Program Master in Fashion Marketing and Management

Informacje ogólne

Opis programu

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o marketingu i zachowaniach konsumenckich w odniesieniu do mody i tkanin, to jest to edukacja dla Ciebie. Tutaj zyskujesz podstawową wiedzę w łańcuchu wartości wyrobów włókienniczych i specjalizujesz się w marketingu i komunikacji.

Ta edukacja zapewnia narzędzia do zarządzania marketingiem i zachowaniami konsumentów w procesach związanych z tekstylnymi i modowymi. Zdobędziesz podstawową wiedzę na temat zarządzania łańcuchami wartości wyrobów włókienniczych ze szczególnym uwzględnieniem zrównoważonego rozwoju.

Szwedzka Szkoła Tekstylna jest właściwym miejscem do studiowania mody. Tutaj znajdziesz dobrze wyposażone laboratoria, innowacje i badania w dziedzinie technologii oraz projektowania, często prowadzone we współpracy z przemysłem. Ponieważ region Borås jest regionem włókienniczym, istnieją dobre możliwości współpracy, staży i projektów dyplomowych w pobliskich firmach. Szwedzka Szkoła Tekstylna jest częścią University of Borås a wszystkie programy z branży tekstylnej znajdują się tutaj, www. HB .se / pl / The-Swedish-School of of Textiles /

Struktura programu

Kursy w pierwszym roku reprezentują łańcuch wartości wyrobów włókienniczych od pomysłu do projektu, poprzez produkcję i dystrybucję, po rynek i obsługę zwrotów.

W drugim roku kontynuujesz zarządzanie tekstyliami, ale tym razem specjalizujesz się w marketingu i komunikacji. Tutaj koncentruje się na różnych perspektywach komunikacji i na tym, jak uzyskać zrównoważony komunikat dla konsumentów.

Kursy mają mocną podstawę w bieżących badaniach nad zarządzaniem tekstyliami, ze szczególnym uwzględnieniem zrównoważonego rozwoju w łańcuchu wartości wyrobów włókienniczych, a także badań w zakresie takich przedmiotów jak zarządzanie biznesem i ekonomia przemysłowa na University of Borås .

Perspektywy rozwoju kariery

Ta edukacja zapewnia przygotowanie do zaawansowanych stanowisk w branży, a także w środowisku akademickim. Po ukończeniu studiów, jesteś wyposażony w narzędzia do pracy na wiodących stanowiskach w marketingu, jakości, produkcji lub logistyce, lub możesz zostać przedsiębiorcą i założyć własną firmę lub kontynuować naukę doktoratu.

Wymagania wstępne

Licencjat (180 punktów) w zakresie Business Administration, Industrial Economics, Textile Technology, Textile lub Fashion Design lub równoważny. Ponadto studenci muszą znać angielski odpowiednik języka angielskiego 6.

Wybór opiera się na Liście motywacji i wywiadzie online.

Magister

  • Master of Science (120 punktów) z wyróżnieniem w specjalności Zarządzanie Zarządzanie modą i marketing

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

The University of Borås has approximately 11 000 students and 730 employees. In collaboration with the public and private sectors, we conduct education and research of high international quality with ... Czytaj więcej

The University of Borås has approximately 11 000 students and 730 employees. In collaboration with the public and private sectors, we conduct education and research of high international quality with great societal relevance. We are a modern university with a central campus in the centre of the city. The national and internationally known Swedish School of Textiles and Swedish School of Library and Information Science are a part of the University of Borås, both of which have educational programmes and research. Pokaż mniej