TEN KURS JEST UCZYŃ W JĘZYKU PORTUGALSKIM.

DLACZEGO?

Sukces rok po roku w IED, ten post oferuje różne perspektywy dla różnych scenariuszy mody i promuje zorientowane rynkowo doświadczenie edukacyjne, z wykładami i wykładami prowadzonych przez renomowanych specjalistów w branży i akademickich.

DLA KOGO?

Profesjonaliści zainteresowani pogłębieniem lub kierowaniem swojej kariery lub potencjalnymi przedsiębiorcami w obszarze zarządzania komunikacją i marketingu mody, doceniając ich potencjał i zbliżając się do profilu najbardziej cenionych profesjonalistów.

JAK TO JEST?

Program przedstawia tematy Marketing Stosowany do Mody, Lifestyle

KURS

Podyplomowe studia z zakresu mody i komunikacji mody oferują różne analizy i perspektywy dotyczące różnych scenariuszy mody oraz promują zorientowane rynkowo doświadczenia edukacyjne, z wykładami i wykładami prowadzonych przez renomowanych specjalistów z branży i środowiska akademickiego.

Program przedstawia tematy Marketing Stosowany do Mody, Lifestyle

Ta treść dostarcza narzędzi do przygotowania praktyka do projektowania, planowania, zarządzania i wdrażania planów marketingowych i komunikacyjnych w firmach związanych z modą lub przemysłem. Pod koniec kursu zostanie opracowany projekt wraz z firmą segmentu, w ramach projektu Ideas Workshop, który jest już realizowany wspólnie z partnerami takimi jak: Benetton (2012), Marcyn (2014), Hope (2014), Cia Marítima , Quiksilver (2016).

DOSTAWA

Podyplomowe studia w zakresie mody modowej i komunikacji w Istituto Europeo di Design - IED São Paulo oferuje szkolenia z zakresu zarządzania marketingowego i komunikacji specyficznej dla branży modowej.

Przywództwo, wizja strategiczna i kreatywność są kluczem do sukcesu na tym niezwykle konkurencyjnym rynku. Program stymuluje budowę wiedzy poprzez wymianę doświadczeń i nawiązywanie kontaktów między studentami, nauczycielami i zaproszonymi profesjonalistami. Stymuluje przywództwo i przedsiębiorczość, wprowadza pojęcia dotyczące planowania strategicznego, zachęca do kreatywności i pogłębia umiejętności marketingowe i komunikacyjne.

Kurs koncentruje się na rozwoju umiejętności i umiejętności oraz opanowaniu przez studenta narzędzi, które będą wykorzystywane w celu docenienia potencjału każdego ucznia, a jednocześnie zbliżą go do profilu profesjonalistów najbardziej cenionych przez branżę modową.

Formacja zajęć i rozpoczęcie kursów zależy od minimalnego kworum (według uznania wydziału), aby zapewnić najlepsze wrażenia wszystkim uczestnikom.

DYSCYPLINY

 • Marketing zastosowany w modzie 36h
 • Styl życia
 • Zarządzanie marką: branding 36h
 • Projekt
 • Strategie komunikacji dla mody 36h
 • Komunikacja cyfrowa dla mody 36h
 • Marketing strategiczny 36h
 • Zarządzanie kanałem 36h
 • Design Thinking
 • Seminaria tematyczne i mentoring 30h
 • TCC 40h
Program prowadzony przez:
 • Portuguese (Brazil)

Zobacz 3 więcej kursów w IED – Istituto Europeo di Design Sao Paulo »

Ostatnia aktualizacja Październik 2, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
18 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
40,446 BRL
18 rat w wysokości R $ 2.150,00
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa