Program Master of Finance

Informacje ogólne

Opis programu

Zlokalizowana w kwitnącym przedsiębiorczym mieście Shenzhen w Chinach i bezpośrednio przylegającym do finansowego centrum Hong Kongu, Peking University HSBC Business School (PHBS) Uniwersytetu Pekińskiego przenosi historyczną obecność uniwersytetu pekińskiego na południe kraju i leży w samym sercu jednego z najbardziej obiecujące i dynamiczne obszary metropolitalne. Niewiele innych regionów w Chinach oferuje bardziej odpowiednią oprawę dla instytucji, która ma stać się najważniejszą szkołą biznesu tego kraju.

Akredytowany przez EFMD dla EPAS i AACSB , PHBS szybko zyskał reputację i jest centrum międzynarodowej doskonałości w edukacji biznesowej.

PHBS Master of Finance to dwuletni i pełnoetatowy program, którego zwieńczeniem jest praca dyplomowa, która koncentruje się na podstawach programowych z zakresu teorii i aplikacji finansowych, oraz w których studenci zagraniczni uczą się równolegle z chińskimi rówieśnikami w środowisku dialogu międzykulturowego.

Rok akademicki składa się z dwóch semestrów, z których każdy składa się z dwóch modułów. Każdy moduł działa przez dziewięć tygodni. Ponadto, członkowie wydziału zdobyli tytuł doktora. stopni od najwyżej ocenianych uniwersytetów na całym świecie, a wszystkie kursy są prowadzone wyłącznie w języku angielskim.

  • Program

Program ten zapewnia specjalistyczne szkolenia z zakresu finansów, nowoczesnych teorii finansowych, aplikacji i metodologii. Studenci finansów mają także PHBS że PHBS Master of Finance w PHBS są uznawane przez program afiliacyjny CFA Institute University w zakresie przygotowania studentów do egzaminów Chartered Financial Analyst® (CFA). Program jest bardzo ilościowy i wymaga od uczniów posiadania bardzo wysokiego poziomu umiejętności matematycznych. Kursy obejmują: rynki finansowe, ekonomię finansową, ekonometrię stosowaną, rynki finansowe i inwestycje w Chinach, chińskie i biznesowe oraz kursy do wyboru

  • Cele programu

Ma na celu rozwinięcie u studentów wszechstronnego zrozumienia wyników finansowych i zarządzania. Program Finanse przygotowuje studentów do różnych karier, takich jak dyrektorzy finansowi, specjaliści od zarządzania ryzykiem, menedżerowie funduszy korporacyjnych i nie tylko. Program ten umożliwia również studentom kontynuowanie studiów doktoranckich. stopni lub przeprowadzać badania w powiązanych koncentracjach w finansach.

  • Wymagania dotyczące stopnia, procesu aplikacyjnego i warunków przyjęcia

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę tutaj

Ostatnia aktualizacja Paź 2018

Informacje o uczelni

For more than 100 years, Peking University has been an elite institution of learning,recognized internationally as one of China's premier centers of academic excellence. Founded in 2004, as Peking Uni ... Czytaj więcej

For more than 100 years, Peking University has been an elite institution of learning,recognized internationally as one of China's premier centers of academic excellence. Founded in 2004, as Peking University Shenzhen Graduate School of Business, we were renamed Peking University HSBC Business School (PHBS) in August of 2008. PHBS seeks not only to build on its parent institution's inspiring traditions, but also to develop its own world-class reputation. Pokaż mniej
Shenzhen , Witney + 1 Więcej Mniej