Przeczytaj oficjalny opis

Uruchomienie ścieżki kariery w konkurencyjnym kontekście biznesowym wymaga nie tylko wiedzy i praktycznego doświadczenia, ale także szerokiego, globalnego spojrzenia na najnowsze trendy w biznesie. W epoce wykładniczej zmiany młodzi specjaliści muszą dobrze się rozwijać w najbardziej złożonych i niepewnych okolicznościach. Zmiana jest globalna, podobnie jak wyzwania, z którymi profesjonaliści muszą się zmagać na co dzień.

Bez względu na to, jakie jest twoje wykształcenie akademickie, solidny zestaw umiejętności biznesowych staje się kluczowym czynnikiem w twoim rozwoju kariery. Możliwości biznesowe i rozwój kariery korporacyjnej zależeć będą od tego, jak postrzegasz świat oraz od szybkości i strategicznego myślenia, w którym podejmujesz działania.

EGADE Master in Business Management to intensywny program przeznaczony dla początkujących profesjonalistów, którzy rozpoczynają ścieżkę rozwoju kariery.

Zdobądź kompetencje biznesowe i wzmocnij charakter inteligentnego, opartego na współpracy przywództwa, aby ustanowić nowe zasady w globalnych scenariuszach biznesowych.

Zrób pierwsze kroki w karierze wykładniczej i zredefiniuj swoje cele w globalnym, zróżnicowanym i wymagającym środowisku w wiodącej szkole biznesowej Ameryki Łacińskiej.

 • Format: Pełny etat
 • Czas trwania: 1 rok
 • Lokalizacja: Monterrey
 • Wstęp do programu: Otwarty dla przyjęć
 • Następny program spożycia: wrzesień 2018 r
 • Język angielski
 • Doświadczenie zawodowe: młodzi profesjonaliści lub nowi absolwenci z doświadczeniem 0-2 lat w pełnym wymiarze czasu pracy
 • Opcje dostosowywania: Globalne Studium Immersji, Międzynarodowe Wymiany, Globalne Praktyki, Podwójne Opcje

Transformacyjne i zintegrowane doświadczenie edukacyjne

Poznaj wspólne, praktyczne środowisko do nauki, w którym możesz pracować razem z różnorodną grupą dynamicznych i wysoce zmotywowanych rówieśników. Przyspiesz swoje kompetencje biznesowe i menedżerskie poprzez roczny projekt transformacji korporacyjnej z wiodącą globalną organizacją.

Pod koniec 12-miesięcznego programu będziesz przygotowany do przyłączenia się i uczestniczenia w zespołach o wysokich osiągach w globalnych organizacjach.

Przyspiesz swoją karierę

Master in Business Management Program zapewnia przewagę konkurencyjną, aby odnieść sukces w swojej karierze i zwiększyć perspektywy teraz i w przyszłości. EGADE Business School promuje przywództwo jako katalizator zmian i jako prawdziwą transformację zawodową i osobistą. Materiały dostarczone w celu wzmocnienia tej transformacji obejmują:

Program rozwoju talentów

Ocena umiejętności przywódczych w zakresie 360 ​​° ma na celu zdiagnozowanie i rozwój kompetencji w celu zwiększenia konkurencyjności w bardziej wymagającym środowisku biznesowym.

Usługi karier

Mentoring kariery przeniesie Twoją karierę zawodową na wyższy poziom i ułatwi dostęp rekruterów do profili lepiej dopasowanych do Twoich potrzeb.

Executive Coaching

Sesje coachingowe dla kadry kierowniczej pomogą Ci rozwijać i doskonalić umiejętności menedżerskie. Proces coachingowy zwiększa produktywność, poprawia wydajność, łatwość zarządzania i wykorzystanie czasu. Obejmuje uczestnictwo w warsztatach poświęconych osobistemu brandingowi, wywiadom, życiorysowi i listowi motywacyjnemu, działaniom związanym z windą, negocjacjom, narzędziom poszukiwania pracy i ocenie procesu rekrutacji.

Uczenie się w świecie rzeczywistym

W ciągu 12 miesięcy ten program zapewni ci głębokie zanurzenie się w globalnej organizacji. Za pośrednictwem programu ALAD Corporate Alliance grupy studenckie są przydzielane do wiodącej globalnej organizacji. Grupy te zostaną zanurzone w wyzwaniu transformacji biznesowej, które będzie aktualne i priorytetowe dla firmy. Wcielony w organizację w ciągu 12 miesięcy, ten okres praktyczny pozwoli ci zrozumieć wyzwanie od wewnątrz i dostarczyć wiarygodnych, wykonalnych rozwiązań dla organizacji, a jednocześnie urozmaicić swoje umiejętności. Będziesz mieć również możliwość rozwijania długoterminowych relacji, aby wspierać swoje szersze cele zawodowe.

Praktyczne doświadczenie

Wykorzystaj swoje umiejętności w praktyce i zdobywaj praktyczne doświadczenia, pracując nad prawdziwymi projektami. Ty i twoi rówieśnicy będą prowadzeni przez proces uczenia się przez różnych facylitatorów, takich jak mentorzy firm, trenerów wydziałów ekspertów i liderów zespołów. Model Project Based Learning (PBL) pozwoli ci pracować nad projektem przydzielonym przez EGADE Business School . Aby nauczyć się przez działanie, staniesz się aktywnym uczniem, działającym konstruktywnie, twórczo, autonomicznie.

Kompetencje do wiodącej transformacji

Skonsoliduj umiejętności, które pozwolą Ci rozpocząć karierę, takie jak myślenie systemowe, krytyczne, kreatywne i projektowe, rozwiązywanie problemów, skuteczna komunikacja, negocjacje międzykulturowe, społeczne uczenie się, innowacje, przedsiębiorczość, z globalną wizją i cyfrowym nastawieniem.

Innowacyjny model uczenia się

Rozwijaj swoje umiejętności poprzez dynamiczny format mieszanego uczenia się, który łączy synchroniczne i asynchroniczne uczenie się w pracy zespołowej podczas warsztatów, z przełomowymi technologiami, które umożliwiają podejście e-learningowe, takie jak seminaria internetowe, symulatory biznesowe i interaktywne dyskusje na temat przypadków.

Prawdziwie globalne doświadczenie

Rozwiń swoje globalne doświadczenie, uczestnicząc w Tygodniu Globalnego Tygodnia Zarządzania Magistrem w partnerskich szkołach biznesowych EGADE w ramach Globalnej Sieci na rzecz Zaawansowanego Zarządzania (GNAM), sieci 32 prestiżowych międzynarodowych szkół biznesu. Połącz się ze swoimi rówieśnikami z innych miejsc w sieci, poznaj lokalne firmy i spotkaj się z ekspertami skupionymi na bieżących problemach biznesowych.

Globalne sieci

Otrzymasz dostęp do możliwości nawiązywania kontaktów, aby zwiększyć swoje szanse zawodowe. Zbuduj silną globalną sieć strategicznych kontaktów za pośrednictwem stowarzyszenia absolwentów i połącz się globalnie ze studentami MBA i absolwentami z 32 prestiżowych międzynarodowych szkół biznesu na pięciu kontynentach poprzez EGADE Business School w Globalnej Sieci na rzecz Zaawansowanego Zarządzania.

PRZYJMUJE

EGADE Business School poszukuje utalentowanych i potencjalnych kandydatów z potencjałem do rozwijania kompetencji, charakteru i wizji niezbędnych do prowadzenia transformacji biznesowej.

WARUNKI PRZYJĘĆ

 • Minimalne doświadczenie zawodowe: młodzi profesjonaliści lub nowi absolwenci z doświadczeniem 0-2 lat w pełnym wymiarze czasu pracy
 • Klatka wiekowa: 22-25 lat
 • Edukacja: absolwenci szkół wyższych
 • Minimum / średni GMAT: 550/600
 • Wszelkie inne szczególne wymagania:
  • Wstęp Formularz wniosku
  • Egzamin wstępny (PAEP lub równoważny)
  • Dwa listy polecające (zawodowe lub akademickie)
  • Aktualny curriculum vitae
  • Oficjalne dokumenty
  • Wynik w zakresie znajomości języka angielskiego (TOEFL lub równoważny)
  • Deklaracja celu (list intencyjny)
  • Wywiad z dyrektorem programu lub członkiem wydziału
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w EGADE Business School »

Ostatnia aktualizacja August 29, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Lipiec 2019
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Lipiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Lipiec 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa