Zaawansowany mistrz ruchomej grafiki

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 3
Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej uczelni

Opis programu

  • Tryby: twarzą w twarz lub online (na żywo)
  • Następny start : 29 czerwca lub 14 października 2020 r. | Czas trwania : 540 godzin ( 10 miesięcy )
  • Okres rejestracji otwarty

Motion Graphics Master jest skierowany do osób zainteresowanych sektorem audiowizualnym, a dokładniej VFX i grafiką ruchu 3D, żadna wcześniejsza wiedza nie jest wymagana do prawidłowego korzystania z Master.

minions, animation, figure

Zawartość wzorca ruchomej grafiki

Zaawansowany mistrz w grafice ruchomej pozwoli ci nauczyć się wykonywać wszelkiego rodzaju prace multimedialne 3D (filmy lub obrazy), aby później zapewnić im ruch („ruch”) lub animację.

Dzięki modułowi projektowania graficznego, który zawiera tytuł magistra, student zdobędzie wiedzę niezbędną do wykonania dowolnego projektu dzięki najbardziej prestiżowym i najważniejszym narzędziom Adobe dla tego typu projektów: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator i Adobe Indesign . Gdy opanujesz te narzędzia, nie będzie już projektu twojej wyobraźni, którego nie będziesz w stanie przenieść na ekran komputera.

Z drugiej strony, dzięki modułowi do edycji i postprodukcji cyfrowego wideo (VFX) i ruchomej grafiki, studenci nauczą się obsługi najważniejszych programów do postprodukcji audiowizualnej: Adobe Premiere i Adobe After Effects . Adobe Premiere jest najczęściej używanym narzędziem do edycji wideo, ze względu na bardzo intuicyjny interfejs i łatwość użycia, a także moc filtrów i przejść, które pozwalają edytować filmy z doskonałą jakością i dynamiką. Umożliwia także pracę z dźwiękiem, będąc kompletnym narzędziem do cyfrowej edycji wideo. Podobnie Adobe After Effects wyróżnia się tym, że jest aplikacją, która ma postać studia przeznaczonego do kreacji lub zastosowania w kompozycji, a także do realizacji profesjonalnej grafiki ruchowej i efektów specjalnych, które od samego początku polegały w zasadzie na nakładaniu warstw.

Do tych dwóch poprzednich modułów musimy dodać moduł Cinema 4D , który wyróżnia się zaspokajaniem profesjonalnych potrzeb w zakresie modelowania 3D, teksturowania, animacji i renderowania. Cinema 4D oferuje konfigurowalne ustawienia odpowiednie dla każdej branży i na wszystkich poziomach umiejętności. Dodatkowo dzięki integracji z Adobe Photoshop czy After Effects możesz pracować z animacjami, scenami i złożonymi elementami 3D.

perspektywy kariery

  • Grapher Motion / Designer 3D
  • Technik cyfrowego wideo
  • Specjalista od efektów specjalnych
  • Cyfrowy edytor wideo
  • Post-producent cyfrowego wideo
  • Cyfrowy oświetlacz wideo
  • Freelance dla agencji reklamowych, sieci telewizyjnych, firm zajmujących się produkcją audiowizualną

Modalności

Osobiście lub online : możesz otrzymać Motion Graphics Master w Madrycie lub Sewilli osobiście lub zrobić Motion Graphics Master online . Modalność online jest zawsze nauczana na żywo (na żywo), chociaż repozytorium tych nagranych zajęć jest utrzymywane na życzenie uczniów. Studenci mają również potężny i intuicyjny wirtualny kampus opracowany przez Google, aby uczestniczyć w codziennych zajęciach i własnych szkoleniach.

cena

4450 € Uzyskaj 40% ZNIŻKI na całkowitą cenę studiów, jeśli zarejestrujesz się na studia latem 2020, wpisując kod „yomequedoencasa”. Lub 25% ZNIŻKI na cenę wyświetlaną za pomocą kodu „future design” podczas rejestracji, która rozpocznie się w październiku (oferta ograniczona czasowo).

finansowanie

Do 10 miesięcy. Konsultacje w Sekretariacie.

Dyplom magisterski uniwersytetu dostępny na tych studiach

Musisz tylko wybrać tę opcję podczas procesu rejestracji i wpłacić dodatkową kwotę na pokrycie opłat uniwersyteckich Uniwersytetu Odległośćowego w Madrycie (UDIMA).

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Informacje o uczelni

CEI - Centro de Estudios de Innovación - es una Escuela de Diseño Digital del siglo XXI, fundada en el siglo XX (año 1991). Somos un centro de formación oficial de Adobe, Apple, IBM, Maxon y Google Pa ... Czytaj więcej

CEI - Centro de Estudios de Innovación - es una Escuela de Diseño Digital del siglo XXI, fundada en el siglo XX (año 1991). Somos un centro de formación oficial de Adobe, Apple, IBM, Maxon y Google Partner, especializado en el sector del diseño y marketing digital, con sedes en Madrid, Sevilla y próximamente también en Lisboa. Nuestros cursos, masters y títulos superiores se desarrollan en cuatro áreas: Diseño gráfico, Desarrollo web, Marketing Digital y Edición y Postproducción de Vídeo Digital (VFX) y Motion Graphics. Pokaż mniej
Madryt , Sewilla , Madryt + 2 Więcej Mniej