Stężenie Przywództwo edukacyjne - edukacja magisterska

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 7

Opis programu

Z uwagi na krajowej edukacji, istnieje zapotrzebowanie na liderów, którzy posiadają doświadczenie zarówno nauczania i umiejętności do skutecznego kształtowania i wpływ na przyszłość w tej dziedzinie. Dlatego właśnie stworzyliśmy nasze wyższe Program w edukacji, a jej stężenie w przywództwie Curriculum, przywództwo edukacyjne oraz Higher Education Leadership - pomoc wychowawcy awansować w ich karierze i stać się liderami jutra.

Zdobywając tytuł magistra w dziedzinie edukacji, będziesz miał lepsze zrozumienie teorii uczenia się, badań i oceny, opracowanie programów nauczania i technologii edukacyjnych. Ta kombinacja umiejętności może stanowić solidną podstawę dla wielu karier edukacyjnych kierowniczych.

Program Zajęć

Nasz Magister w edukacji mogą obejmować takie kursy:

Współczesne Zagadnienia Edukacji: Ocenić poglądy na temat współczesnych problemów i trendów w teorii i praktyce edukacyjnej zarówno od szkoły i edukacji narodowej perspektywy.

Technologie edukacyjne i Emerging Mediów: Dowiedz się, jak komputery, zasoby sieciowe i multimedialne oparte są wykorzystywane do prowadzenia K-12 uczniów w rozwiązywaniu problemów, twórczego zapytania i wspólnego uczenia się.

Badań Edukacyjnych: Nauczyć się umiejętności niezbędnych do krytycznego przeglądu, oceny i oceny badań edukacyjnych z wykorzystaniem zarówno ilościowych i jakościowych metod.

Pomiar i ocena edukacyjne: Zbadać teorie i techniki pomiaru i oceny edukacyjnych programów nauczania dla planowania, rozwoju, dostawy, opinie i doskonalenia.

Wiele sposobów, aby dowiedzieć

DeVry oferuje zajęcia na kilka różnych sposobów:

 • Na miejscu kampusu DeVry
 • w Internecie
 • Dzięki współpracy dłuższy klasach

Należy pamiętać, że program, kursy i rozszerzony dostępności klasie zależy od lokalizacji.

Stopień magistra edukacji zawodowej Przegląd

Jak dziedzinie edukacji będzie się rozwijać, będzie nie tylko nowe i różnorodne kariery w edukacji, ale również rosnące zapotrzebowanie na znalezienie liderów, którzy rozumieją krajobraz tej dziedzinie. Zarabianie stopień swojego magistra edukacji z koncentracją w Curriculum Leadership Leadership Technologii Edukacyjnych lub może dać poświadczenia potrzebne do skorzystania z tych możliwości kariery i stań się nieocenionym liderem w tej dziedzinie.

Obowiązki profesjonalne

Gdy zdobędziesz dyplom magistra w swojej edukacji, może być przygotowany na rozwój kariery w wielu rolach edukacyjnych kierowniczych. Praca w edukacji może obejmować następujące obowiązki:

 • Nadzorowanie pedagogów, pracowników i studentów na poziomie K-12
 • Planowanie rozwoju akademickiej poprzez ciągłe doskonalenie nauczania i skumulowanego
 • Projektowanie programów nauczania i szkolenia dla osób i grup w dziedzinie edukacji
 • Integracja zasobów cyfrowych i nowych technologii do lekcji planuje ułatwić doświadczenie uczenia się
 • Doradztwo w zakresie metod i strategii komunikacji w całej różnych mediów
 • Prowadzenie badań zintegrować praktyczne klasyczne i współczesne metody edukacyjne w klasie

Kariera

Absolwenci DeVry University w edukacji może być przygotowany do wprowadzenia jednego z wielu dziedzin zawodowych:

 • Doradztwo edukacyjne
 • Nauka na odległość
 • Usługi akademickie
 • Trening i rozwój

Zasoby

Program Guide
Czesne
Stężenie w Educational Leadership

EDUKACYJNA PRZYWÓDZTWO KONCENTRACJA

Sposób, w jaki mierzymy wyniki w naszych szkołach się zmienia, a my potrzebujemy liderów, którzy zdają sobie sprawę z unikalnych wymagań, które stoją dziś edukację. Aby pomóc zapewnić nauczycielom podstawowe umiejętności biznesowych i politycznych, które będą potrzebne do przeprowadzenia zmian, stworzyliśmy nasz stopień magistra w dziedzinie edukacji z Educational Leadership koncentracji. Można stać się jeszcze silniejszym liderem w swojej karierze edukacji poprzez uczenie się od profesorów, którzy mają doświadczenie w swoich dziedzinach.

 • Ze względu na specyficzne regulacje państwowe, kredyty i stopnie uzyskane z DeVry University nie automatycznie kwalifikują się osoby do wykonywania określonych zawodów lub uzyskania certyfikacji w swojej dziedzinie. Kandydaci proszeni są o skontaktowanie się z odpowiednią państwową agencję regulacyjną za konkretny obszar zainteresowania.

Program Zajęć

Nasze Magister Program w edukacji z koncentracją w Przywództwo edukacyjne mogą obejmować następujące kursy:

Edukacyjny program oceny: Dowiedz się teorię i praktykę oceny programu poprzez uwzględnienie wymagań interesariuszy, rodzaje oceny oraz procedur i metod gromadzenia danych dotyczących zrównoważonego raportowania.

Przywództwo edukacyjne: Zbadaj modele władzy, podejmowania decyzji, komunikacji i rozwiązywania konfliktów, a także dowiedzieć się, jak ułatwić lidera stworzenie klimatu sprzyjającego pracy doskonałości w nauczaniu i uczeniu się.

Law School i polityki: Zapoznanie się ze współczesnymi zagadnieniami prawnymi, przed którymi stoi społeczność edukacja, takich jak wybór szkoły, badań, finansowania i etycznych.

Szkoła Finanse: Przeglądaj główne zasady finansowania oświaty, jak odnoszą się one do finansowania amerykańskiego szkolnictwa publicznego, jak również stan i modeli krajowych.

Educational Leadership Kariery Przegląd

Dla K-12 nauczycieli, którzy są pasjonatami zapewnieniu najwyższego poziomu edukacji i chcą awansować w karierze edukacyjnych kierowniczych, zaprojektowaliśmy nasz program studiów, aby wyposażyć Cię w kompetencje będziesz potrzebować, aby nadzorować operacje szkolne i powiatowe. Zarabianie stopień swojego magistra edukacji z koncentracją w Przywództwo edukacyjne mogą przygotować się do programu Excel w wielu rolach administracji oświatowej.

Obowiązki profesjonalne
Gdy zdobędziesz dyplom magistra w swojej edukacji z koncentracją w Przywództwo edukacyjne, może być przygotowany na rozwój kariery edukacyjnej ze znajomością różnych stanowiskach kierowniczych. Twoje obowiązki zawodowe mogą obejmować:

 • Rekrutacja nauczycieli i pracowników, aby wypełnić różne role w systemie edukacyjnym
 • Komunikowanie się w różnych mediach, aby informować i przekonywać członków społeczności
 • Oceny technologii edukacyjnych musi przedstawić nowe rozwiązania w nauce mediów
 • Zarządzanie alokacji zasobów w celu zaspokojenia potrzeb społeczności uczenia
 • Realizacja strategii bezpieczeństwa publicznego w celu promowania skutecznej ochrony ludzi, danych, nieruchomości i instytucji
Ważne informacje na temat edukacyjnych dłużnych, zysku i stopy zakończeniu studentów, którzy uczestniczyli DeVry można znaleźć pod adresem devry.edu/degree-programs/ge.html

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

If you are looking for an undergraduate or graduate college degree program, consider DeVry University. We offer small class sizes, a year-round enrollment every 8 weeks with processing new or transfer ... Czytaj więcej

If you are looking for an undergraduate or graduate college degree program, consider DeVry University. We offer small class sizes, a year-round enrollment every 8 weeks with processing new or transfer I-20, and degree completion programs. At DeVry, you can earn a reputable degree from an accredited university respected by top employers around the globe. Pokaż mniej
Chicago , Chicago , Nowy Jork , Pomona , Los Angeles , Fremont , Nowy Jork + 6 Więcej Mniej