W absolwent inżynierii lądowej

Informacje ogólne

Opis programu

Kurs

Absolwent Inżynierii Cywilnej Oczywiście można dokonać w ciągu pięciu lat (10 okresów) i jest tak skonstruowane, aby zapewnić klasyczne podstawy teoretyczne i najbardziej nowoczesnych zaawansowanych technik mających zastosowanie do rozwiązywania problemów w tym obszarze.

winogrono

Kurs zapewnia studentowi solidne wykształcenie w obszarze pracy, rosnące w zakresie ze względu na stały rozwój technologiczny współczesnego świata, podkreślając nie-agresji w środowisku i udział, zwiększając inżynierów cywilnych w działalności zarządzania , zarządzania i planowania.

Każdego dnia jest wiele i głębokie zmiany, ze względu na rozwój nowych materiałów i technologii, a także stworzenie i przyjęcie nowych metod analitycznych, pod wpływem korzystania z komputerów. Dlatego pole Inżynieryjne działalności rozszerzył i ekstrapolowane tradycyjnie preferowane obszary (budowle, geotechniczne i transport, zasoby wodne i materiałów budowlanych).

Po innowacji i stara się utrzymać obecne metody programowe ukończeniu studiów i nauczania, kurs Inżynierii Lądowej na UVA zapewnia swoim studentom wizyt technicznych i zajęć praktycznych w laboratoriach geotechnicznych, materiałów budowlanych, topografii i środków obliczeniowych.

Charakterystyka kursu

Kurs zapewnia studentowi solidne wykształcenie w obszarze pracy, rosnące w zakresie ze względu na stały rozwój technologiczny współczesnego świata, podkreślając nie-agresji w środowisku i udział, zwiększając inżynierów cywilnych w działalności zarządzania, zarządzania i planowania. Po innowacje oraz starając zaktualizowany program nauczania licencjackich i metody nauczania, inżynieria lądowa UVA Kurs zapewnia swoim studentom wizyt technicznych i zajęć praktycznych w Geotechniczne laboratoriach inżynierii, materiałów budowlanych, topografii i środków obliczeniowych.

Różnica UVA

  • Oczywiście ma geotechniczne laboratoryjne, materiały budowlane i żelbetowych oraz infrastruktury IT, składające się z siedmiu laboratoriów komputerowych i dwóch pokoi multimedialnych;
  • Inżynierii lądowej ma cztery główne fronty: konstrukcji, geotechniki i dróg, zasoby wodne i materiałów budowlanych. I stale utrzymując się z innowacji technologicznych, Civil Engineering Kurs utrzymuje jego UVA program nauczania i zaktualizowaną metodykę nauczania.
  • Kurs zapewnia swoim studentom wizyt technicznych i zajęć praktycznych, po i praktykujących technologie wykorzystywane przez firmy, co pozwala im krytycznie problemów inżynierskich, rozwija ich zdolności do tworzenia i zaproponować ukierunkowane i skuteczne rozwiązania.
  • Wspiera konkurencyjność w nowej gospodarce, Inżynieria lądowa również kurs swoim studentom zestaw komplementarnych działań, projektów naukowych oraz projektów realizowanych w trakcie kursu i Inżynierii rozwoju monografii.
  • Doświadczenie pozwala inżynierowi do osiągnięcia cenionych miejsc pracy. Stopniowanie umożliwia kontynuowanie zawodowej w życiu akademickim, czy jako student w kształceniu i absolwentów zarówno jako nauczyciel i badacz.
Ostatnia aktualizacja Sty 2016

Informacje o uczelni

A UVA foi fundada em 1971 e passa nos últimos anos por um acentuado processo de crescimento acadêmico, tendo obtido resultados de destaques nas últimas avaliações do Ministério da Educação (MEC). Em 2 ... Czytaj więcej

A UVA foi fundada em 1971 e passa nos últimos anos por um acentuado processo de crescimento acadêmico, tendo obtido resultados de destaques nas últimas avaliações do Ministério da Educação (MEC). Em 2012, a instituição atingiu a faixa 4 do Índice Geral de Cursos do MEC (de 1 a 5), o mais alto alcançado por uma universidade privada no país. Pokaż mniej