Zarządzanie magisterskie

Informacje ogólne

Opis programu

Najlepsze organizacje na świecie potrzebują ludzi takich jak Ty na szczycie, a nasz magister zarządzania może cię tam zawieźć.

W czasach, gdy jest tak wielu specjalistów różnego rodzaju, istnieje zapotrzebowanie na absolwentów, którzy widzą cały obraz, nie tylko z jednej funkcjonalnej perspektywy. Każda organizacja potrzebuje fundamentalistów, czy to jako menedżerów multidyscyplinarnych zespołów, jako dyrektorów operacji biznesowych, czy pracujących na poziomie zarządu jako dyrektorzy lub prezesi.

Nasz Management MSc zabierze Cię poza strefę komfortu. Ogólne zarządzanie nie jest łatwe, ale nasi absolwenci opuszczają prace gotowe i przygotowane dla wiodących zespołów na arenie międzynarodowej. Twoja wymarzona praca, w każdej dyscyplinie, może zostać osiągnięta przez rok spędzony na tym ambitnym, wysoko cenionym programie magisterskim.

Nasz mgr Zarządzania został akredytowany przez Stowarzyszenie MBA (AMBA). To prestiżowe wyróżnienie oznacza, że ​​możesz mieć pewność, że otrzymasz kwalifikację z międzynarodowym uznaniem i wartością. Program jest wspierany przez światowej klasy badania i nauczony najwyższych standardów akademickich, z naciskiem na rzeczywiste umiejętności w rzeczywistych sytuacjach - jest przeznaczony do produkcji osób, które wywrą wpływ.

Podejmij wyzwanie, aby ciężko pracować, a zapewniamy Ci całą wiedzę niezbędną do owocnej kariery w zarządzaniu, z wiedzą i umiejętnościami, które są przenośne w różnych sektorach biznesowych.


Program

Nauczanie w pełnym wymiarze godzin przez dwa semestry, a następnie rozprawa, studenci kształcą się poprzez serię wykładów, seminariów, studiów przypadku, pracy grupowej dla wspólnego uczenia się i internetowych grup dyskusyjnych. Ocena odbywa się poprzez indywidualne zadania, projekty grupowe, egzaminy i rozprawę.

Masz również dwie możliwości podjęcia projektu organizacyjnego, który zapewnia rzeczywiste doświadczenie zawodowe w firmie. Po pierwsze, moduł Project Company obejmuje pracę w zespołach nad problemem prawdziwego klienta. Po drugie, Sheffield University Management School udostępnia w okresie rozprawy i na zasadach konkursowych projekty oparte na firmach (zazwyczaj dla indywidualnych studentów).
Program rozpoczyna się we wrześniu i trwa przez pełne 12 miesięcy. Uczniowie, którzy ukończyli pierwszy semestr, ale nie kontynuują, otrzymują certyfikat PG. Ci, którzy zdali oba moduły semestrów, ale nie wypełniają rozprawy, otrzymują Dyplom.

Moduły

Moduły podstawowe:

  • Zarządzanie ludźmi w organizacjach
  • Rachunkowość i zarządzanie finansami
  • Marketing
  • Operacje i zarządzanie łańcuchem dostaw
  • Zarządzanie i teoria organizacyjna
  • Zarządzanie strategiczne
  • Projekt firmy
  • Ekonomia menedżerska
  • Dochodzenie w sprawie zarządzania
  • RozprawaKandydat

To jest Masters konwersji, co oznacza, że ​​przyjmujemy studentów z różnych dyscyplin. Od rozpoczęcia tego programu studenci studiów licencjackich w zakresie informatyki, inżynierii, historii, badań komunikacyjnych, lotnictwa, nauk biomedycznych, archeologii, socjologii, języka angielskiego i literatury oraz wielu innych, przekształcili swoje kariery i pomyślnie przeszli na satysfakcjonujące zatrudnienie w sektorze wykonawczym i zawodowym. role kierownicze.

Planujesz karierę w zarządzaniu i masz nadzieję zdobyć wiedzę i krytyczną ocenę zasad i praktyk zarządzania. Otrzymasz dyplom z wyróżnieniem 2: 1 lub zatwierdzone kwalifikacje zawodowe. W przypadku uczniów zamorskich standardowym wymogiem języka angielskiego w Sheffield University Management School jest IELTS 6.5 z co najmniej 6 w każdej części lub równorzędnym.


Szkoła

Sheffield University Management School jest dumna z tego, że jest jednym z najlepszych procent szkół biznesu na świecie, dzięki prestiżowej akredytacji Triple Crown (AMBA, EQUIS, AACSB). Spektakularny, zaprojektowany przez architekta budynek szkoły znajduje się w zielonej dzielnicy Broomhill, zaledwie 15 minut spacerem od centrum miasta i 15 minut jazdy od Peak District, zapewniając bardzo wysoką jakość życia.

Prowadzimy badania, dynamiczne i postępowe. Szkoła stara się, aby każdy absolwent był gotowy do pracy zarówno w teorii, jak i praktyce. Nasi światowej klasy naukowcy i uznane stopnie naukowe i kwalifikacje ciężko pracują, aby to zapewnić.

Dedykowana służba karier jest również dostępna, aby wspierać studentów i kontaktować się z organizacjami. Centrum zdolności do zatrudnienia działa jako kluczowy interfejs między studentami Zarządzania a światem zewnętrznym. Jest to dedykowana usługa, która pomaga uzyskać dostęp do wsparcia w zakresie zatrudnienia, rozwoju umiejętności i możliwości w następujących obszarach; projekty podyplomowe, staże, międzynarodowe letnie szkoły podyplomowe, zawodowe stowarzyszenia i miejsca pracy.Stypendia

Więcej informacji na temat stypendiów można znaleźć na następującej stronie internetowej. https://www.sheffield.ac.uk/postgraduate/taught/finance

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, ... Czytaj więcej

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, as part of the Russell Group, is renowned for its research and teaching excellence. Pokaż mniej