Nowa Zelandia

O Nowej Zelandii

Nowa Zelandia jest zróżnicowany kraj z wyjątkowym tłem kulturowym i wiele do zaoferowania dla zagranicznych studentów. Położony w południowo-zachodniej części Oceanu Spokojnego, kraj ten wyspa jest niedaleko do Australii, jak również Fidżi i Tonga. Jest odległy jako całość, choć są duże i rozwijających się miast w całym kraju. W rzeczywistości, Nowa Zelandia była jednym z ostatnich obszarów odległych rozliczanych przez ludzi. Największe miasto Auckland znajduje się wiele większych możliwości edukacyjnych dla studentów, ale inne opcje są również dostępne.

Studenci zapisać w szkole w wieku sześciu lat. Oni są na mocy prawa federalnego, aby pozostać w szkole przez 16 lat. Obywatele kraju nie płacą za edukację przez cały ten czas. Większość studentów pozostaje w szkole przez 19 lat, z których wszystkie są opłacane przez rząd. W kraju wskaźnik alfabetyzacji wśród 99 proc.

 

Klimat

Przez większą część roku, klimat jest łagodny. Temperatura roczna wynosi około 50 stopni F do 61 stopni Temperatura Prędkość może wahać się, chociaż, na podstawie której położenie wyspy żyjesz w. zachodniego wybrzeża jest bardzo mokry. Central Otago jest półpustynnych klimatu. Istnieją obszary dżungli tutaj, jak również szczytów górskich z bardzo niskich temperatur.

 

Społeczeństwo

Nowozelandczycy kochają ich na zewnątrz. Przekonasz się, że to jest to miejsce do odwiedzenia, jeśli jesteś po wspinaczki lub jazdy na nartach. Jednak obszar ma również silne komponent kulturowy obejmuje wczesne tradycje kultury maoryskiej. Znaczna część kraju pozostaje odległy i wielu ludzi żyje na tych terenach. W nowoczesnych miastach, choć znajdziesz wszelkie wygody, może być przyzwyczajony do cieszyć.

 

Koszty życia

Życie w Nowej Zelandii jest podobnie jak mieszkający w Australii. Koszt kraj 's życia w Auckland jest podobny do tego, co można znaleźć w Londynie, Sydney, czy Nowym Jorku. Importowane elementy nie kosztują znacznie więcej. Aby zakupić bilet ruch, you 'll spędzić NZ 15 dolarów. W filiżance kawy, można spędzić o NZ 4 dolary.