ms w zarządzaniu

Informacje ogólne

Opis programu

Program Management opiera się na przekonaniu, że większość profesjonalistów w biznesie, not-for-profit, organizacje rządowe i duże umiejętności w swojej specjalizacji, ale potrzebujemy więcej wiedzy i umiejętności, aby skutecznie kierować i zarządzać złożoności ludzkiego w organizacjach.

Program Management jest przeznaczony do zapewnienia wysokiej jakości edukacji dorosłych, którzy chcą zdobyć wiedzę i umiejętności, które pomogą im: 1) bardziej efektywną pracę z ludźmi na wszystkich szczeblach organizacji, 2) funkcja bardziej skutecznie przyczyniając się w kierunku osiągnięcia organizacyjne celów.

Program jest idealnym rozwiązaniem dla menedżerów i innych specjalistów, których praca wymaga częstych interakcji z innymi ludźmi lub wymagają prowadzących i nadzorujących innych organizacyjny ustawienie.

To studia magisterskie jest oferowana w wybranych lokalizacjach blisko pracy studentów, którzy spotykają się w grupach klastra, które pozostają ze sobą całego programu. Widmo i projektowanie wymaganych kursów umożliwić studentom wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności niemal natychmiast w ich środowisku pracy.

Program MSM oferowany jest w kilku modelach dostawy:

1. Jeden wieczór w tygodniu klasy (4 godziny) powiększone online websupport i asynchroniczne dyskusji (na około 18 miesięcy).

2. Co drugi weekend, 6 godzin zajęć, pomnażane przez online websupport i dyskusji asynchroniczny (do około 22 miesięcy).

3. Jeden weekend w miesiącu z 12 godzin zajęć, pomnażane przez online websupport i asynchroniczne dyskusji (na około 22 miesięcy).

4. Miesza się zgodnie z harmonogramem każdego kursu pewne face-to-face klas oraz pewne online tygodni klasy.

5. Całkowicie online, bez wymagań dotyczących pobytu.

W każdym przypadku klas będzie się składać z grupy grupie pracujących osób dorosłych, którzy pozostają ze sobą w całym programie.

Program składa się z ustalonej sekwencji kursy, które umożliwiają studentom realizacji programu w ciągu około 18 do 22 miesięcy, w zależności od modelu wybranego dostawy.

Ostatnia aktualizacja Kwi 2011

Informacje o uczelni

Świat biznesu środowiska pracy szybko się zmienia, staje się coraz bardziej globalny i konkurencyjny, postęp techniczny, które zrewolucjonizowały sposób prowadzenia działalności. At-Louis University' ... Czytaj więcej

Świat biznesu środowiska pracy szybko się zmienia, staje się coraz bardziej globalny i konkurencyjny, postęp techniczny, które zrewolucjonizowały sposób prowadzenia działalności. At-Louis University's College National Zarządzania i Biznesu, łączymy typowe doświadczenie akademickie klasie i realia świata biznesu. Nasz wydział uczy teorie i koncepcje, które są bezpośrednio przydatna w pracy z celem zaangażowania utalentowanych osób i organizacji biznesowych w potężny i nagradzanie uczenia się i procesu poszukiwania. Tworzymy przywódców, że celują w rynku stale zmieniających się przez myślenie strategiczne na temat rozwiązywania problemów i wyzwań, a wykorzystanie szans. W wielu miejscach i elastyczną ofertę harmonogram nasze zobowiązanie do pracujących osób dorosłych nigdy nie była silniejsza. Pokaż mniej