Program magistra w dziedzinie toksykologii

Informacje ogólne

Opis programu

Karolinska

Program Master w Toksykologii daje studentom pogłębionej wiedzy w zakresie szerokiej i interdyscyplinarnej toksykologicznej. Program przygotowuje studentów do badań lub albo zawodowej i stanowi solidną platformę dla studiów doktoranckich w toksykologii lub pracy w obszarach związanych z oceną ryzyka / bezpieczeństwa w sektorze publicznym lub branży.

PROGRAM PREZENTACJA

Program Master w Toksykologii był jednym z pierwszych programów toksykologicznych na świecie. Program jest jedyna w swoim dwuletnim spójnej naciskiem na toksykologii i zdrowia ludzkiego. Program wykorzystuje swój ścisły związek do wysokiej jakości pracy, oceny, badania i ryzyko w Instytucie Medycyny Środowiskowej (IMM) - główny ośrodek kształcenia i szkolenia w toksykologii i ryzyka zdrowotnego oceny w Szwecji, i współpracuje z przemysłu farmaceutycznego i chemicznego, krajowym organy (na przykład Agencja Chemikaliów szwedzki i szwedzki Krajowy Urząd Żywności), Swetox i szwedzki Poison Centrum Informacji, jak również z innymi działami naukowcy, zarówno wewnątrz i na zewnątrz KI.

karolinska2

Program obejmuje zasad w toksykologii, toksykokinetykę, toksyczne na narządy docelowe, biochemicznych i molekularnych metod toksykologicznych, mechanizmów toksyczności i sposobu działania, testów toksyczności, nauki o zwierzętach laboratoryjnych, metod alternatywnych wobec testów na zwierzętach, histopatologii, statystyki, epidemiologii i oceny ryzyka zdrowotnego , Pierwsza część programu zapewnia studentom ogólnej, zaawansowanej uziemienia toksykologiczne, na które następnie oprzeć prywatnego linię śledczej wniknąć głębiej w badaniach eksperymentalnych lub oceny ryzyka / bezpieczeństwa poprzez zajęcia fakultatywne i / lub projektu.

Zarys programu

* Może ulec zmianie

Semestr 1

 • Podstawy toksykologii
 • toksykokinetyka
 • Narząd docelowy toksykologii
 • Badanie histopatologiczne i patologii klinicznej

Semestr 2

 • nauki o zwierzętach laboratoryjnych
 • Zastosowania metod w badaniach toksykologicznych
 • ocena ryzyka zdrowotnego

Semestr 3

 • Globalny toksykologii w zrównoważony społeczeństwa
 • Badanie toksyczności regulacyjna
 • Przedmioty do wyboru

Semestr 3 i 4

 • Stopień projekt toksykologii

lub

 • Prace projektowe i przedmioty do wyboru
 • Stopień projekt toksykologii

Możliwości zawodowe

Program zapewnia solidne podstawy do kariery w toksykologii albo jako doktorskiej badacza lub asesora ryzyka / bezpieczeństwa w sektorze publicznym lub prywatnym w Szwecji lub za granicą.

karolinska3

Szczególne wymogi wejścia

Licencjat lub tytuł zawodowy odpowiednik stopnia licencjata szwedzkiej co najmniej 180 punktów w biomedycynie, biologii, biologii komórkowej i molekularnej, farmacji, chemii, medycyny, żywienia lub biotechnologii.

Biegła znajomość języka angielskiego powinna być udokumentowana przez uznane międzynarodowe badania, takie jak TOEFL: internetowy oparty (iBT) o łącznej wynik co najmniej 90 i minimalnym wynikiem 20 na test pisemny, na papierze (PBT), z łącznym wynikiem na najmniej 575, a minimalny wynik 4,5 na test pisemny lub IELTS (akademickich) z ogólnej oceny co najmniej 6,5 i nie mniejszej niż 5,5 zespole; lub inne dokumenty, które zgodnie z przepisami potwierdza równoważność angielski 6 w szwedzkiej szkole średniej.

Wybór

Wybór opiera się na ogólnej ocenie kwalifikacji wnioskodawcy, takie jak poprzedniej edukacji, odpowiedniej pracy i / lub doświadczeniem badawczym i oświadczenia woli. Nie są wymagane, listy polecające.

Kandydaci do programów Karolinska Institutet's Globalny magisterskich proszone są o wypełnienie formularza CV, które będą wykorzystywane w procesie selekcji.

Skontaktować się z biurem rekrutacji na KI, jeśli masz jakiekolwiek pytania, admissions@ki.se

Zastosowanie i opłaty czesnego

Jeśli masz obywatelstwo w UE / EOG lub Szwajcarii, nie są zobowiązani do wnoszenia opłat za studia lub aplikacji.

Opłata za zgłoszenie

900 SEK

Czesne

 • Łączna kwota: 400 000 SEK
 • Pierwsza rata: 100 000 SEK
Ostatnia aktualizacja Lip 2016

Informacje o uczelni

Karolinska Institutet is a leading medical university whose mission is to improve people's health through research and education. Karolinska Institutet's mission is to improve people's health through ... Czytaj więcej

Karolinska Institutet is a leading medical university whose mission is to improve people's health through research and education. Karolinska Institutet's mission is to improve people's health through research, education and information - always with the patient in focus. Pokaż mniej