Profesjonalne pisanie (MS)

Informacje ogólne

Opis programu

Rozwijaj swoje umiejętności komunikacyjne i przygotuj się do podjęcia lub awansu w zawodach wymagających obszernych pisemnych analiz i raportów. Program przygotowuje do usprawnienia komunikacji pisemnej i zarządzania nią w sektorze korporacyjnym i publicznym oraz w organizacjach zawodowych. W programie są również warsztaty z literatury pięknej, literatury faktu i poezji, prowadzone przez wydawanych i wielokrotnie nagradzanych autorów.

Studenci zazwyczaj przystępują do programu ze środowiskami sztuk wyzwolonych, ale pracownicy biznesu i służby zdrowia często przechodzą szkolenie zawodowe, aby poprawić swoje umiejętności pisania. Członkowie wydziału mają wieloletnie doświadczenie w pisaniu i projektowaniu informacji dla różnych mediów i odbiorców. Niektórzy członkowie wydziału służą jako konsultanci ds. Komunikacji w całym regionie, podczas gdy inni są aktywni w badaniach i krajowych organizacjach zrzeszających profesjonalistów w dziedzinie komunikacji biznesowej, technicznej i biomedycznej.

Ostatnia aktualizacja Sty 2021

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

We transform students into professionals, connect them to opportunities and help them launch their careers in accounting, business and economics through innovative, experiential programs.

We transform students into professionals, connect them to opportunities and help them launch their careers in accounting, business and economics through innovative, experiential programs. Pokaż mniej