Program mistrza - nauki o zwierzętach

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 3

Opis programu

Program Master - Animal Science

&nbsp

Zwierząt gospodarskich przede wszystkim dostarczają nam żywność i odzież, a nasze sportowe i zwierzęta przynieść nam inne korzyści. Czy dbasz o funkcji i zdrowie naszych zwierząt?

&nbsp

Nasze zwierzęta domowe mają wielkie znaczenie dla naszego społeczeństwa. Zwierząt gospodarskich przede wszystkim dostarczają nam żywność i odzież, a nasze sportowe i zwierzęta przynieść nam inne korzyści. Cokolwiek oczekujemy od naszych zwierząt, ważne jest, że obaj się dobrze i są w dobrym zdrowiu. Musimy także wziąć pod uwagę różne potrzeby naszego społeczeństwa. Poprzez doradztwo pracy, edukacji, badań i hodowli zwierząt, naukowcy zwierząt może zwiększyć produkcję i dobrego samopoczucia naszych zwierząt. W ramach współpracy międzynarodowej, nauki o zwierzętach odgrywa coraz większą rolę, jeśli chodzi o poprawę i rozwój praktyk hodowlanych. Program ma trwać 2 lata i przygotować się do wielu karier, badań instancji.

&nbsp

&nbsp

Zawartość

&nbsp

Program posiada szereg zajęć fakultatywnych w różnych dziedzinach profilu, takie jak: 1) zwierząt gospodarskich, 2) Zwierzęta sportowych i towarzyszem, 3) zachowanie zwierząt, dobrostanu i warunków mieszkaniowych, 4) zdrowia biomedycyny i zwierząt, 5) żywienie zwierząt i zarządzanie, 6) chów i genetyki. Oczywiście z tych obszarów mogą być połączone w odpowiedni sposób.


Zwierząt, przede wszystkim objętych programem są konie, psy, koty, bydło mleczne i mięsne, trzodę chlewną, owce, kozy, renifery i drobiu, chociaż podobieństwa są wystawione na inne gatunki zwierząt. Kursy odbywają się od 5 do 15 punktów i 120 program kredytowy zakończy się Mistrza projektu stopnia 30 punktów.


Celem programu jest przedstawienie podstaw naukowych do identyfikacji, analizy i rozwiązywania problemów, biorąc pod uwagę potrzeby zwierzęcia i społeczeństwa. Nauczanie odbywa się na różne sposoby, w tym praca w grupach, wykłady, eksperymenty laboratoryjne, seminaria, wyjazdy studyjne, wyjazdy w teren i pracy nad projektem.

&nbsp

&nbsp

Przyszłość

&nbsp

Zainteresowanie dla zwierząt i ich interakcji z człowiekiem i społeczeństwa doprowadziła do obecnego rynku pracy jest silna w nauce zwierzę. Twoja edukacja daje tytuł magistra Nauk zwierzętach doskonałe przygotowanie do kariery naukowej. Jako naukowiec zwierząt można pracować w zakresie doradztwa, oceny, badań lub rozwoju produktu, ale są też ekscytujące możliwości kariery w nauczaniu, informacji, publicystyki i krajach rozwijających się.

&nbsp

&nbsp

Wymagania


Odpowiednik licencjat z 180 HEC w tym 90 HEC w Animal Science. Dobra znajomość angielskiego, równa enGB dla szwedzkich studentów.

Ostatnia aktualizacja Sie 2011

Informacje o uczelni

SLU (Sveriges lantbruksuniversitet – Swedish University of Agricultural Sciences) is a university with a clearly defined role in society: to take responsibility for the development of learning and exp ... Czytaj więcej

SLU (Sveriges lantbruksuniversitet – Swedish University of Agricultural Sciences) is a university with a clearly defined role in society: to take responsibility for the development of learning and expertise in areas concerning biological resources and biological production. Pokaż mniej
Podobnie , Alnarp , Umeå + 2 Więcej Mniej