Magister Strategii Biznesu i Przedsiębiorczości

Magister Strategii Biznesu i Przedsiębiorczości zapewnia studentom umiejętności potrzebnych do rozwoju i wzrostu nowych przedsięwzięć zarówno w starcie i kontekście korporacyjnym.

Program przeznaczony jest dla absolwentów poszukujących rygorystyczne fundament przed uruchomieniem własnej firmy lub wprowadzenie istniejących korporacji w roli koncentruje się na rozwoju biznesu i wzrostu.

To zapewnia studentom niezbędnych umiejętności poprzez połączenie metod nauczania obejmujących wiedzę na temat najlepszych praktyk biznesowych, jak i podstawowych zasad za nimi. Na podstawie tych umiejętności, studenci będą mieli również okazję do stworzenia nowego przedsięwzięcia. Rozwój tego nowego przedsięwzięcia wspierane będą przez wykładowców akademickich, jak również korporacyjnych sponsora lub przedsiębiorcy.

Dlaczego warto studiować magistra strategii biznesowej i przedsiębiorczości?

 • Magister zapewnia unikalne połączenie strategii biznesowej i zawartości przedsiębiorczości, który łączy zarówno prowadzące badania naukowe i możliwość zastosowania tego w rzeczywistym kontekście światowym.
 • Jest dostarczany w uznanych międzynarodowych uczonych w dziedzinie, w połączeniu z czołowych praktyków.
 • Składa się on z bardzo selektywnego studenckiej grupie.

Struktura programu

Program składa się z dziewięciu przedmiotów zrealizowanych w ciągu jednego roku studiów.

Semestr 1

 • Ekonomia i Środowisko biznesowe
 • Przedsiębiorczości Finanse
 • New Venture Creation
 • Odblaskowe Perspektywy i praktyki

Semestr 2

 • Przedsiębiorczości Marketing
 • Zarządzanie innowacją
 • Przywództwo i rozwój osobisty
 • Venture Wzrost i rozwój

Semestr 3 - Nowy plan Venture

Moduł ten ma na celu integrację i zastosowanie podstawowych kursów pojęć, umiejętności i technik w celu budowy i przedstawienia nowego planu inwestycyjnego na starcie albo spółce lub istniejącej organizacji na podstawie zdefiniowanej skrócie.

Zdajemy sobie sprawę, że studenci cenią możliwość zastosowania ich uczenia się w praktyce. Dlatego też zastąpić tradycyjną rozprawę z praktycznego New Venture planu. Na planie nowego przedsięwzięcia, będzie pracować w zespole projektu składającego się z trzech do pięciu członków, nadzorowanych przez eksperta akademickiego. Plan będzie koncentrować się zarówno na rozwoju nowych przedsiębiorstw i rozwoju nowego przedsięwzięcia dla organizacji zewnętrznej.

W przypadku wystąpienia nowego przedsięwzięcia dla organizacji zewnętrznej, zespół projektowy spędzi dwa miesiące poznawania środowiska operacyjnego uczestniczącego w organizacji, analizując możliwości dla nowego przedsięwzięcia, projektowanie i rozwój modelu biznesowego przedsięwzięcia, prezentując zaproponowała Rozwiązanie ich zarządu, w trakcie uroczystej prezentacji.

Organizacje uczestniczące mogą być małe start-up lub siedzibę organizacji, w różnych branżach, takich jak usługi finansowe, handel detaliczny mody, opieki zdrowotnej, usług IT, gościnność, rekreacji i sportu, organizacji charytatywnych i lokalnych usług komunalnych.

W przypadku rozwijania działalności rozruchu, zespół projektu będzie opracowanie modelu biznesowego firmy pod nadzorem zewnętrznym przedsiębiorcy. Zwieńczeniem projektu będzie prezentacja modelu biznesowego rozruchu do panelu venture capital.

Kluczowe fakty

Rozpoczyna 21 września 2015 trwa przez 12 miesięcy Wymagamy przynajmniej górnej drugiej klasy dyplom z wyróżnieniem lub równoważne IELTS: 6,5 z nie mniej niż 6,0 w innych poszczególnych opłat składnikiem Czesne: £ 10.785 (UK / UE) £ 18.000 (Reszta świata)

Program prowadzony przez:
 • Język angielski

Zobacz 22 więcej kursów w Cardiff University »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
12 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
10,785 GBP
(UK / EU) £ 18.000 (Reszta świata)
Wg lokalizacji
Wg daty