Oficjalny tytuł magistra ekonomicznej analizy prawa i zarządzania publicznego

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Magister ekonomicznej analizy prawa i zarządzania publicznego przybliża Cię do świata prawnego za pomocą innej metody niż tradycyjna analiza stosowana przez prawników. Metodologia ta wykorzystuje analizę ekonomiczną do analizowania praw i innych systemów regulacyjnych, takich jak kontrakty, orzecznictwo i wszelkie rodzaje regulacji społecznych związanych z firmą. Głównym celem AED jest poszukiwanie efektywności w systemach prawnych i innych mechanizmach organizacji społecznej, takich jak instytucje i polityki publiczne, których celem jest kształcenie studenta jako eksperta w zakresie doradztwa prawnego.

Z perspektywy ekonomicznej analizy prawa, normy prawne i polityki publiczne są rozumiane jako źródło zachęt i refleksji nad ich konsekwencjami prawnymi, gospodarczymi i społecznymi. To podejście stanowi najważniejszą innowację w dziedzinie prawa w ostatnich dziesięcioleciach i ma coraz większy wpływ na szkoły prawnicze najlepszych uniwersytetów na świecie. Rzecznictwo XXI wieku stoi przed ogromnym wyzwaniem opanowania narzędzi dostarczanych przez nauki społeczne, w celu poprawy ich rozwoju zawodowego w świecie, który wymaga wielodyscyplinarności na co dzień. Tak więc, magister ekonomicznej analizy prawa i zarządzania publicznego, oferuje wyjątkową okazję do prowadzenia interdyscyplinarnych i oficjalne studia podyplomowe wzmocnienia wiedzy prawnej poprzez interakcję z gospodarką i innymi naukami społecznymi, w celu zapewnienia odpowiedniego doradztwo prawne i ekonomiczne.


Residential at Harvard Law School (HLS): Kurs Prawa i Ekonomii

Studenci studiów magisterskich z ekonomicznej analizy prawa i zarządzania publicznego będą mogli wziąć udział w intensywnym kursie analizy ekonomicznej prawa odbywającego się co roku w Harvard Law School ze wsparciem fundacji Rafaela del Pino. Kurs odbywa się w październiku, a możliwość zrobienia powyższego kursu będzie oferowana studentom, którzy ukończyli już kurs Master. Przyjęcie do tego samego uwzględni zarówno życiorys studenta, akademicką historię MU, jak i doświadczenie akademickie lub zawodowe w temacie studenta. Wydane zostanie zaświadczenie z kursu wydane przez HLS.

106823_5.jpg

Powody, aby przeprowadzić oficjalny tytuł magistra ekonomicznej analizy prawa i zarządzania publicznego w EAE Business School

 1. Kurs specjalizacyjny w Harvard Law School
  Studenci studiów magisterskich z ekonomicznej analizy prawa i zarządzania publicznego będą mogli wziąć udział w intensywnym kursie analizy ekonomicznej prawa przeprowadzanego corocznie przy wsparciu Fundacji Rafaela del Pino. Kurs odbywa się w październiku, a możliwość zrobienia powyższego kursu będzie oferowana studentom, którzy ukończyli już kurs Master. Przyjęcie do tego samego uwzględni zarówno życiorys studenta, akademicką historię MU, jak i doświadczenie akademickie lub zawodowe w temacie studenta. Wydane zostanie zaświadczenie z kursu wydane przez HLS.


 2. Międzynarodowy program talentów
  Jeśli chcesz osiągnąć międzynarodowy rozwój zawodowy, uzyskasz maksymalną widoczność wśród międzynarodowych firm, które współpracują z EAE poprzez Warsztaty Zatrudnienia i wywiady z headhunterami i międzynarodowymi konsultantami selekcyjnymi.


 3. Klasztor Prestige
  Wydział składa się z profesorów z krajowych i międzynarodowych uczelni, a także z najwyższej kadry kierowniczej administracji publicznej i prawników o uznanym prestiżu.


 4. Moduł zarządzania przedsiębiorstwem
  Master zawiera moduł zarządzania biznesem, który pozwala studentom wybrać spośród 34 nieletnich, aby studiować kluczowe obszary zarządzania (finanse, księgowość, zarządzanie projektami, zasoby ludzkie, komunikacja, marketing, łańcuch dostaw, międzynarodowy biznes lub Design Thinking, między innymi). ,


 5. Sieci biznesowe
  Spotkania z profesjonalistami z dużych firm i innych studentów, które pozwolą Ci rozwinąć sieć kontaktów. W 2017 roku zorganizowaliśmy spotkania z menedżerami takich firm jak Microsoft, Red Bull, HP, CEPSA czy Grupo Hero.


 6. Oficjalny Magister
  Jest to oficjalny dyplom magistra regulowany przez Narodową Agencję ds. Oceny Jakości i Akredytacji (ANECA), podlegający Ministerstwu Edukacji i zatwierdzony w 47 krajach, które tworzą Europejski Obszar Szkolnictwa Wyższego (EHEA).
  106827_7.jpg

Wymagania i wstęp

double Degree

Studenci, którzy ukończyli program, uzyskał tytuł Master in Economic Analysis of Law i Zarządzania Publicznego z EAE Business School oraz oficjalny tytuł króla Juana Carlosa i Ministerstwo Edukacji Hiszpanii University.


Proces przyjmowania

Podstawowym celem naszego procesu rekrutacji jest zapewnienie przydatności kandydatów, poprzez ich zawodowych i akademickich nauczania. Wszyscy uczestnicy muszą uzyskać jak najwięcej z tego doświadczenia uczenia się, poprzez kontekst, w jakim to możliwe w celu opracowania długoterminowych relacji z rówieśnikami, nauczycielami i absolwentami.

Aby rozpocząć proces aplikacji, należy wypełnić odpowiedni formularz, dzięki czemu profil kandydata może być oceniana przez naszego Komitetu Akademickiego. Jeśli rozdzielczość dopuszczenia wydane przez Komitet Akademickiego Mistrza w Analiz Ekonomicznych Prawa i Zarządzania Publicznego jest pozytywny, kandydat może sformalizować ich rejestracji tej Masters.

106809_proceso-admision-eae_1.jpg

perspektywy kariery

Career Services Zawody EAE Business School jest odpowiedzialny za tworzenie nowych miejsc pracy, który prowadzi i wspiera studentów z analizą ich profilu, aby osiągnąć swoje cele zawodowe i dostosować swoje oczekiwania i interesy na rynku pracy.

Departament ds. Kariery organizuje również wydarzenia promujące zatrudnialność, takie jak internetowe forum zatrudnienia; Bank of Opportunities, w którym publikowanych jest ponad 6000 ofert pracy rocznie; lub Międzynarodowy Program Talentów, skierowany do studentów poszukujących międzynarodowego rozwoju i widoczności w międzynarodowych firmach, z warsztatami i wywiadami z headhunterami z różnych części świata. EAE uczestniczy również w programach na rzecz zatrudnienia marek o doskonałej projekcji, takich jak L'Oreal, Banco Sabadell, Leroy Merlin, Kyocera, Schneider Electric, IBM, do których studenci mają dostęp.


To Magister zapewnia niezbędne szkolenia w celu rozwijania kariery zawodowej w kancelariach i firmach, jak w sektorze publicznym i instytucji międzynarodowych. Interdyscyplinarne szkolenie w zakresie prawa i ekonomii umożliwia studentów do pracy w profesjonalnych firmach, konsultingowe oraz prawnych lub interdyscyplinarnych działów korporacji i innych podmiotów. Z kolei szkolenia w zakresie zarządzania i porządku publicznego, zapewnia studentom możliwość wejścia na rynek pracy w agencji rządowych, organizacji międzynarodowych lub organizacji pozarządowych. Wreszcie doświadczenie naszych absolwentów demonstruje, formacja uzyskane w programie jest bardzo odpowiedni dla osób zaangażowanych w politykę i dążyć do obowiązków rządowych.

Niektóre z firm, z którymi związani są byli studenci Master, to Uría, Calvo Sotelo, Link Laters, DLA, McKinsey, Deloitte, EY. Znaleźliśmy także byłych studentów studiów magisterskich zajmujących odpowiedzialne stanowiska w organach publicznych, takich jak krajowe lub regionalne ministerstwa lub urzędy polityczne (gubernatorzy, posłowie). Wreszcie, znajdujemy absolwentów studiów magisterskich w centrach badawczych i gabinetach (m.in. Mapfre, La Caixa, BBVA).


Należy zauważyć, że znaczna część absolwentów studiów magisterskich kontynuowała studia akademickie, uzyskując tytuł doktora nauk prawnych i ekonomii na ważnych uniwersytetach hiszpańskich i zagranicznych ".


Niektóre dane naszego raportu o zatrudnieniu w 2017 r .:

 • 93% studentów znajduje pracę przed upływem sześciu miesięcy od zakończenia programu
 • 34% zwiększyło swoje wynagrodzenie do 30% w rok po ukończeniu studiów
 • 67% studentów uzyskało możliwość pracy dzięki niektórym dostępnym EAE Business School przez EAE Business School
 • 74% przyjmuje nową ofertę zawodów po ukończeniu studiów
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives an ... Czytaj więcej

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives and managers. Every year students from more than 45 nationalities gain professional qualification at EAE to hold positions of responsibility within the business world. Pokaż mniej
Barcelona , Madryt , Nowy Jork , Szanghaj + 3 Więcej Mniej