Zjednoczone Emiraty Arabskie

O ZEA

Zjednoczone Emiraty Arabskie (ZEA) jest bardzo nowoczesnym Middle Eastern kraj położony w południowo-wschodniej części Półwyspu Arabskiego. Kraj graniczy z Arabii Saudyjskiej, Omanie i Katarze. UAE została utworzona w 1971 roku jako federacja siedmiu emiratów: Abu Dhabi, Ajman, Dubaj, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah i Umm al-Qaiwain. UAE jest popularnym miejscem turystycznym, który łączy bogate tradycje kulturalne więcej niż 2500 roku z miast, które oferują nowoczesne wieżowce, muzea, galerie sztuki, pola golfowe, uzdrowiska i parki rozrywki.

 

Klimat

Chociaż około cztery piąte ZEA ma klimat suchy i gorący pustynny, kraj również góry, oazy i wybrzeża. Maksymalne temperatury w lecie może osiągnąć prawie 50 stopni C w niektórych dziedzinach, choć temperatura w regionach górskich są bardziej umiarkowane. Minimalna temperatura zimą wynosi około 10 stopni C.Roczna suma opadów wynosi od 120 mm do 350 mm w zależności od lokalizacji, od czasu do czasu powodzi flash. Burze pyłowe, które znacznie zmniejszają widoczność również wystąpić w regionach pustynnych.

 

Kultura

UAE stara się zachować tradycyjne elementy kultury w oparciu o zasady życia i plemiennych islamskich natomiast zmierza w kierunku nowoczesnej kultury. Mając to na uwadze, kraj ten niedawno podkreślił sztuki wizualne które zwiększają tradycyjnych środków kreatywności, które koncentrują się na poezji i słowa mówionego. W rezultacie, UAE teraz kwitnącej, wielokulturowe środowisko artystyczne, które obejmuje muzea, galerie sztuki, wystawy, imprezy kulturalne, teatry i art-related warsztaty i obozy letnie.

 

Koszty życia

Ceny w ZEA są na ogół umiarkowany, z jedną sypialnią już od około 1000 dolarów (US) na miesiąc i utilities pracuje około 120 dolarów (US) miesięcznie. Żywność i jadalnią koszty są bardzo rozsądne.Koszty w pobliżu centrum miasta, są nieco wyższe niż koszty gdzie indziej. Uczniowie powinni też koniecznie budżetu na samochód, ponieważ są one wirtualne konieczność w kraju.

 

Uczelnie

Szkoły i uczelnie w Zjednoczone Emiraty Arabskie

Szkoły i uczelnie on-line w Zjednoczone Emiraty Arabskie