Master's in Strategic Leadership towards Sustainability (www.msls.se )

Program Master's in Strategic Leadership towards Sustainability (MSLS) to 10-miesięczny program studiów magisterskich w Karlskronie w Szwecji, który koncentruje się na pogłębieniu wiedzy, umiejętności i globalnej sieci studentów w celu zbudowania ich zdolności do bycia strategicznymi liderami we współpracy. tworzenie dobrze prosperujących, zrównoważonych społeczeństw.

WYZWANIE

Obecna ścieżka globalnego społeczeństwa jest niezrównoważona. Jednocześnie pojawiają się ekscytujące możliwości nowych rozwiązań - sposoby, dzięki którym ludzka działalność staje się w harmonii z większymi systemami społecznymi i ekologicznymi, które wspierają nas, jednocześnie budując lepsze życie dla wszystkich. Jak możemy zmienić kurs, aby stworzyć lepszą przyszłość?

ROZWIĄZANIE

Stajemy się liderami i agentami zmian, których potrzebuje świat. Uczymy się lepiej rozumieć nasz złożony świat i współpracować bardziej strategicznie i systemowo ponad granicami, sektorami i dyscyplinami. Przekształcamy sposób, w jaki myślimy, planujemy, robimy, działamy i prowadzimy, aby "współtworzyć" żywą, zrównoważoną przyszłość.

NASZE ZAPROSZENIE DO CIEBIE

Dołącz do nas w stymulującym, wielokulturowym i multidyscyplinarnym otoczeniu, aby zdobyć tytuł magistra w zakresie strategicznego przywództwa w kierunku zrównoważonego rozwoju (MSLS). Wzmacniaj i rozwijaj zdolności przywódcze osobiste i zawodowe, aby poruszać się w złożonym wyzwaniu związanym ze zrównoważonym rozwojem:

· Zapoznaj się z metodologiami opartymi na nauce i doświadczeniu, aby doprowadzić do przejścia w kierunku zrównoważonego rozwoju.

· Wraz z wysoce zróżnicowaną grupą rówieśników ćwicz swoje umiejętności w efektywnym łączeniu i wykorzystywaniu tych wspólnych metodologii opartych na współpracy.

· Bądź mile widziany w wspierającej, globalnej społeczności liderów strategicznych i agentów zmian działających w wielu różnych sektorach.

PROGRAM

Program MSLS obraca się wokół dwóch zintegrowanych głównych tematów:

· Strategiczny zrównoważony rozwój (SSD)

· Wiodący w złożoności (LiC)

W ciągu 10 miesięcy uczniowie przechodzą proces spiralnego uczenia się, skupiający się na rozwijaniu zarówno teoretycznego rozumienia, jak i praktycznego doświadczenia w stosowaniu metodologii SSD i LiC w celu umożliwienia jednostkom, organizacjom i instytucjom podjęcia wymiernych kroków w kierunku zrównoważonego rozwoju.

CHCIEĆ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Odwiedź stronę www.msls.se, aby poznać:

• Nasze środowisko uczenia się i szczegóły programu

• Życie studenckie MSLS

• Wpływ, jaki mają nasi absolwenci na świecie

• Jak złożyć wniosek

Obejrzyj nasz film:

https://vimeo.com/189429422

CO NASZE ALUMNI MÓWIĄ O MSLS:

"Złożone wyzwania naszych czasów wymagają od nas uczenia się, refleksji i wychodzenia z naszych silosów, aby wspólnie znaleźć wspólne rozwiązania. Dzięki doświadczeniom on-the-ground MSLS pozwala od razu zastosować podejście przywódcze i strategiczne ramy, których się uczysz, aby pracować nad złożonymi problemami. "

Sophia Horwitz / Canada / MSLS 2010 / Co-Director i moderator ds. Innowacji społecznych w Co * Lab

"Rozumienie, które zdobyłem w programie MSLS na temat zrównoważonego rozwoju, prowadząc głębokie zmiany i działając w różnych grupach ludzi, było niezwykle cenne zawodowo. Nie mogę sobie wyobrazić pracy w dziedzinie zrównoważonego rozwoju bez doświadczenia. "

Michelle Dyer / USA / MSLS 2006 / Dyrektor, zarządzanie programami Joint Venture TSA, American Express Global Business Travel; Członek założyciel, American Express Sustainability Task Force.

Poznaj i poznaj więcej historii dotyczących wpływu na:

www.msls.se/impact

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 5 więcej kursów w Blekinge Institute of Technology »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 31, 2020
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Cena
100,000 SEK
- Studenci spoza UE / EAA
Termin
Sty 15, 2020
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 31, 2020
Data końcowa
Sie 15, 2021
Termin nadsyłania zgłoszeń
Sty 15, 2020

Sie 31, 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Sty 15, 2020
Data końcowa
Sie 15, 2021