Przywództwo i zarządzanie MA

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

1

Przegląd

Czas trwania: 14 miesięcy

Zaczyna się na: Czerwiec, wrzesień i styczeń

Campus: Londyn czy Reading

Instytucja przyznająca: University of St Mark St John ABI College oferuje wyższe magistra Przywództwa i Zarządzania we współpracy z University of St Mark & ​​St John. Kwalifikacja ta ma światowe uznanie i zwiększy CV każdego, kto chce rozwijać swoją karierę w biznesie, zarządzanie, służby publicznej, finansów, handlu i pokrewnych zawodów, gdzie wymagana jest wysoka jakość zdolności przywódcze są niezbędne.

Przywództwo i Zarządzanie kurs MA skupia się na etos, że skuteczne zarządzanie opiera się na ludzi i przez cały czas trwania studenci są zachęcani do rozwijania samoświadomości i refleksji o sobie i swoich zespołów. Z tej podstawowej zasady na uwadze przebieg bada, jak myślenie strategiczne mogą mieć wpływ, a następnie wprowadzone do skutecznej zmiany w różnych dziedzinach, w tym finansów, zarządzania zasobami ludzkimi i zarządzania operacjami.

Ten Przywództwo i Zarządzanie Program przeznaczony jest dla praktykujących specjalistów, którzy pracują lub mają aspiracje do pracy w drodze rozwojowej jako kierownik lub lidera. Równie istotne dla osób pracujących w organizacjach publicznych, prywatnych i dobrowolnych. Program będzie obejmował warsztaty, zestawy action-learning, badania działań w miejscu pracy i coaching jeden-do-jednego i doradztwo w celu integracji teorii i praktyki zawodowe, krytycznego myślenia i samoświadomości.

Trasa w niepełnym wymiarze czasu zostało zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić studentom, uczyć się we własnym tempie poprzez różne progresywne etapach IZ, tj Postgraduate Certificate in Leadership and Management (60 m punktacji), Postgraduate Diploma in Leadership i Zarządzania (120 m) i kredytów MA w przywództwa i zarządzania (180 m punktacji). Jest to szczególnie korzystne dla pracujących studentów, którzy chcą zrównoważyć swoje obowiązki zawodowe z zaawansowanych badań, które zwiększą ich szanse zawodowe.

Dlaczego ABI College?

Na ABI College jesteśmy dumni dając najlepszy uwagi akademickiego wszystkich naszych studentów indywidualnie, dzięki czemu możemy zidentyfikować ich potrzeby uczenia się w celu umożliwienia im osiągnąć swój pełny potencjał. Ściśle współpracujemy z naszym partnerem University i mieć przyjazną i dostępną pracowników, którzy są profesjonalnie dedykowany do Twojego sukcesu. Naszym celem jest być "inspirowany Community Learning".

Struktura programu

  • Zarządzanie w kontekście strategicznym
  • Zarządzanie i prowadzenie ludzi
  • Przywództwo: organizacyjna Context and Self
  • Realizacja Excellence in Operations
  • Zrównoważone zarządzanie finansowe
  • Metody badawcze
  • Sprawozdanie Zarządu Badania i plan realizacji (pełen studentów studiów stacjonarnych obejmuje 4 tygodniowy staż możliwość)

Rodzaje oceny

Różnorodność zajęć i projektów

Wymagania Wejście

Akademicki

  • Pierwszego stopnia i / lub kwalifikacje zawodowe na poziomie 6 lub wyższej z doświadczeniem zawodowym
  • Kandydaci powinni być w odpowiedniej pracy
  • Wyłączenia dla tych poziomów holding 7 nagród w dziedzinie zarządzania z Edexcel

Wymagania Język angielski

Wymagane jest ogólny wynik IELTS 6.5 (w tym co najmniej 6,0 w każdej kompetencji: czytanie, pisanie, słuchanie, mówienie) lub równoważne. Kandydaci muszą przedstawić dowód ich wyników, najlepiej na IELTS TRF (test formularz raportu), ale uznanych międzynarodowo odpowiedniki również będą akceptowane.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

We are an Independent College providing an Academically excellent, Business oriented, and Innovative learning environment with high standards of teaching, small class sizes and excellent student suppo ... Czytaj więcej

We are an Independent College providing an Academically excellent, Business oriented, and Innovative learning environment with high standards of teaching, small class sizes and excellent student support. Pokaż mniej
Londyn , Czytanie + 1 Więcej Mniej