Program Mgpp

RANEPA - The Russian Presindetial Academy of National Economy and Public Policy

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Program Mgpp

RANEPA - The Russian Presindetial Academy of National Economy and Public Policy

Nowa inicjatywa dla Rosji i świata

Rosyjska Akademia Gospodarki Narodowej prezydenckie i Administracji Publicznej (RANEPA) wprowadza nowy Master of Public Policy (globalne) studiów MGPP we wrześniu 2014 roku. Program ma na celu przygotowanie absolwentów jako przyszłych liderów i specjalistów do współpracy między przedsiębiorstwami a państwem, aby być ekspertami w zarządzaniu państwem i ponadnarodowej osób prawnych, które są zdolne do integracji przedsiębiorstw, przemysłu i całych regionów w globalnej współpracy międzynarodowej. Program ten jest pierwszym z dwóch lat w pełnym wymiarze czasu studiów magisterskich w Rosji, który jest nauczany tylko w języku angielskim.

Najwyższą jakość kształcenia

Program będzie prowadzony przez profesorów z najlepszych uczelni, takich jak Oxford, Harvard, Sorbony, Georgetown, London School of Economics, a także największych światowych ekspertów od polityki Rosji, Europie, Ameryce Północnej, Azji i uniwersytetów-partnerów z BRICS krajach. Dyrektor programu jest profesor Robin J. Lewis, były prodziekan Wydziału Stosunków Międzynarodowych i Polityki Społecznej Uniwersytetu Columbia (USA).

Program zorientowany na praktykę

Program składa się z trzech elementów: podstawy programowej, dwóch stężeń i końcowego projektu. Pod koniec drugiego semestru studenci wybierają jedną z następujących stężeń: "Rosja i świat" lub "globalnego rozwoju i gospodarki wschodzące". W trzecim semestrze studenci będą wybierać ostateczny projekt, albo tezę badawczą lub opartych na bazie Capstone praktyka projekt.

Studenci otrzymują

  1. Campus zakwaterowanie, 2. Stypendia, 3. Wspólne szkolenia studentów z USA, Chinach, Indiach, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Rosji.
  2. Możliwości staży i praktycznego doświadczenia w jednej z największych międzynarodowych firm w Rosji i za granicą, 5. Po ukończeniu studiów - Dyplom Uniwersytetu wiodącego rosyjskiego uznawane za granicą.

Jak złożyć wniosek?

. 1 Zarejestruj się aby MGPP programu tutaj: http://www.ranepa.ru/eng/academics/english-language-programs/welcome-to-mgpp/sign-up-for-the-mgpp-program.html . 2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie: http://www.ranepa.ru/eng/academics/english-language-programs/welcome-to-mgpp/application-form-mgpp.html do 31 lipca 2014 3. zawarcia umowy z RANEPA i płacić czesne. 4. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy kontaktować się z Julią Mironova, administratora programu, mgpp@rane.ru

Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2018
Duration
Czas trwania
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
900,000 RUB
Locations
Rosja - Moscow, Moskva
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2018
Rosja - Moscow, Moskva
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą