cztery i pół dekady od 1395 r., 1975 r., odpowiadające 1975 r., i nadal dziękować Bogu Wszechmogącemu, a następnie hojna troska i nieograniczone wsparcie, jakie otrzymuje od naszych mądrych przywódców Niech Bóg go błogosławi, wierząc w pionierską i przywódczą rolę powierzoną krajowym instytucjom edukacyjnym i badawczym, aby przyczynić się do osiągnięcia wszechstronnego rozwoju narodowego.

  • Riyadh, Arabia Saudyjska

  Riyadh Elm University , dawniej Riyadh Colleges of Dentistry and Pharmacy (RCsDP) to prywatnie wspierana szkoła policealna z siedzibą w Rijadzie w Królestwie Arabii Saudyjskiej. Kolegium zostało oficjalnie zatwierdzone w lutym 2004 r. Przez Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego Królestwa Arabii Saudyjskiej na oferowanie profesjonalnych programów licencjackich w zakresie stomatologii, higieny zębów, pomocy dentystycznej, farmacji i technologii laboratoriów medycznych.

  • Riyadh, Arabia Saudyjska

  We wtorek 09/01/1419 AH (06/05/1998 AD) JKW Książę Koronny - niech Bóg go strzeże - zarządził połączenie Uniwersytetu Islamskiego Imama Mohammada Ibn Sauda i Uniwersytetu Króla Sauda w Regionie Południowym w jeden podmiot pod nową tożsamością Uniwersytetu King Khalid University . Później, 3 listopada 1419 r. AH (7.06.1998 r.), Wydano dekret królewski, dekret 7/78 / M, aby zakończyć wszystkie zwykłe procedury niezbędne do przeprowadzenia połączenia. Pierwszy budżet Uczelni został wydany 14.09.1419 r. (02.01.1999 r.) W ramach ogólnego budżetu państwa.

  • Dammam, Arabia Saudyjska

  Zanim nazwa „Al Asala Colleges” się wyróżniła, przeprowadzono szczegółowe badanie dyscyplin, liczby studentów w każdej dyscyplinie na poziomie Królestwa i na poziomie każdego miasta, osiągając z jednej strony najlepsze dyscypliny pod względem frekwencji uczniów w dyscyplinach. wymagania rynku pracy Arabii Saudyjskiej w ogóle, a z drugiej strony w szczególności we wschodniej prowincji.

  • Mecca, Arabia Saudyjska

  Królestwo Arabii Saudyjskiej znajduje się w czołówce krajów świata islamskiego ze względu na swój status religijny oraz znaczenie historyczne i cywilizacyjne. Obejmuje Qiblah (Ka'bah), z którym muzułmanie spotykają się podczas codziennych modlitw. Co więcej, serca milionów ludzi zwracają się do Mekki, pragnąc odprawić hadżdż i umra.

  • Industrial Area, Arabia Saudyjska

  Majmaah University jest jednym z najnowszych uniwersytetów w drogiej ojczyźnie, który dołączył do systemu wielu i dużych gmachów naukowych, aby stać się dopływem edukacji uniwersyteckiej i zezwoleniem dla mieszkańców Gubernatorstwa Al Majmaah i gubernatorstw w ramach uniwersytetu oczekuje wiele do zaoferowania.

  • Tabuk, Arabia Saudyjska

  W oparciu o zasadę integracji sektora prywatnego i publicznego w KSA w oferowaniu usług szkolnictwa wyższego Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego zachęca prywatne szkoły wyższe do wszystkich specjalności akademickich. Jego Królewska Wysokość Książę Fahad Bin Sultan, Książę Regionu Tabuk, zachęcał inwestorów do założenia prywatnego uniwersytetu w celu rozpowszechniania kultury i edukacji w mieście Tabuk, które ma wyróżniające się położenie geograficzne, obsługujące region i jego okolice.

  • Riyadh, Arabia Saudyjska

  Prywatna edukacja w Królestwie jest świadkiem odrodzenia i wielkiej uwagi rządu Kustosza Dwóch Świętych Meczetów, króla Salmana bin Abdulaziza, niech Bóg go zachowa. Dar Al Uloom to jedna z najwybitniejszych uczelni prywatnych w Królestwie, ukierunkowana na promocję szkolnictwa wyższego i inwestycje w zrównoważony kapitał ludzki.

  • Buraydah, Arabia Saudyjska

  Jest to jeden z regionów administracyjnych w Arabii Saudyjskiej, a jego główną siedzibą jest miasto Buraidah. Qassim słynie z obfitości wód gruntowych i dostarcza Królestwu Arabii Saudyjskiej najlepszych rodzajów daktyli i warzyw. Główne miasta regionu to: Buraidah, największe miasto, Onaizah, Maznib, Bukeiriyah, Badayea, Almaznib, Alkhabra, Riyadh Alkhabra, Alasyah, Oklat Alsukoor, Dhariah, Oyoon Aljawa i inne.

  • Riyadh, Arabia Saudyjska

  Społeczność PSU kieruje się wspólnym celem: uczynić świat lepszym poprzez edukację, badania i innowacje. Jesteśmy zabawni i ekscentryczni, pomysłowi i artystyczni, mamy obsesję na punkcie liczb i witamy utalentowanych ludzi.

  • Taif, Arabia Saudyjska

  Główny kampus Taif University znajduje się obecnie w Al-Hawiyya, gubernatorstwie Taif, emiracie Mekki, zachodnim regionie Arabii Saudyjskiej, na wschodnich stokach gór Sarawat na wysokości 1700 m n.p.m. w południowo-zachodniej części Arabii. Półwysep. TU ma również trzy kampusy oddziałowe w prowincji Taif: oddział Taraba (około 150 km od Taif), oddział Khurma (około 200 km od Taif) i oddział Ranya (350 km od Taif).

  • Jeddah, Arabia Saudyjska

  Dążymy do doskonałości instytucjonalnej poprzez budowanie trwałych partnerstw strategicznych w celu przyspieszenia rozwoju procesu edukacyjnego i wyspecjalizowanych stosowanych praktyk.