Program Master w rachunkowości

Informacje ogólne

Opis programu

Program magisterski z rachunkowości, 120 punktów ECTS

Celem tego programu jest dostarczenie studentom umiejętności kierowniczych i analitycznych oraz zrozumienie zasad i standardów postępowania w zakresie rachunkowości i audytu. Program oferuje gruntowne podstawy rachunkowości zarządczej, rachunkowości finansowej, audytu, analizy sprawozdań finansowych i wyceny. Podczas okresów obieralnych uczniowie mogą poszerzyć zakres swoich zainteresowań, studiując w takich dziedzinach, jak ład korporacyjny lub prawo podatkowe. Z wyjątkiem niektórych przedmiotów do wyboru, program jest oferowany w języku angielskim. Poziom wykształcenia drugiego stopnia

Studia za granicą i staż

W Umeå School of Business, Economics and Statistics ( USBE ) internacjonalizacja ma wysoki priorytet. Istnieje wiele możliwości wyjazdu za granicę na studia. Otoczenie w szkole biznesu jest również coraz bardziej międzynarodowe, zarówno ze studentami, jak i nauczycielami z międzynarodowym doświadczeniem.

Będąc studentem jednego z programów Master na USBE możesz ubiegać się o jeden semestr studiów za granicą na jednej z naszych 70 uczelni partnerskich. Możliwe jest również znalezienie firmy i odbycie praktyki przez 2 miesiące, gdziekolwiek na świecie.

Możliwości zawodowe

Program jest odpowiedni na przykład dla studentów pragnących pracować w firmach audytorskich, działach księgowości / finansów w przedsiębiorstwach, a także w departamentach rządowych. Jego międzynarodowa orientacja zapewnia dobre warunki do pracy za granicą i w międzynarodowych korporacjach.

Satysfakcja studentów

Umeå University jest w czołówce w Europie pod względem czynników związanych z satysfakcją studentów, jak wynika z zeszłorocznych wyników z Międzynarodowego Barometru Studentów. Tutaj będziesz między innymi być częścią grupy przyjaciół, która zapozna Cię z działaniami szwedzkimi.

Akredytacja AACSB

USBE jest międzynarodową akredytowaną szkołą biznesu w ramach AACSB. Jesteśmy jedną z 5% szkół biznesu na świecie z akredytacją koncentrującą się na zarządzaniu jakością.

Warunki przyjęć

Ogólne wymagania

Aby móc ubiegać się o USBE na nasze studia magisterskie na USBE , potrzebujesz licencjata z tytułem magistra w dziedzinie administracji biznesowej 180 ECTS (trzy lata studiów dziennych), który powinien obejmować:

• 75 ECTS (półtora roku studiów dziennych) w Business Administration.

Tematy można definiować inaczej w różnych krajach. Przykłady kursów, które uważamy za część przedmiotu Business Administration to rachunkowość, finanse, controlling, zarządzanie, marketing, logistyka i przedsiębiorczość.

Wymagane umiejętności językowe

Studenci muszą posiadać specjalne uprawnienia w języku angielskim równe angielskiemu B ze szwedzkiego gimnazjum. Zazwyczaj jest to pokazane z międzynarodowo uznanym testem znajomości języka angielskiego.

Specyficzne wymagania

75 ECTS (półtora roku studiów dziennych) w Business Administration, w tym co najmniej 15 ECTS Accounting (rachunkowość finansowa, analiza sprawozdań finansowych lub rachunkowość zarządcza) oraz 7,5 ECTS w finansach

Kryteria wyboru i powiadomienie o statusie przyjęcia

Wstęp jest przyznawany na zasadzie konkursu. Kryteriami wyboru są wynik GMAT (Graduate Management Admissions Test).

Jeśli nie masz wyniku testu GMAT, nadal możesz ubiegać się o program, ale zostanie on uszeregowany po kandydatach z wynikiem GMAT i liczbą punktów akademickich, które posiadasz.

Miasto Umeå

Z 115 000 mieszkańców (z czego 30 000 to studenci) Umeå daje możliwość zdobycia wysokiej jakości edukacji oraz dobrej zabawy. Miasto jest wystarczająco duże, aby mieć wiele zajęć, ale wystarczająco małe, aby dotrzeć do większości rzeczy na rowerze. Jest to również jedno z miast w Szwecji o najniższym wskaźniku przestępczości.Jedną z rzeczy, która przyciąga wielu studentów, jest centrum sportowe IKSU (największe w Europie północnej z 5000 odwiedzających dziennie) z zajęciami, począwszy od siłowni, różnych zajęć grupowych i pływania po różne gry w piłkę, w tym piłkę nożną, koszykówkę, unihokej. , squash, badminton i kryta siatkówka plażowa.

Piękna czysta przyroda w niewielkiej odległości od miasta.

Ostatnia aktualizacja Marzec 2018

Informacje o uczelni

Umeå School of Business, Economics and Statistics (USBE) is a campus school and has over 170 employees including about 90 PhDs and researchers. The activities consist of research and teaching in Busin ... Czytaj więcej

Umeå School of Business, Economics and Statistics (USBE) is a campus school and has over 170 employees including about 90 PhDs and researchers. The activities consist of research and teaching in Business Administration, Economics and Statistics. The School offers seven master’s programs, four graduate programs, two undergraduate programs and courses. We have more than 2000 students going through our programs/year. Pokaż mniej
Umeå , Edynburg , Mediolan + 2 Więcej Mniej