Przeczytaj oficjalny opis

Misją programu studiów magisterskich w zakresie strategii i zarządzania międzynarodowego (SIM) jest dostarczenie studentom zaawansowanej wiedzy na temat ogólnego zarządzania niezbędnej do udanej kariery jako szanowanych i odpowiedzialnych menedżerów. Karta SIM oferuje podejście integracyjne i interdyscyplinarne, ponieważ tylko takie podejście jest w stanie przekazać zdolność radzenia sobie ze złożonymi wyzwaniami w zakresie zarządzania w naszych czasach.
Takie podejście zaowocowało pierwszym miejscem w rankingu Financial Times Global Masters w rankingu zarządzania na lata 2011-2017!
Program
Program SIM łączy w sobie naukową, akademicką dyscyplinę Master of Arts z interaktywnym podejściem natury i praktyki, obecnym w wiodących programach MBA. Uczniowie otrzymują zatem najlepsze z dwóch światów nauki.
Zaawansowane kursy zarządzania
Obowiązkowe kursy zwiększają wiedzę uczniów na temat funkcjonalnych obszarów zarządzania. Uczniowie badają zaawansowane teorie i koncepcje, badają praktyki menedżerskie i angażują się w dyskusję naukową.
Podstawowe obieralne
Rdzeń electives składa się z Advanced Management Courses, Integratives i SIM w praktyce:
Integracje SIM
SIM Integratives koncentruje się na podmiotach o szerokim i aktualnym zainteresowaniu w dziedzinie zarządzania. Potrzebne są multidyscyplinarne perspektywy, aby móc się nimi zająć i zbadać sposoby skutecznego radzenia sobie z głównymi wyzwaniami w zakresie zarządzania w naszych czasach.
SIM w praktyce
Studenci SIM muszą zainicjować i ukończyć międzynarodowy staż,
nazywany SIM International Project (SIMIP). Celem SIM-IP jest umożliwienie uczniom zaangażowania się w ambitną i zorientowaną na praktykę pracę poza salą lekcyjną, ale ściśle związaną z ich studiami.
Wyzwanie Simagination wymaga od studentów podjęcia międzynarodowej inicjatywy społecznej, której celem jest stworzenie dla nich bogatych i znaczących doświadczeń edukacyjnych.
Korporacyjne partnerstwa
Program SIM ma bliskie powiązania z wiodącymi międzynarodowymi korporacjami, które działają jako sponsorzy korporacyjni w programie SIM. Współpraca ta obejmuje interaktywne warsztaty, wykłady, zaproszenia do odwiedzenia ich stron oraz atrakcyjne międzynarodowe staże.
Międzynarodowe programy wymiany
Kluczowe partnerstwa z dwoma prestiżowymi programami MBA oferują uczniom z SIM możliwość uzyskania podwójnego dyplomu ze Szkołą Biznesu INCAE w Kostaryce lub Nanyang Business School w Singapurze. W ciągu dwóch lat studenci zarabiają zarówno tytuł magistra SIM- HSG jak i prestiżowy dyplom MBA.
www.nanyangmba.ntu.edu.sg
www.incae.edu
Oprócz tych wybranych możliwości MBA podwójnego stopnia w ramach SIM, sam Uniwersytet oferuje możliwości wymiany semestrów i podwójne stopnie. Wydatku na semestr wymiany na uczelni partnerskiej CEMS, studenci mają możliwość uzyskania CIMS MIM. Studenci SIM mają również możliwość ubiegania się o program podwójnego dyplomu z ESADE, Barcelona; HEC, Paryż; RSM Erasmus University, Rotterdam; i Fundação Getulio Vargas, São Paulo, lub aby ubiegać się o program wymiany z jednym z naszych ok. 200 uczelni partnerskich na całym świecie.
www.exchange.unisg.ch
www.cems.unisg.ch
Perspektywy kariery
Poprzez promowanie doskonałości akademickiej, umiejętności międzykulturowe i językowe, a także interdyscyplinarne podejście do rozwiązywania problemów, program SIM optymalnie wyposaża studentów na najwyższe stanowiska w kluczowych obszarach biznesowych, takich jak zarządzanie międzynarodowe, doradztwo biznesowe lub przedsiębiorczość. Większość studentów SIM podpisuje profesjonalne umowy przed ukończeniem studiów. Otrzymują atrakcyjne i atrakcyjne oferty pracy od bardzo szanowanych firm z różnych sektorów biznesu na całym świecie. Z zastrzeżeniem oceny studenta, ten tytuł magistra umożliwia również absolwentom SIM kontynuowanie obiecującej kariery naukowej, ponieważ zapewnia dostęp do Ph.D. programy.
Wstęp do programu SIM:
Proszę zapoznać się z naszą stroną internetową, aby uzyskać najnowsze szczegółowe kryteria wstępu.
www.admissions.unisg.ch
www.sim.unisg.ch
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 6 więcej kursów w University of St. Gallen (HSG), School of Management, Economics, Law, Social Sciences and International Affairs »

Ostatnia aktualizacja May 6, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 16, 2019
Duration
18 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
3,326 CHF
Opłata dla szwajcarskich studentów: 1426 CHF
Deadline
Kwiec. 30, 2019
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 16, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Kwiec. 30, 2019

Wrześ. 16, 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Kwiec. 30, 2019
Data końcowa