Sieci komputerowe zrewolucjonizowały każdy aspekt naszego życia, czy to w komunikacji, edukacji, rozrywki, zdrowia lub social networking. Sieci komputerowe są podstawą, na której narzędzia i technologie, takie jak Internet i sieci, komputerów przenośnych i komunikacji oraz aplikacji w chmurze zostały zbudowane. Obecnie sieci komputerowe są wszechobecne i odgrywają kluczową rolę we wszystkich dziedzinach zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym. Nie jest zatem zaskoczeniem, aby zobaczyć, że sieci komputerowych specjalistów są bardzo poszukiwane przez przemysł.

Kurs ten będzie można wyposażyć w wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne intensywnych potrzebnych do projektowania, wdrażania i eksploatacji sieci komputerowych w małych i dużych firmach, a wspierać ich stale zmieniających się potrzeb. Przemysł ten zatwierdzony Program umożliwi także inżynier nowych technologii sieciowych, a tym samym kształtuje przyszłość branży. Będziesz uczyć się podstawowych modułów takich jak sieci komputerowe i Internetworking, projektowanie sieci i Performance Evaluation, koncepcji systemów operacyjnych, bezpieczeństwo sieci, zarządzanie siecią, testowanie Pen i Digital Forensics wirtualizacja i cloud computing, Przedsiębiorstwo rozwiązywania problemów z siecią i bezpieczeństwem cybernetycznym i prawa Cyber. Dowiesz się, jak modelować, monitorowania i analizowania sieci i symulacji wydajności i dostępności dla optymalnego wykorzystania. Bardziej ogólnie, stopień patrzy na projektowaniu i budowie sieci, systemów operacyjnych, programowania i rozwiązywania problemów z siecią oraz sieci zabezpieczających w środowisku biznesowym. Oprócz wiedzy budować w temacie, kurs będzie poprawić swoje matematyczne, rozwiązywanie problemów, pracy zespołowej, komunikacji, zarządzania czasem i umiejętności krytycznego myślenia.

Ponieważ uważamy, praktyczna praca jest ważną częścią każdego modułu, nasze laboratoria są wyposażone w najnowsze oprogramowanie standardami branżowymi, w tym OPNET, Wireshark, Matlab, Simulink, OPNET Modeller 17,0, OMNeT ++, OpenStack, Snort, IPSec, Syslog i Cisco technologii takich jak Packet Tracer. Podczas studiów w tym kwalifikacji będzie również pracować sprzętu Cisco, uważane za złoty standard w branży.

Moduły

<ul> <li> Sieci komputerowe i Internet roboczego - CCE4300</li> <li> Projektowanie sieci i ocena pracy - CCE4310</li> <li> CCE4320 - Systemy operacyjne i stosowania Środowisko</li> <li> CCE4330 - Mechanizmy zabezpieczeń i Architektury</li> <li> CCE4340 - Network Management</li> <li> CCE4350 - Testy penetracyjne i cyfrowe Forensics</li> <li> CCE4360 - bezpieczeństwo i usługi sieciowe</li> <li> CCE4370 - czy wirtualizacja i akcesoria komputerowe</li> <li> Rozwiązywanie Enterprise Network - CCE4380</li> <li> CCE4390 - Cyber ​​Bezpieczeństwo i regulacje prawne</li> <li> CCE4900 - projekt badawczy i umiejętności komunikacyjnych</li> <li> CCE4910- Podyplomowe Projekt informatyki inżynieryjnej i komunikacji</li>

Praca

Wybierając nasz kurs, będziesz otwierając drzwi do ciekawych perspektyw zawodowych. Oprócz atrakcyjnych pakietów wynagrodzeń, wykwalifikowani absolwenci sieci komputerowe cieszyć ciekawe i stymulowanie ścieżki kariery zawodowej pracy z szeroką gamą projektów i klientów. Wielu naszych absolwentów przejść prosto do zatrudnienia w branży sieciowej i komunikacji, podejmowania ról, takich jak administrator systemów sieciowych lub informacji, inżyniera lub kierownika IT, trenerów i konsultantów projektowania sieci.

Tak więc opóźnienie nie więcej. Złóż wniosek ten program i rozpocząć tworzenie lepszej przyszłości.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 4 więcej kursów w Middlesex University Mauritius »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Cena
- MUR 230000