Magister W Zakresie Technologii Pojazdów Elektrycznych

Universitat Rovira i Virgili

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Magister W Zakresie Technologii Pojazdów Elektrycznych

Universitat Rovira i Virgili

Rozwój nowych inteligentnych, ekologicznych i zintegrowanych systemów transportowych jest jednym z najważniejszych wyzwań społecznych XXI wieku, w szczególności pod względem emisji i rodzaju wykorzystywanej energii. Interes społeczny i biznes przemysłowy, który tworzy się wokół pojazdu elektrycznego, zwiększa popyt na wykwalifikowanych specjalistów we wszystkich zastosowanych technologiach.

Master's Degree in Electric Vehicle Technologies to pierwszy oficjalny tytuł magistra specjalizujący się w samochodach elektrycznych, który jest nauczany w całym hiszpańskim stanie. Dzięki tym kwalifikacjom zamierza się przekazać inżynierom różne technologie z dziedziny elektroniki i sterowania, które mogą znaleźć zastosowanie w opracowywaniu pojazdów elektrycznych i hybrydowych oraz, w stosownych przypadkach, w konwencjonalnym pojeździe.

Wraz z postępującą implementacją pojazdu elektrycznego zwiększy się zapotrzebowanie na inżynierów posiadających specjalistyczną wiedzę w tej dziedzinie, a zatem głównym celem mistrza jest szkolenie wyspecjalizowanych inżynierów we współpracy z firmami z sektora powiązanego z terytorium.

instytucje współpracujące

 • Lear Corporation
 • Applus Idiada

wstęp

Magister jest skierowany do:

 • Oficjalne studia licencjackie lub inżynierskie w zakresie elektroniki przemysłowej i automatyki, stopień naukowy w dziedzinie elektrotechniki, stopień naukowy w inżynierii przemysłowej, stopień naukowy w dziedzinie inżynierii energii, inżynieria systemów i usługi telekomunikacyjne, stopień naukowy w dziedzinie inżynierii technologicznej Przemysł lotniczy, stopień inżynierii systemów i technika okrętowa, stopień inżynierii komputerowej, stopień inżynierii mechanicznej, stopień inżynierii chemicznej, inżynieria przemysłowa, inżynieria telekomunikacyjna, inżynieria lotnicza, inżynieria w dziedzinie automatyki i elektroniki przemysłowej, inżynier elektronik i obszary powiązane.
 • Oficjalni absolwenci uczelni technicznych w: Inżynier techniczny, specjalista w zakresie elektroniki przemysłowej; Inżynier techniczny Specjalność przemysłowa w zakresie elektryczności; Inżynier techniczny specjalizujący się w systemach elektronicznych i dziedzinach pokrewnych.
 • Aktywni pracownicy sektora, którzy chcą uzyskać dodatkowe szkolenie.

Studenci potrzebują laptopa do wykonania magistra i sprawdzenia siebie. Minimalne zalecane wymagania, jakie musi posiadać komputer, są następujące:

 • Procesor: Intel Core I5
 • Pamięć RAM: 4 GB
 • Dysk twardy: 128 Gb
 • System operacyjny Windows 7 lub wyższy 64 bity (może być również Linux)

Szczegółowa dokumentacja

Oprócz obowiązkowej ogólnej dokumentacji do wstępnej rejestracji, możesz również przesłać:

 • Akredytacja uzupełniających szkoleń związanych z treściami magisterskimi (kursy, seminaria lub inne działania szkoleniowe).
 • Akredytacja odpowiednich pobytów (minimum 12 tygodni) w miejscach anglojęzycznych.
 • Akredytacja doświadczenia zawodowego, która będzie wymagać stopnia naukowego związanego z programem studiów magisterskich.

kryteria wyboru

 1. Przydatność tytułu dostępu, zgodnie z następującą kolejnością:
  • Oficjalna licencjat lub stopień inżynierski w: Stopnia w elektronice przemysłowej i automatyzacji, Stopień w elektrotechnice, Stopień w inżynierii w technologiach przemysłowych, Stopień w inżynierii energii, Stopień w inżynierii systemów i usług telekomunikacyjnych, Stopień inżynierii w Technologie lotnicze, stopień inżynierii systemów i marynarki wojennej, stopień inżynierii komputerowej, stopień inżyniera mechanika, stopień inżyniera chemicznego, inżynier przemysłowy, inżynier telekomunikacji, inżynier lotniczy, inżynier w dziedzinie automatyki i elektroniki przemysłowej, inżynier elektronik: do maksymalnie 8 punktów.
  • Oficjalni absolwenci wyższych uczelni technicznych: inżynier techniczny, specjalista w zakresie elektroniki przemysłowej; Przemysłowy inżynier techniczny, specjalność Elektryczność; Technical Engineer of Telecommunication, specjalność Systemy elektroniczne: do maksymalnie 7 punktów.
  • Inne: 0 punktów.
 2. Ocena akademickiej dokumentacji oficjalnego dyplomu uniwersyteckiego, który daje dostęp do mistrza: do maksymalnie 4 punktów.
 3. Szkolenie uzupełniające (akredytowany dokument) dotyczące treści mistrza: maksymalnie 2 punkty.
 4. Odpowiednie pobyty (minimum 12 tygodni, akredytowane dokumenty) w miejscach anglojęzycznych: maksymalnie 2 punkty.
 5. Akredytowane doświadczenie zawodowe, do wykonywania których dyplom akademicki będzie niezbędny w zakresie związanym z programem studiów magisterskich. Za każdy pełny rok doświadczenia zawodowego zostanie dodane 0,2 punktu do maksymalnie 2 punktów.
 6. Wnioski będą zamawiane od najwyższej do najniższej według uzyskanego wyniku (suma punktów w poprzednich sekcjach).

Jednakże, jeśli nie ma sytuacji niewystarczających miejsc i dopóki spełnione są wymogi dostępu, organ przyjmujący może dopuścić Cię bez potrzeby ustalania priorytetów na podstawie zalet.

kariera

Absolwenci studiów magisterskich z zakresu technologii pojazdów elektrycznych mogą rozwijać swoje zadania w następujących dziedzinach pracy:

 • Projektowanie, projektowanie, produkcja i testowanie prototypów podczas procesu wytwarzania pojazdu elektrycznego i jego pomocniczych elementów elektronicznych.
 • Koncepcja, wdrożenie i testowanie dowolnego elektronicznego systemu przetwarzania energii pojazdu, a także maszyn i wbudowanego oprogramowania sterującego i komunikacyjnego stosowanego w przemyśle motoryzacyjnym, zgodnie z metodologiami rozwoju stosowanymi w tym sektorze i zgodnie z odpowiednimi przepisami.
 • Badanie lub rozwój produktu na poziomie projektu, rozwoju lub zarządzania projektem.
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język hiszpański


Ostatnia aktualizacja May 14, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Łączone online i stacjonarne
Start Date
Data rozpoczęcia
Paźdz. 2018
Duration
Czas trwania
1 rok
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
2,913 EUR
Locations
Hiszpania - Tarragona
Data rozpoczęcia: Paźdz. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Czerwiec 30, 2019
Dates
Paźdz. 2018
Hiszpania - Tarragona
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Czerwiec 30, 2019