Misją programu studiów magisterskich w zakresie strategii i zarządzania międzynarodowego (SIM) jest dostarczenie studentom zaawansowanej wiedzy na temat ogólnego zarządzania niezbędnej do udanej kariery jako szanowanych i odpowiedzialnych menedżerów. Karta SIM oferuje podejście integracyjne i interdyscyplinarne, ponieważ tylko takie podejście jest w stanie przekazać zdolność radzenia sobie ze złożonymi wyzwaniami w zakresie zarządzania w naszych czasach.
Takie podejście zaowocowało pierwszym miejscem w rankingu Financial Times Global Masters w rankingu zarządzania na lata 2011-2017!
Program
Program SIM łączy w sobie naukową, akademicką dyscyplinę Master of Arts z interaktywnym podejściem natury i praktyki, obecnym w wiodących programach MBA. Uczniowie otrzymują zatem najlepsze z dwóch światów nauki.
Zaawansowane kursy zarządzania
Obowiązkowe kursy zwiększają wiedzę uczniów na temat funkcjonalnych obszarów zarządzania. Uczniowie badają zaawansowane teorie i koncepcje, badają praktyki menedżerskie i angażują się w dyskusję naukową.
Podstawowe obieralne
Rdzeń electives składa się z Advanced Management Courses, Integratives i SIM w praktyce:
Integracje SIM
SIM Integratives koncentruje się na podmiotach o szerokim i aktualnym zainteresowaniu w dziedzinie zarządzania. Potrzebne są multidyscyplinarne perspektywy, aby móc się nimi zająć i zbadać sposoby skutecznego radzenia sobie z głównymi wyzwaniami w zakresie zarządzania w naszych czasach.
SIM w praktyce
Studenci SIM muszą zainicjować i ukończyć międzynarodowy staż,
nazywany SIM International Project (SIMIP). Celem SIM-IP jest umożliwienie uczniom zaangażowania się w ambitną i zorientowaną na praktykę pracę poza salą lekcyjną, ale ściśle związaną z ich studiami.
Wyzwanie Simagination wymaga od studentów podjęcia międzynarodowej inicjatywy społecznej, której celem jest stworzenie dla nich bogatych i znaczących doświadczeń edukacyjnych.
Korporacyjne partnerstwa
Program SIM ma bliskie powiązania z wiodącymi międzynarodowymi korporacjami, które działają jako sponsorzy korporacyjni w programie SIM. Współpraca ta obejmuje interaktywne warsztaty, wykłady, zaproszenia do odwiedzenia ich stron oraz atrakcyjne międzynarodowe staże.
Międzynarodowe programy wymiany
Kluczowe partnerstwa z dwoma prestiżowymi programami MBA oferują uczniom z SIM możliwość uzyskania podwójnego dyplomu ze Szkołą Biznesu INCAE w Kostaryce lub Nanyang Business School w Singapurze. W ciągu dwóch lat studenci zarabiają zarówno tytuł magistra SIM- HSG jak i prestiżowy dyplom MBA.
www.nanyangmba.ntu.edu.sg
www.incae.edu
Oprócz tych wybranych możliwości MBA podwójnego stopnia w ramach SIM, sam Uniwersytet oferuje możliwości wymiany semestrów i podwójne stopnie. Wydatku na semestr wymiany na uczelni partnerskiej CEMS, studenci mają możliwość uzyskania CIMS MIM. Studenci SIM mają również możliwość ubiegania się o program podwójnego dyplomu z ESADE, Barcelona; HEC, Paryż; RSM Erasmus University, Rotterdam; i Fundação Getulio Vargas, São Paulo, lub aby ubiegać się o program wymiany z jednym z naszych ok. 200 uczelni partnerskich na całym świecie.
www.exchange.unisg.ch
www.cems.unisg.ch
Perspektywy kariery
Poprzez promowanie doskonałości akademickiej, umiejętności międzykulturowe i językowe, a także interdyscyplinarne podejście do rozwiązywania problemów, program SIM optymalnie wyposaża studentów na najwyższe stanowiska w kluczowych obszarach biznesowych, takich jak zarządzanie międzynarodowe, doradztwo biznesowe lub przedsiębiorczość. Większość studentów SIM podpisuje profesjonalne umowy przed ukończeniem studiów. Otrzymują atrakcyjne i atrakcyjne oferty pracy od bardzo szanowanych firm z różnych sektorów biznesu na całym świecie. Z zastrzeżeniem oceny studenta, ten tytuł magistra umożliwia również absolwentom SIM kontynuowanie obiecującej kariery naukowej, ponieważ zapewnia dostęp do Ph.D. programy.
Wstęp do programu SIM:
Proszę zapoznać się z naszą stroną internetową, aby uzyskać najnowsze szczegółowe kryteria wstępu.
www.admissions.unisg.ch
www.sim.unisg.ch
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 6 więcej kursów w University of St. Gallen (HSG), School of Management, Economics, Law, Social Sciences and International Affairs »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 16, 2019
Duration
18 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
3,326 CHF
Opłata dla szwajcarskich studentów: 1426 CHF
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 16, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 16, 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa