Tytuł magistra w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju

Informacje ogólne

Opis programu

Master in Corporate Social Responsibility and Sustainability w CMI Research Institute ma na celu pozycjonowanie się jako mistrz wzorcowy w dziedzinie CSR i zrównoważonego rozwoju w świecie globalnym. Oferowany jest w różnych formach, w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin i online. Ten program gromadzi najnowsze osiągnięcia i najlepsze praktyki, dzięki którym CSR i Sustainability stają się prawdziwymi motorami integralnego rozwoju firm i organizacji.

CMI jest Szkołą Biznesu skoncentrowaną na Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, oferuje swoim Magistrom Społeczną Odpowiedzialność Korporacyjną i Zrównoważonemu Rozwoju wszystkich tych, którzy chcą stworzyć wyspecjalizowany program i referencje w branży dzięki jego działowi badawczemu doskonałości i najnowszym osiągnięciom. naukowe, instytucjonalne i organizacyjne na poziomie globalnym.

Master's w CSR i Sustainability mają centralną oś integralnego rozwoju osoby opartej na wartościach jako głównym stymulatorze wzrostu w harmonii organizacji.

Metodologia dydaktyczna jest innowacyjna, najbardziej wyspecjalizowana i zaawansowana, z wykorzystaniem adekwatnej empirycznej kombinacji teorii, praktyki i metody przypadku, szkolenia w zakresie podejmowania decyzji oraz z wyczerpującym monitorowaniem wyników i rozwoju uczniów poprzez spersonalizowane nauczanie i ciągłe przeglądy zadowolenia i wydajności. Kurs opiera się na dostosowanym i unikalnym programie nauczania, który podkreśla ogólne doświadczenie i rozwój ucznia.

Dla kogo?

Programy magisterskie w zakresie CSR i zrównoważonego rozwoju skierowane są do kadry kierowniczej i menedżerów firm, organizacji pozarządowych, administracji publicznej, specjalistów, freelancerów, przedsiębiorców, studentów i ogólnie wszystkich, którzy chcą ewoluować i pogłębiać odpowiedzialne i zrównoważone zarządzanie firmami i organizacjami i rozwinąć do maksimum ich talenty i potencjał, aby prowadzić świadomie pozytywny wpływ na społeczeństwo i naturę.

Dlaczego warto uzyskać tytuł magistra w zakresie CSR i zrównoważonego rozwoju

 • Obecne wyzwania wymagają różnych i skutecznych rozwiązań, aby przywrócić równowagę, której wymagają społeczeństwo i przyroda od firm i organizacji.
 • Aby rozwijać się jako lider, menedżer i jako osoba, promując rozwój osobisty.
 • Aby stać się świadomym liderem i nabyć umiejętności odpowiedzialnego zarządzania i administracji firm i organizacji.
 • Aby uzyskać globalną wizję, która pozwala z powodzeniem realizować planowanie, realizację, monitorowanie i kontrolę polityk i procesów CSR i Sustainability.
 • Aby uzyskać najnowszą wiedzę i postęp w różnych obszarach, które wpływają na kierunek CSR: prawnych, administracyjnych, regulacyjnych itp.
 • Aby uzyskać holistyczną i multidyscyplinarną wizję CSR, a tym samym być w stanie z powodzeniem stosować ją w różnych sektorach działalności.
 • Aby zmaksymalizować ich szanse na zatrudnienie i zwiększyć swoją karierę jako menedżer organizacji w różnych przekrojowych obszarach CSR i zrównoważonego rozwoju: ogólne zarządzanie, zarządzanie CSR i obszarami zrównoważonego rozwoju, zgodność, fundacje i przedsiębiorstwa społeczne itp.
 • Bezpośrednie projekty badawcze, rozwojowe i innowacyjne w zakresie CSR i Sustainability.
 • Aby być częścią społeczności CMI , w pełni zaangażować się w jej rozwój i zapewnić najlepsze usługi i zalety naszej instytucji.

Innowacyjna metodologia nauczania

Programy magisterskie w zakresie CSR i zrównoważonego rozwoju posiadają metodologię nauczania CMI , innowacyjną, specjalistyczną i zaawansowaną pedagogikę wykorzystującą odpowiednie połączenie teorii, praktyki, badań i metody przypadku, szkolenia w podejmowaniu decyzji i kontynuacji. wyczerpujące wyniki i rozwój uczniów poprzez spersonalizowane nauczanie i ciągłe przeglądy nauki. Programy oparte są na dostosowanych i unikalnych programach nauczania, które podkreślają ogólne doświadczenie i rozwój ucznia.

Ograniczone miejsca: maksymalnie 30 uczniów w klasie.

Programy magisterskie w zakresie CSR i zrównoważonego rozwoju będą miały równowartość 60 punktów ECTS.

Wstęp Sposób

 • Rezerwacja miejsc zostanie przyznana zgodnie z wymogami procesu rekrutacji.
 • Proces rejestracji może odbywać się przez cały rok, chociaż rejestracja na którymkolwiek z kursów jest uzależniona od istnienia wolnych miejsc.
 • Wybór kandydatów zostanie przeprowadzony przez Komitet ds. Rekrutacji, w skład którego wejdą Zarząd CMI oraz Program w zakresie CSR i Zrównoważonego Rozwoju.
 • CMI kandydatowi na piśmie wynik procesu przyjmowania pocztą elektroniczną.
 • Opłata za naukę oznacza określoną rezerwację miejsca, a otrzyma się ją, płacąc 770 euro czesnego.
 • Aby uzyskać spersonalizowane porady i więcej informacji, możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego w Internecie, przez e-mail na adres CMI @ cmiuniversal.com lub pod numerami telefonów 34 91 172 43 58/34 681 36 12 27.

Warunki przyjęcia

Dokumentacja do przesłania do CMI @ cmiuniversal.com:

 • Curriculum Vitae.
 • List motywacyjny.
 • Wykształcenie wyższe, umożliwiające ukończenie studiów magisterskich. Stopień ten mógł zostać wydany przez uniwersytety na całym świecie.
 • Rekord akademicki (rekord notatek).
 • Wysoki poziom znajomości języka hiszpańskiego (B2).

Wstęp Sposób

 • Wybór kandydatów zostanie przeprowadzony przez Komitet ds. Rekrutacji, w skład którego wejdą Zarząd CMI oraz Program w zakresie CSR i Zrównoważonego Rozwoju.

Kalendarze

 • Obecność tygodniowa: od października 2019 r. Do czerwca 2020 r.
 • Obecność co dwa tygodnie: od października 2019 r. Do czerwca 2020 r.
 • Online: od października 2019 r. Do czerwca 2020 r.

Finansowanie i rabaty

CMI oferuje usługi finansowania dostosowane do potrzeb studentów, którzy tego wymagają. Oferuje również zniżki dla grup i firm oraz organizacji.

Aby uzyskać więcej informacji na temat finansowania i rabatów skontaktuj się z nami.

Praktyki zawodowe w biznesie

CMI oferuje zainteresowanym studentom możliwość wykonywania profesjonalnych praktyk w biznesie w ramach koncepcji projektu magisterskiego lub dodatkowo.

Praktyki te będą służyć urzeczywistnieniu na prawdziwym rynku pracy idealnego uzupełnienia nauki opracowanej w ramach programu nauczania mistrza.

Czas trwania stażu wynosi 150 godzin, z równowartością 6 ECTS.

Ponadto wszyscy uczniowie będą mieli możliwość kontynuowania stażu w trybie pozaszkolnym, czyli bez opłat za kredyty, przez maksymalny okres 6 miesięcy.

Profesjonalne Praktyki w Biznesie będą również dostępne w sposób pozaszkolny i dobrowolny dla studentów, którzy ukończą projekt Master's End.

Wszystkie profesjonalne praktyki biznesowe CMI są płatne .

stypendia

CMI przyznaje stypendia Universal Foundation dla Master Programów CSR i Sustainability we wszystkich swoich modalnościach.

Stypendia pokrywają 50% ceny każdego programu i są skierowane do studentów o doskonałych danych akademickich.

Część tych stypendiów jest zarezerwowana dla osób z gospodarek wschodzących, krajów rozwijających się lub z pewną niepełnosprawnością, w celu promowania równych szans w różnych grupach.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres Universal Foundation Scholarship Area pocztą elektroniczną na adres universal@cmiuniversal.com, w tym:

 • CV.
 • Stopień uniwersytecki.
 • Rekord akademicki (rekord notatek).
 • List motywacyjny wniosku o stypendium.
Ostatnia aktualizacja Kwi 2019

Informacje o uczelni

CMI Business School es la primera Escuela de Negocios especializada en Responsabilidad Social Corporativa. El propósito de existencia del CMI es contribuir al despertar de la sociedad para crear un mu ... Czytaj więcej

CMI Business School es la primera Escuela de Negocios especializada en Responsabilidad Social Corporativa. El propósito de existencia del CMI es contribuir al despertar de la sociedad para crear un mundo nuevo y mejor a través de la investigación, desarrollo e innovación y la educación integral del ser humano. Pokaż mniej