Stopień

Master of Science in Education (msed.) W Administracji Spraw Studenckich (SAA) w Szkolnictwie Wyższym

SAA Mission

Korzystanie z teorii do lekarza pierwszego modelu, misja administracji spraw studenckich w programie studiów szkolnictwa wyższego magisterskiego jest przygotowanie spraw studenckich specjalistów z kompetencjami, aby skutecznie działać w złożonych kontekstach politycznych, gospodarczych, kulturalnych i społecznych wyższych.

profesjonalne Compentencies

Spraw Studentów Administracji (SAA) program studiów podyplomowych na Uniwersytecie Wisconsin-La Crosse objęła ACPA / NASPA kompetencje i dostosowała program nauczania absolwentów programu, aby zapewnić podstawową wiedzę w kompetencji jako część procesu uczenia naszego absolwenta studentów.

O Spraw Studenckich

Sprawy studenckie jest kluczowym aspektem doświadczenia szkolnictwa wyższego. Praca wykonana przez specjalistów Spraw Studenckich pomaga studentom rozpocząć podróż dożywotnią wzrostu i samodzielnego poszukiwania.

Kim jesteśmy

uczenie uczeń nie dzieje się w klasie. Możliwości nauki i rozwoju istnieje wszędzie i przez cały czas na terenie kampusu i to jest nasze zadanie, aby wykorzystać te chwile. I jak spraw studenckich specjalistów naszym zadaniem jest wspieranie i promowanie tych interakcji. Zachęcanie do zrozumienia i szacunku dla różnorodności, przekonanie o wartości jednostek, a także wspieranie naszych uczniów w ich potrzeby, to tylko niektóre z podstawowych pojęć w zawodzie.

Na NASPA, rozumiemy znaczenie tego dzieła i stworzyć możliwości dla naszych członków, aby nadal rozwijać swoją wiedzę i umiejętności.

Kariera w Spraw Studenckich

NASPA jest organizacją szkół, uniwersytetów, agencji, jak i profesjonalnych wychowawców, których członkowie są zobowiązani do zapewnienia usług i edukacji, które zwiększają wzrost i rozwój uczniów. Stowarzyszenie ma na celu promowanie personelu studenckie działają jako zawód, który wymaga osobistej uczciwości, wiary w godność i wartość osoby, szacunek dla różnic indywidualnych i różnorodności, zobowiązanie do służby i poświęcenia dla rozwoju jednostek i społeczności uczelni poprzez edukację ,

Znajdź pracę

Wymiana Placement (TPE) jest ostatecznym źródłem informacji dla procesu pośrednictwa pracy spraw studenckich. Dzięki dynamicznej informacji on-line, jak i potężnych możliwościach sieciowych i imprezy zatrudnieniu pierwszej klasy, TPE jest poświęcona pomocy kandydaci uważają, że instytucje doskonałą pracę i pomaga znaleźć odpowiednią wypożyczalnię. Założona w 2006 roku, siła wymiany Placement pochodzi z połączonych zasobów swoich związków partnerskich.

KURSY Każdy kurs trwa trzy kredyty, chyba że zaznaczono inaczej. Zobacz katalog Graduate dla opisów przedmiotów SAA. Program może ulec zmianie, aby zachować to aktualne i zgodne ze standardami zawodu.

Msed. Wymagania programowe (40 kredytów) realizowanych Lato 2016

 • Saa 700 Praktyka zawodowa w Spraw Studenckich
 • SAA 701 Student Affairs & Technology - 1 kredyt
 • SAA 702 Student Teoria Rozwoju
 • SAA 704 Przywództwo w szkolnictwie wyższym
 • SAA 705 Historia Szkolnictwa Wyższego
 • SAA 706 Doradztwo & Wsparcie
 • SAA 708 Różnorodność w szkolnictwie wyższym
 • SAA 710 Administracja w szkolnictwie wyższym
 • SAA 720 Tematy specjalne w sprawy studenckie Administracji - 1 kredyt
 • SAA 730 Aspekty prawne Spraw Studenckich
 • SAA 745 Akademia Finansów i Zarządzania
 • SAA 765 oceniający Spraw Studenckich
 • SAA 781 spraw studenckich Administracja Staż (może być zakończona latem lub jesienią, zapisać się na kurs online)
 • SAA 790 Capstone (Zawiera Capstone projektu)
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w University of Wisconsin La Crosse »

Ten kurs jest Online, Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
2 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa