Zarządzanie

Informacje ogólne

Opis programu

Nasz program zarządzania jest to znakomita okazja dla absolwentów, którzy chcą rozwijać praktyczne, funkcjonalne wiedzy biznesowej i umiejętności w celu poprawy ich perspektyw zatrudnienia.

Program ma na celu rozwijanie zrozumienia głównych aspektów zarządzania przedsiębiorstwem i zbudować od umiejętności i kompetencji dotyczących zarządzania średnim i wyższym ról. Jest to szczególnie korzystne dla studentów, którzy wzięli stopni non-biznesu lub którzy chcą wzmocnić swoją wiedzę biznesową.

Nasze doświadczenia z pracy z szeroką gamą partnerów przemysłowych oraz zespołów kierowniczych są podawane bezpośrednio do projektowania naszego programu Zarządzania, który obejmuje podstawowe moduły mające na celu przekazanie Państwu podstawowych umiejętności biznesowych poszukiwanych przez współczesnych organizacjach. Ponadto szeroka gama opcjonalnych modułów daje elastyczność, aby dostosować program do indywidualnych aspiracji zawodowych.

Wszystkie nasze moduły zajęć wykorzystywać współczesne studia przypadków i umiejętności oparte, zapewniając, że jako absolwent będzie przygotowany do zastosowania najnowszej najlepszych praktyk zarządzania oraz szybko i świadomie przyczyniają się do funkcjonowania każdej firmy.

Uczenia się, nauczania i oceny

Nauczanie w programie zarządzania jest przez światowej sławy naszej kadry specjalistycznej przy użyciu wielu metod, takich jak: wykłady, seminaria, praca w grupach, forach zwrotnych, sesje jeden na jeden z wychowawców program i warsztatów. Moduły są oceniane poprzez połączenie badań i umiejętności oparte courseworks.

Semestr 1

Od października do stycznia wprowadza nasze moduły zarządzania rdzenia. Studenci ze znacznym wiedzy modułu obowiązkowego może zastąpić go innym dostępnym module.

Moduły obowiązkowe *

 • Rachunkowość i zarządzanie finansami (15 punktów) - rozwijanie umiejętności technicznych i analitycznych w zakresie rachunkowości i zarządzania finansami, moduł ten stanowi wprowadzenie do praktyki finansowe działalności i jak one wpływają na inne obszary funkcjonalne.
 • Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (15 punktów) - teoria i praktyka zarządzania ludźmi w tym wszystkim, od rekrutacji i szkoleń dla motywacji i projektowania pracy.
 • Operations Management (15 punktów) - nauczyć organizacje rozwijać i skutecznie i efektywnie dystrybuować produkty i usługi.
 • Marketing w Organizacji
 • Umiejętności do zatrudnienia i rozwoju osobistego (dwa semestr)

*Studenci ze znacznym wiedzy modułu obowiązkowego może zastąpić go innym dostępnym module.

Semestr 2

Lutego do czerwca opiera się na podstawowych modułów rozwijać głębsze zrozumienie rozwiązywania problemów w zarządzaniu.

Moduły obowiązkowe

 • Systemy informatyczne i zarządzania (15 punktów) - cenna okazja, aby uczyć kluczową rolę gromadzenia informacji i sposób jej prowadnice analiza podejmowania decyzji. Moduł ten zapoznaje także studentów z podstawowymi pakietami oprogramowania powszechnie stosowane w biznesie.
 • Umiejętności do zatrudnienia i rozwoju osobistego (dwa semestr)

Opcjonalne moduły (wybierz trzy)

Semestr Dwa daje Ci wolność do odkrywania trzy obszary, w których jesteś szczególnie zainteresowany. Dostępne są następujące opcje:

 • Zarządzanie marką
 • Analiza biznesowa Środowisko
 • Prognozowanie firm
 • Enterprise Resource Planning
 • Marketing międzynarodowy
 • logistyka i zarządzanie łańcuchem dostaw
 • Komunikacja marketingowa
 • Małe firmy i przedsiębiorczość
 • Psychologia Pracy

Okres letni

Od lipca do września dodatkowo opiera się na kompetencjach się nauczyłeś w trakcie, wzbudzając istotną wiedzę na temat strategii biznesowej.

Moduły obowiązkowe

 • Analiza Management (30 punktów) - budynek na analizy biznesowe, moduł ten uważa działania strategiczne, opcje i prawdopodobnych przyszłych strategicznych wyborów, przed którymi stoi przemysł oraz wyznaczonej spółki w jego obrębie. Po wypełnieniu obu tych modułów, uczniowie powinni mieć możliwość krytycznej oceny strategicznego kierunku przemysłu i jej spółek składowych.
 • Globalne Zarządzanie strategiczne

kryteria kwalifikacyjne

Dobry dyplom z wyróżnieniem (2: 2 lub wyższy) z brytyjskiego uniwersytetu lub równoważnej kwalifikacji za granicą uznane przez Loughborough University, zazwyczaj w dziedzinie non-biznesu chociaż te o otoczenie biznesu będą rozpatrywane.

Stopnie muszą być uzyskane z uniwersytetu lub instytucji uznanej przez Loughborough University.

Angielski wymagania językowe dla studentów zagranicznych

 • IELTS: ogólna 6,5 ​​z minimum 6,0 w każdym składniku
 • IELTS jest uchylony dla studentów International z siedzibą w Wielkiej Brytanii, którzy albo:
  • osiągnąć 2,1 klasyfikacji akademickiej z brytyjskiego uniwersytetu
  • OR, którzy studiowali w Wielkiej Brytanii na 2+ lat i spełniają akademickich wymagania wstępne dla programu
Ostatnia aktualizacja Lut 2017

Informacje o uczelni

Supercharge your career at an internationally accredited Top-10 UK business school just 90 mins from London and surrounded by beautiful English countryside. Loughborough is a fantastic place to study. ... Czytaj więcej

Supercharge your career at an internationally accredited Top-10 UK business school just 90 mins from London and surrounded by beautiful English countryside. Loughborough is a fantastic place to study. Our attractive single-site campus provides an environment that is stimulating and supportive, offering first-rate facilities for both students and staff. There is a real pride in the University that touches everyone associated with it. Pokaż mniej

Akredytacje