zarządzania mediami i komunikacji publicznej ma

Informacje ogólne

Opis programu

Podejmowania ról przywódczych w komunikacji

Czy jesteś zainteresowany w mediach? Wiesz, że komunikacja ma kluczowe znaczenie w firmie i starać się być liderem? Następnie program studiów mistrza Zarządzanie Media i Komunikacja publiczna jest miejscem dla Ciebie!

Programu studiów magisterskich na Uniwersytecie SRH Ekonomii i mediów Calw to interdyscyplinarny Oczywiście z naciskiem na media, komunikacji, zarządzania i administracji biznesowej.

Program ma na celu dostarczenie umiejętności multimedialnych z różnych perspektyw poszczególnych modułów i wykwalifikowany tak różnych zawodów związanych z mediami. Celem jest, aby zapewnić dokładne zrozumienie różnych priorytetach.

Kurs trwa sześć lub trymestr 24 miesiące w przypadku, gdy uzyskane 120 punktów. Linia bazowa jest zazwyczaj z roku na trzech dat - w styczniu, maju i we wrześniu każdego roku.

Dzięki zarządzaniu przedsiębiorstwem studenci uczelni otrzymują niezbędne narzędzia do przejęcia po udanych ról przywódczych zakończenie w biznesie. Widzimy siebie jako centrum doskonałości w zakresie kształcenia w dziedzinie biznesu i mediów. Dlatego zrobimy całą osobę - pewny szybko wiedzy w praktyce i silne jako zespół. Międzynarodowy i międzykulturowy nacisk w badaniach bezpieczny dostęp do globalnego rynku pracy. Studenci oczekują małe grupy, indywidualne podejście i prywatnego coachingu przez wysoko zmotywowanych profesorów i wykładowców z praktyki. Symulacje, profesjonalny wygląd w międzynarodowych transakcjach handlowych lub za granicą ułatwić pomyślne rozpoczęcie kariery.

Wykłady są zwykle trzy dni w tygodniu, a nie, co zapewnia możliwość studiowania równoległego Werkstudenten- lub pójść do pracy po. Program zawiera z pracy magisterskiej i kolokwium.

Generalny kierunek: Marketing

Wykorzystanie mediów do komunikowania się jest jednym z kluczowych obszarów odpowiedzialności przywództwa i zarządzania. Program "Media" i innymi zawierać specjalne aspektów PR, pracy nad projektem w Visual Communication, Fotografia i corporate design. Studenci uczą się, jak komunikować się w biznesie poprawił się o efektywne wykorzystanie mediów. Poprzez praktyczne projekty, uczniowie uczą się, takich jak film firmowej produkowanej i to jest skuteczne reklamy publikowane w mediach. Ponadto studenci podstawy w sieci firmowych, konferencji, klienta i negocjacji są przybliżone. Ta wiedza jest pogłębione przez wielu praktycznych projektów nawet dalej.

Generalny kierunek: Komunikacja

Komunikacja odgrywa w gospodarce czasem najważniejszą rolę. Ważne jest nie tylko aby komunikować wewnętrznie w firmie odpowiednio wyraźny, a także na zewnątrz. Sukces i sprzedaży są zależne od hierarchicznej komunikacji wewnątrz przedsiębiorstwa, jak również bezpośrednio zwracając się do publiczności poprzez efektywne wykorzystanie mediów.

Generalny kierunek: Zarządzanie

Dobre zarządzanie jest motorem sukcesu firmy. Menedżerowie muszą koordynować projekty, delegować zadania i rozpoznać potrzeby rynku i klientów. Obszar zarządzania SRH Hochschule Calw uczy studentom jak i co zarządzania.

Duże pole pracy: Business Administration

Business Administration, znany również jako Business Administration, jest gałęzią gospodarki. Opiera się ona na założeniu, że towary są zazwyczaj rzadkie, a zatem wymagają ekonomiczne wykorzystanie.

Gospodarka żąda menedżer wyszkoleni komunikacji, więc oczywiście zapewnia studentom teoria i praktyka, aby złączyć. Z licznymi studiami przypadków i zagadnień z dziedziny, koncepcja ta jest idealnie zaokrąglone. Wydziału nauczania są specyficzne dla ekspertów z branży, którzy dostarczają studentom jasne i praktyczne w oparciu treści kursu.

Kurs charakteryzuje się wysoką kierownicze wiedzy, studiów projektowych zorientowanych na praktykę i studia przypadków. Poprzez tę przewagę, Katedra Mediów i Komunikacji tworzy ogólnopolską USP. Program tego pana kwalifikuje uczniów do różnych obszarów roboczych, takich jak.

  • Marketing i Zarządzanie sprzedażą - Public Relations - zarządzanie zdarzeniami / Trade Marketing - realizacja Biznes i sukcesji firm - agencja reklamowa i agencje PR - wydawnictwa - Corporate Publishing Agencje - E-commerce firmy - Zespół zarządzania / przywództwa pozycjonuje Oczywiście równe wagi łączy dwie perspektywy, które inaczej nauczane w osobnych przedziałach są: zarządzanie komunikacją w ramach obszaru badań marketingowych i medialnych w ramach dziedzinie socjologii. Umieść moduły w językach obcych, międzynarodowy nacisk uzupełnienie kształcenia studentów i zwiększyć swoje szanse na internacjonalizacji rynku pracy. Ponadto, istnieją zdarzenia dotyczące zarządzania międzykulturowego i komunikacji międzynarodowej.

W tej konfiguracji, SRH Calw oferuje unikalny program dla pracowników mediów i przygotowuje studentów optymalnie dla profesjonalnych wyzwań.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Zukunftsorientierte Bachelor- und Masterstudiengänge in den Bereichen Wirtschaft und Medien in kleinen Gruppen mit individueller Betreuung in Calw studieren.

Zukunftsorientierte Bachelor- und Masterstudiengänge in den Bereichen Wirtschaft und Medien in kleinen Gruppen mit individueller Betreuung in Calw studieren. Pokaż mniej