Podyplomowe studia z zakresu mody i komunikacji w modzie

Informacje ogólne

Opis programu

TEN KURS JEST UCZYŃ W JĘZYKU PORTUGALSKIM.

DLACZEGO?

Sukces rok po roku w IED, ten post oferuje różne perspektywy dla różnych scenariuszy mody i promuje zorientowane rynkowo doświadczenie edukacyjne, z wykładami i wykładami prowadzonych przez renomowanych specjalistów w branży i akademickich.

DLA KOGO?

Profesjonaliści zainteresowani pogłębieniem lub kierowaniem swojej kariery lub potencjalnymi przedsiębiorcami w obszarze zarządzania komunikacją i marketingu mody, doceniając ich potencjał i zbliżając się do profilu najbardziej cenionych profesjonalistów.

JAK TO JEST?

Program przedstawia tematy Marketing Stosowany do Mody, Lifestyle

KURS

Podyplomowe studia z zakresu mody i komunikacji mody oferują różne analizy i perspektywy dotyczące różnych scenariuszy mody oraz promują zorientowane rynkowo doświadczenia edukacyjne, z wykładami i wykładami prowadzonych przez renomowanych specjalistów z branży i środowiska akademickiego.

Program przedstawia tematy Marketing Stosowany do Mody, Lifestyle

Ta treść dostarcza narzędzi do przygotowania praktyka do projektowania, planowania, zarządzania i wdrażania planów marketingowych i komunikacyjnych w firmach związanych z modą lub przemysłem. Pod koniec kursu zostanie opracowany projekt wraz z firmą segmentu, w ramach projektu Ideas Workshop, który jest już realizowany wspólnie z partnerami takimi jak: Benetton (2012), Marcyn (2014), Hope (2014), Cia Marítima , Quiksilver (2016).

DOSTAWA

Podyplomowe studia w zakresie mody modowej i komunikacji w Istituto Europeo di Design - IED São Paulo oferuje szkolenia z zakresu zarządzania marketingowego i komunikacji specyficznej dla branży modowej.

Przywództwo, wizja strategiczna i kreatywność są kluczem do sukcesu na tym niezwykle konkurencyjnym rynku. Program stymuluje budowę wiedzy poprzez wymianę doświadczeń i nawiązywanie kontaktów między studentami, nauczycielami i zaproszonymi profesjonalistami. Stymuluje przywództwo i przedsiębiorczość, wprowadza pojęcia dotyczące planowania strategicznego, zachęca do kreatywności i pogłębia umiejętności marketingowe i komunikacyjne.

Kurs koncentruje się na rozwoju umiejętności i umiejętności oraz opanowaniu przez studenta narzędzi, które będą wykorzystywane w celu docenienia potencjału każdego ucznia, a jednocześnie zbliżą go do profilu profesjonalistów najbardziej cenionych przez branżę modową.

Formacja zajęć i rozpoczęcie kursów zależy od minimalnego kworum (według uznania wydziału), aby zapewnić najlepsze wrażenia wszystkim uczestnikom.

DYSCYPLINY

 • Marketing zastosowany w modzie 36h
 • Styl życia
 • Zarządzanie marką: branding 36h
 • Projekt
 • Strategie komunikacji dla mody 36h
 • Komunikacja cyfrowa dla mody 36h
 • Marketing strategiczny 36h
 • Zarządzanie kanałem 36h
 • Design Thinking
 • Seminaria tematyczne i mentoring 30h
 • TCC 40h
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

IED São Paulo very presence contributes to positioning this metropolis as Latin America fashion capital and to Brazilian design’s emancipation from foreign cultural influences.

IED São Paulo very presence contributes to positioning this metropolis as Latin America fashion capital and to Brazilian design’s emancipation from foreign cultural influences. Pokaż mniej