2

Opis programu

Master in Human Resources właściwy sposób do integracji zawodowej i rozwoju ludzi w ramach projektu biznesowego, który obejmuje, szukając ich zaangażowanie w to, co przyczynia się do zróżnicowania firmy, a tym samym jego trwałości.

Master in Human Resources ma na celu:

  • Absolwenci i absolwenci / jak z małym doświadczeniem zawodowym, którzy chcą uzyskać dostęp do funkcji zarządzania ludźmi w organizacjach. W tym przypadku obowiązkowe jest przeprowadzenie staż że simultanean z programem.
  • Tych specjalistów HR zaniepokojony o pobyt na bieżąco z nowymi trendami i wiedzy w zarządzaniu zarządzania ludźmi. W tym przypadku uczestnicy projektu poprawy wykonane dla firmy, w której pracują. Należy zauważyć, że w celu wzięcia udziału w tym profilu kandydaci muszą podróżować do Bilbao w poniedziałki, wtorki, piątki i soboty.

Program Master w HR jest podzielony na 8 przedmiotów:

▪Subject 1 i 2:

Co pokazuje, jak ważne, że program daje wiedzę w zarządzaniu przedsiębiorstwem niezbędną integrację zarządzania ludźmi w strategii biznesowej.

▪Subject 3 i 4:

Zaangażowany w nabywanie umiejętności technicznych w dziedzinie zarządzania ludźmi i zarządzania personelem, a także spotkać się z organizacjami prawnych i stosunków pracy.

▪Subject 5:

Zarządzanie Umiejętności: Aby rozwijać się w uczestników konkretnych umiejętności zarządzania poszukiwanych w profilu zarządzania (jest on nauczany w weekendy).

▪Subject 6:

Sesje coachingowe: jego wzrost roli moderatora ludzi. 4 sesje indywidualne i sesje grupowe 6 rozwijać.

▪Subject 7:

Praktyki lub poprawę projektu: Uczestnicy muszą wybierać pomiędzy praktykami lub projektu poprawy. To jest praktyczne w przypadku długich (ponad 6 miesięcy średniej długości). Przystąpienie do organizacji, zwykle odbywa się w okresie od października do grudnia, zwykle jest to okres, w którym została zarejestrowana. Mogą być przedłużony do dnia 30 września następnego roku. Obrona praktyk lub projektu przeprowadzono również w lipcu lub wrześniu.

Warunki przyjęcia na studia

Wymagania akademickie

Wyższy stopień lub dyplom lub stopień uniwersytecki i Inżynierii. Wykształcenia osób robi mistrz jest zróżnicowana (ADE, psychologia, edukacja, stosunki pracy, prawo ...), które wzbogaca program, zapewniając różne kierunki w rozwiązywaniu problemów, jest wspólnym mianownikiem, którzy lubią czynienia bezpośrednio z ludźmi.

JĘZYKI

Master in Human Resources uczy się w całości w języku hiszpańskim, tak uczestników, których językiem ojczystym nie jest język hiszpański muszą wykazać poziom równoważny C1.

Doświadczenie zawodowe:

Posiada doświadczenie zawodowe jest warunkiem wstępnym dla osób z dyplomem lub inżynierii technicznej i ceniona w przypadku posiadaczy wymogu licencjata lub stopień.

Podstawowa znajomość treści ekonomicznej i biznesowej:

Są one uznawane za pośrednictwem odpowiednich dyplomów i stopni. Tych, w stanie udowodnić tę wiedzę powinien dokonać Wprowadzenie do materiałów Biznesu 20 godzin i zdać egzamin, aby być na koniec kursu. Osoby z doświadczeniem zawodowym i wiedzy nie można udowodnić, to są zwolnione od podjęcia kursu, ale musi zdać egzamin przedsiębiorczości treści mają być dopuszczone do programu.

Perspektywy kariery

Absolwenci tego pana są przygotowani do pracy w każdym dziale lub podmiotu związanego z zarządzaniem personelem, takie jak firmy doradcze działy kadr z każdego rodzaju działalności, domy selekcji i szkolenia firm Praca tymczasowa, etc.

Średnia wstawiania czas po zakończeniu mistrza:

  • Absolwenci / a bez wcześniejszego doświadczenia zawodowego do mistrza: 75% wstawiania na 6 miesięcy od zakończenia mistrza.
  • Absolwenci poszukiwania profesjonalnej przekwalifikowanie: 90% mistrza na koniec wstawiania.

Dział Karier Szkoły Biznesu Deusto ma na celu ułatwienie kontaktu ze światem biznesu i wyposażenie uczestników Uniwersytetu Magisterów niektórych narzędzi, aby pomóc im promowania i poprawy ich zdolności do zatrudnienia.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski
  • Język hiszpański
  • Francuski

Zobacz 6 więcej kursów w University of Deusto: Deusto Business School »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
12 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
15,300 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty