Msed angielski jako drugi język

Informacje ogólne

Opis programu

Msed języka angielskiego jako drugiego języka

Program ESL na Duquesne University oferuje szereg różnych usług dla nauczycieli państwowych certyfikat, jak również dla tych, którzy chcą uczyć ESL / EFL w centrach językowych lub w instytucjach szkolnictwa wyższego na całym świecie. Program ESL na Duquesne University służy uczelni i społeczności w trzech pojemnościach:

  • Rozdział 49 Wymagania dotyczące szkolenia ELL
  • Specjalista Program certyfikacji ESL
  • ESL MS.Ed

Kilka ostatnich zmiany zaszły w wymagań certyfikacji nauczyciel ESL państwa w oparciu o normy krajowe i ustawy NCLB. Pennsylvania Department of Education (PDE) upoważniła że wszyscy nauczyciele szkół publicznych ESL uzyskać certyfikat specjalisty ESL-od dostawcy programu państwowego zatwierdzony jako roku szkolnego 2004-2005. Ostatnio, PDE przeszedł nowych przepisów w ramach działu 49 Dokonywanie jednej klasy ESL obowiązkowe dla wszystkich studentów studiów licencjackich na kierunku edukacji, niezależnie od specjalizacji i / lub poziomu klasy i studentów poszukujących certyfikat instruktażowe I.

ESL program działa jako jednostka serwis oferujący podstawowe kursy ESL do wszystkich licencjackich (LTEL 201) i magisterskich (GESL 501) uczniów w Szkole Edukacji i innymi szkołami w celu spełnienia wymogów w zakresie certyfikacji państwa. Kursy te mają na celu przygotowanie nauczycieli powierzchnia do treści stają się bardziej kompetentne w zakresie wspierania rozwoju podstawowej i akademickiego języka łokci ", jak również ich procesy akulturacji i wyniki w nauce w klasach ogólnodostępnych. Dokładniej, Rozdział 49 kursy integracji około 20 umiejętności wyszczególnione w ramach pięciu domen TESOL, w tym języka i językoznawstwa, teorii SLA, ESL, metod, zmiennych, teorie uczenia się uczących, różnorodności i świadomości społeczno-kulturalnych, assess.ent i oceny umiejętności / Rozwój obszaru treści, podstawy programu ESL i instrukcji i obowiązków zawodowych i pedagogicznych.

Programy magisterskie

Studenci, którzy zamierzają kontynuować karierę w ustawieniach języka nauczania dorosłych, w tym w ośrodkach nauczania języka, jak i instytucje szkolnictwa wyższego mogą zapisać się na nasz program ESL MS.Ed. Po zrobieniu pięciu wstępnych kursy ESL (The 16 kredytów świadectwa specjalistycznego), studenci podejmują pięć dodatkowych kursów dotyczących różnych obszarów edukacji. Ponadto, aby zapewnić kandydatom z podstawowych domen ESL i kompetencji związanych z wiedzy teoretycznej, umiejętności praktycznych i predyspozycji do pracy z drugim sukcesem uczących się języka, program MS.Ed pozwala uczniom wybrać powiązany koncentracji poprzez kursy, począwszy od edukacji wielokulturowej, czytania niepełnosprawnych, a technologia instruktażowe do literatury młodzieży i nauczanie sztuki językowych. Program oferuje również możliwości ESL practicum w ustawieniach ESL dorosłych. Program ten jest również bardzo-dobrze nadaje się do międzynarodowych studentów i amerykańskich, którzy planują do nauczania języka angielskiego jako języka obcego (EFL) za granicą.

Ostatnia aktualizacja May 2014

Informacje o uczelni

One of the nation's top Catholic universities , Duquesne University provides a well-rounded education that will challenge you academically while nourishing your spiritual and ethical development.

One of the nation's top Catholic universities , Duquesne University provides a well-rounded education that will challenge you academically while nourishing your spiritual and ethical development. Pokaż mniej