Zarządzanie magisterskie (International Business)

Informacje ogólne

Opis programu

Menedżerowie wymagają szerokiego zakresu umiejętności i wiedzy, aby odnieść sukces na arenie międzynarodowej. Ten 12-miesięczny program dostarcza ci najważniejszych informacji i umiejętności niezbędnych do zarządzania na poziomie międzynarodowym, czerpiąc z wiedzy wysoko cenionego zespołu akademików. Łącząc teorię zarządzania przyszłości z gotowymi praktycznymi umiejętnościami, kurs koncentruje się na tym, jak działa biznes międzynarodowy, pozostawiając absolwentom doskonałe podstawy umiejętności niezbędnych na dzisiejszym rynku globalnym.


Kurs

Nasz Magister Zarządzania (International Business) jest nauczany w pełnym wymiarze przez dwa semestry, a następnie rozprawa, poprzez połączenie wykładów, seminariów, studiów przypadku, pracy grupowej dla wspólnego uczenia się i internetowych grup dyskusyjnych. Studenci są oceniani poprzez indywidualne zadania, projekty grupowe, egzaminy i ich rozprawę.

Masz również możliwość podjęcia projektu organizacyjnego, który zapewnia rzeczywiste doświadczenie zawodowe w firmie.

Kurs rozpoczyna się we wrześniu i trwa przez pełne 12 miesięcy. Uczniowie, którzy ukończyli pierwszy semestr, ale nie kontynuują, otrzymują certyfikat PG. Ci, którzy zdali oba semestry, ale nie wypełniają rozprawy, otrzymują Dyplom PG.

Moduły

Moduły podstawowe:

 • Zarządzanie ludźmi w organizacjach
 • Rachunkowość i zarządzanie finansami
 • Marketing
 • Operacje i zarządzanie łańcuchem dostaw
 • Zarządzanie strategiczne
 • Międzynarodowa strategia biznesowa
 • Ekonomia menedżerska
 • Dochodzenie w sprawie zarządzania
 • Rozprawa

Opcjonalne moduły:

 • Międzynarodowe badania nad zasobami ludzkimi
 • Negocjacje i komunikacja międzykulturowa
 • Międzynarodowy biznes i Azja Wschodnia
 • Europejski biznes
 • Przedsiębiorczość korporacyjna
 • Tworzenie przedsięwzięć przedsiębiorczych


Kandydat

Magister zarządzania (International Business) może odwołać się do absolwentów w niepowiązanych dyscyplin mających na celu zarządzanie i planowanie, aby pomyślnie działać w skali międzynarodowej.

Otrzymasz dyplom z wyróżnieniem 2: 1 lub zatwierdzone kwalifikacje zawodowe. W przypadku uczniów zamorskich standardowym wymogiem języka angielskiego w Sheffield University Management School jest IELTS 6.5 z co najmniej 6 w każdej części lub równorzędnym.


Szkoła

Sheffield University Management School jest dumna z tego, że jest jednym z najlepszych procent szkół biznesu na świecie dzięki prestiżowej akredytacji Triple Crown (AMBA, EQUIS, AACSB). Spektakularny, zaprojektowany przez architekta budynek szkoły znajduje się w zielonej dzielnicy Broomhill, zaledwie 15 minut spacerem od centrum miasta i 15 minut jazdy od Peak District, zapewniając bardzo wysoką jakość życia.

Prowadzimy badania, dynamiczne i postępowe. Szkoła stara się, aby każdy absolwent był gotowy do pracy zarówno w teorii, jak i praktyce. Nasi światowej klasy naukowcy i uznane stopnie naukowe i kwalifikacje ciężko pracują, aby to zapewnić.

Dedykowana służba karier jest również dostępna, aby wspierać studentów i kontaktować się z organizacjami. Centrum zdolności do zatrudnienia działa jako kluczowy interfejs między studentami Zarządzania a światem zewnętrznym. Jest to dedykowana usługa, która pomaga uzyskać dostęp do wsparcia w zakresie zatrudnienia, rozwoju umiejętności i możliwości w następujących obszarach; projekty podyplomowe, staże, międzynarodowe letnie szkoły podyplomowe, zawodowe stowarzyszenia i miejsca pracy.Stypendia

Więcej informacji na temat stypendiów można znaleźć na następującej stronie internetowej. https://www.sheffield.ac.uk/postgraduate/taught/finance

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, ... Czytaj więcej

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, as part of the Russell Group, is renowned for its research and teaching excellence. Pokaż mniej