rozwiązań edukacyjnych

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 8

Opis programu

W dobie wysokiej odpowiedzialności stawki i wzrostu oczekiwań, CCL w Sektorze Edukacji (ES) Grupa skupia zasobów rozwoju przywództwa dla współczesnych wychowawców aby pomóc im w trudnych, ale kluczowe zadanie zreformowania i restrukturyzacji szkół i okręgi szkolne. Wzmocnienie zdolności przywództwa osób odpowiedzialnych za K-12 szkół publicznych i prywatnych, szkół wyższych tak, że reformy edukacyjne na najwyższym poziomie może pojawić się jego wyjątkową i ważną misję.

Przełom Wyniki Produkcja w edukacji

Jednym z przykładów przełom wyniki naszych programów produkty można znaleźć w doświadczeniach South Carolina Department of Education. Kadr statystyki wykazały prawie połowa podmiotów państwa będą uprawnione do przejścia na emeryturę w ciągu pięciu lat, tworząc niespotykane zapotrzebowanie na nowe szkół.

CCL edukacji i organizacji non-profit sektora pracował z dyrektorów w Ministerstwie Edukacji znaleźć skuteczny sposób, aby wypełnić lukę. Jako partnerzy opracowano rygorystyczne, dwa lata Leadership Institute zbliżających się do pociągu, o wysokim potencjale talent.

Uczestnicy sprawozdanie znaczną poprawę ich zdolności przywódcze i przy wykonywaniu swoich szkołach. Stają się mistrzami w delegowaniu radzenia sobie w trudnych relacji nauczycieli coachingu i współpracuje. Oni cytują również poprawy wskaźników zatrzymywania nauczycieli, rodziców i silniejsze zadowolenie studentów na wyższe oceny w całym stanie badań.

Realizacja Programu


Wstępne zapytanie o program prowadzi do rozmów pomiędzy wprowadzająca klienta i pracowników ES po przywództwo potrzeb procesu oceny, która koncentruje się na konkretne wyzwania przywództwa klienta. Następnie wniosek jest przygotowany przedstawiający ocenić potrzeby i CCL zalecane, programowe odpowiedzi.

Po decyzji zawartości programu są członkowie personelu dyskutować, czy program najlepiej się odbyć w jednej z witryn CCL treningu lub u klienta lokalizacji. Wiele ES klientów, że bardziej opłacalne przynieść pracowników CCL na swojej stronie, a nie transport uczestników do miejsca CCL.

Pierwsze kroki z CCL


CCL uznaje szczególne wyzwania finansowe organizacji edukacyjnych i oferuje im zniżki programu. Program różnić w zależności od kosztów i treści projektu, naszym celem jest tworzenie wysokiej jakości programów, które są przystępne.

Ostatnia aktualizacja Paź 2010

Informacje o uczelni

Center for Creative Leadership (CCL) oferuje coś, co nikt inny nie może: szczególnym naciskiem na edukację i badania przywództwa i niezrównane doświadczenie w rozwiązywaniu wyzwań lidera osób i organi ... Czytaj więcej

Center for Creative Leadership (CCL) oferuje coś, co nikt inny nie może: szczególnym naciskiem na edukację i badania przywództwa i niezrównane doświadczenie w rozwiązywaniu wyzwań lidera osób i organizacji na całym świecie. Wyposażamy klientów na całym świecie z umiejętności i wiedzy, aby osiągnąć więcej, niż, że to możliwe poprzez twórcze przywództwo. &nbsp Co to jest twórcze przywództwo? Jest to zdolność do myślenia i działania poza granice, które ograniczają naszą skuteczność. Każdy lider i organizacja musi przeszkody trudne do pokonania - od kadry kierowniczej, przed jakimi stoi kompleks światowym rynku dla nauczycieli próbuje podnieść osiągnięcia uczniów do grupy non-profit i agencji rządowych spełnienie krytycznych kwestii społecznych z napiętych budżetów &nbsp CCL jest zdania, że rozwiązania tych problemów istnieje - i przez prawie 40 lat pomogliśmy klientom ich otwarcia przez kreatywnego przywództwa. Wierzymy, że przywódcy są wykonane, nie urodził, i że mogą dostosować i zmienić. Wierzymy, że rozwinięte zdolności interpersonalne, opierającej się na osobistej refleksji i świadomości, są kluczem do skutecznego przywództwa. Pokaż mniej
Greensboro , Davos , Colorado Springs , Bruksela , Sankt Petersburg , College Park , Mount Eliza , San Diego + 7 Więcej Mniej