Nauczanie języka hiszpańskiego, MA

Informacje ogólne

Opis programu

Oferowany jako magister w nauczaniu języka hiszpańskiego

Program nauczania programu hiszpańskiego obejmuje trzy rodzaje kursów:

  • Podstawowe wymagane kursy z takich dziedzin, jak teoria nabywania drugiego języka, ocena i nauczanie pod kątem biegłości.
  • Język i kultura do wyboru.
  • Kursy pedagogiczne, które towarzyszą każdemu językowi lub kulturze do wyboru i koncentrują się na praktycznym zastosowaniu różnych praktyk pedagogicznych.

Guanajuato i Homestay Experience

Letni Instytut Nauczycieli Hiszpańskich odbywa się na siostrzanym uniwersytecie Southern Oregon University w Guanajuato w Meksyku - Universidad de Guanajuato. Założone w 1559 roku jako centrum przemysłu wydobywczego srebra i złota, kolonialne miasto Guanajuato znajduje się w środkowym Meksyku. Dzięki wielu historycznym budynkom, uroczej architekturze i bogatemu życiu kulturalnemu jest popularnym miejscem dla turystów i studentów z całego świata. Zajęcia będą się odbywać w Departamento de Lenguas na szczycie budynku uniwersyteckiego, z którego roztacza się widok na miasto i otaczające je zielone wzgórza. Studenci będą mogli mieszkać w meksykańskich domach z rodzinami, gdzie mogą dalej doskonalić swój hiszpański. Guanajuato zostało niedawno wybrane przez Lonely Planet jako jedno z ośmiu najbezpieczniejszych miejsc do podróżowania w Meksyku.

Dla wielu studentów mieszkanie z rodziną goszczącą jest jedną z najbardziej satysfakcjonujących części Summer Language Institute. Nasi uczniowie często tworzą trwałe więzi z rodziną, co roku wracają do tej samej rodziny i mają wyjątkowe doświadczenia kulturowe i językowe. Poza oczywistymi zaletami kulturowymi, mieszkanie z rodziną jest korzystne, gdy studiujesz w ramach intensywnego programu, ponieważ nie musisz przygotowywać własnych posiłków, robić zakupów spożywczych ani zajmować się codziennymi obowiązkami związanymi z własnym mieszkaniem.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

SOU provides career-focused, comprehensive educational experiences to over 6,200 students. Along with an emphasis on student success and intellectual growth, SOU is committed to diversity, inclusion a ... Czytaj więcej

SOU provides career-focused, comprehensive educational experiences to over 6,200 students. Along with an emphasis on student success and intellectual growth, SOU is committed to diversity, inclusion and sustainability. Theoretical and experiential learning programs provide quality, innovative experiences for students. At SOU, students build strong community connections through internships, mentorships, field studies, capstone projects, volunteer opportunities and civic engagement. Pokaż mniej