studia zrównoważonej gospodarki leśnej i zarządzania środowiskiem (Erasmus Mundus)

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 3

Opis programu

Program Mistrza Zrównoważonego Forest & Zasobami Naturalnymi (Erasmus Mundus)

&nbsp

Czy jesteś zainteresowany głębsze zrozumienie całościowego lasów i zarządzanie natury? Chcesz pracować jako leśniczy w międzynarodowym środowisku?


Program Master w zrównoważonej gospodarki leśnej i Gospodarki Zasobami Naturalnymi (SUFONAMA) jest dwuletnim światowej klasy zintegrowany program ma na celu umożliwienie absolwentom radzić sobie z ogromnymi wyzwaniami w zakresie zrównoważonej gospodarki zasobami naturalnymi, jakim jest zarządzanie lasami i przyrody w zintegrowany krajobraz.

&nbsp

Kurs Magister zrównoważonej gospodarki leśnej i Gospodarki Zasobami Naturalnymi (SUFONAMA) oferuje:

&nbsp

• dwa lata mgr światowej klasy
• Koncentracja na zrównoważonej gospodarki i zasobów naturalnych
• Studia na dwóch wiodących uniwersytetów europejskich
• Badania oparte na nauczaniu
• Podwójne Stopień
• Stypendia UE

&nbsp

&nbsp

Zawartość

&nbsp

Twarz sektora leśnego s głębokie zmiany. Lasy nie są już traktowane po prostu jak drewno produkcji "fabryk". Perspektywy rozszerzyły i szerokim zakresie mocy od lasów stała się chętnie troski całego społeczeństwa - regionów, narodów i społeczności międzynarodowej. Ponad granicami państw akcji środowiskowych i społecznych Podobnie, przemysłu leśnego i rynków coraz bardziej przekraczają granice państw. W konsekwencji, w leśniczówce dziś musi mieć szerokiej perspektywy i być zdolnym do pracy w środowisku międzynarodowym.

&nbsp

Aby odpowiedzieć na te potrzeby, SLU oferuje drugiego roku studenci SUFONAMA pakiety przedmiotu w programie mgr Euroforester. Program jest przeznaczony dla studentów z tytułem licencjata lub równoważny w leśnictwie.

&nbsp

Oczywiście SUFONAMA składa się z pierwszego roku w jednym z trzech instytucji: Bangor (Walia), Kopenhadze (Dania), Getyndze (Niemcy) i drugi rok w jednej z pięciu instytucji uczestniczących, w tym, oprócz, Padova (Włochy) i Alnarp (Szwecja). Bloki te istniejące magisterskie, jak również badania i usługi sieciowe. Celem pierwszego roku studiów jest dostarczenie rzetelnej i szerokiej podstawy w zrównoważonej gospodarki leśnej i zarządzania środowiskiem. Istnieje zatem jeden wspólny pierwszej specyfikacji programu roku - efekty uczenia się są podobne dla wszystkich trzech instytucji pierwszym roku i pozwoli studentom swobodnie wybierać spośród pięciu opcji specjalizacji w drugim roku. SLU oferuje program dla borealnych specjalizacji leśnych. (W lecie po pierwszym roku wszyscy studenci spotykają się we wspólnym module oferowanych przez jedną z instytucji uczestniczących w projekcie.)

&nbsp

&nbsp

Kryteria przyjęć

&nbsp

Studia magisterskie SUFONAMA jest otwarte nie tylko dla UE i studentów z UE.

&nbsp

Konsorcjum SUFONAMA opracował zbiór wspólnych kryteriów przyjmowania, jak również wspólne procedury aplikacji. SUFONAMA Komisja przeprowadza wybór uczniów, w którym wszystkie partnerskie uniwersytety są reprezentowane.

&nbsp

Wstęp wymaga:

&nbsp

• dobry pierwszy stopień uniwersytecki
• Wysokie umiejętności w języku angielskim
• Silne prywatnego motywacji
• Dobre rekomendacje dwie referencje, z których przynajmniej jedno jest akademickim
• CV


W momencie składania wniosku, należy dostarczyć dowód studia licencjackie, a także wymagane test językowy.

Ostatnia aktualizacja Sie 2011

Informacje o uczelni

SLU (Sveriges lantbruksuniversitet – Swedish University of Agricultural Sciences) is a university with a clearly defined role in society: to take responsibility for the development of learning and exp ... Czytaj więcej

SLU (Sveriges lantbruksuniversitet – Swedish University of Agricultural Sciences) is a university with a clearly defined role in society: to take responsibility for the development of learning and expertise in areas concerning biological resources and biological production. Pokaż mniej
Uppsala , Alnarp , Umeå + 2 Więcej Mniej