Mistrzowie przełomowych innowacji

Informacje ogólne

Opis programu

Dostępny tylko w ramach programu Dual Degree, ten stopień ma na celu zapewnienie zarówno praktycznego zrozumienia biznesu, jak i wiedzy o tym, jak ludzie, technologia i digitalizacja nakładają się na wpływ na podejmowanie decyzji i zmiany organizacyjne.

Będziesz miał siedzibę w kampusie Hult San Francisco, zaledwie kilka kilometrów od gigantów Doliny Krzemowej, w samym sercu miejsca, gdzie rozpoczęła się rewolucja innowacji, w otoczeniu destrukcyjnych startupów i ambitnych przedsiębiorców.

Program

Ten bardzo praktyczny program nauczania zapewnia najnowocześniejsze umiejętności biznesowe i cyfrowe. Zakłócenia i innowacje wpływają na wszystkie obszary siły roboczej i zasadniczo zmieniają rozwój przedsiębiorstw.

W miarę jak firmy dążą do innowacji w zmieniającym się krajobrazie cyfrowym, ten stopień pozwoli Ci połączyć udane decyzje biznesowe z postępem technologicznym. Rozumiejcie zrozumienie potencjalnego wpływu powstających technologii i kierujcie ładunkiem w kolejnej generacji innowacji.

Dostępne tylko w ramach programu Dual Degree, ukończysz kursy podstawowe w ciągu sześciu miesięcy przyspieszonej nauki. Przedmioty do wyboru nie są dostępne dla tego programu.

122777_HULT_DayOfDis_Boston_Still-0383_rt_min.jpg

Akredytacja

Hult jest uznawany przez trzy najbardziej prestiżowe międzynarodowe instytucje akredytujące: Business to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB International), Association of MBAs (AMBA) oraz EQUIS (The European Quality Improvement System). Jesteśmy pierwszą szkołą biznesu w USA, która uzyskała tę potrójną akredytację, którą posiada zaledwie 1% szkół biznesu na całym świecie.

Warunki przyjęć

Oceniamy kandydatów indywidualnie na podstawie siły ich całego profilu. Twój popęd i sposób myślenia są tutaj ważnymi wskaźnikami Twojego sukcesu, a my cenimy je tak samo, jak Twoje potwierdzone osiągnięcia.

Wymagania kwalifikacyjne:

  • Pomyślne ukończenie bezpośrednio poprzedzającego stopnia magistra Hult (mogą obowiązywać warunki wstępne)

Odpowiedni wnioskodawcy muszą dostarczyć:

  • Aktualne CV / CV
  • Osobiste oświadczenie jako esej na 400–500 słów
  • Jeden dokument naukowy lub zawodowy
  • Kopia dyplomu licencjata lub równoważnego dokumentu
  • Transkrypty (w języku angielskim) ze wszystkich uniwersytetów
  • Wyniki testu wstępu *
  • Dowód znajomości języka angielskiego *
  • Opłata za wniosek w wysokości 150 USD

* Twój doradca ds. Rejestracji poinformuje Cię, jeśli będziesz musiał je przesłać.

Finansowanie

Istnieje kilka możliwości stypendiów dla naszych najsilniejszych kandydatów lub w zależności od potrzeb. Stypendia przyznawane są na podstawie zdolności uczniów do działania w dynamicznym środowisku klasowym i tych, którzy wykazują potencjał przywódczy w biznesie.

Czesne na lata 2020-21

  • San Francisco: 27 000 USD

Opłata za program Dual Degree stanowi dodatek do opłaty za program pierwszego stopnia magistra Hult .

Hult International Business School zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w oferowanych kursach, wymogach ukończenia szkoły, lokalizacjach, opłatach programowych i zakwaterowaniu w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Upewnij się, że przeczytałeś i zrozumiałeś nasz regulamin, który zostaniesz poproszony o zaakceptowanie w momencie składania wniosku.

Ostatnia aktualizacja Paź 2019

Informacje o uczelni

Hult is not just a business school. It’s a global network that educates, inspires, and connects some of the most forward-thinking business talent from around the world.

Hult is not just a business school. It’s a global network that educates, inspires, and connects some of the most forward-thinking business talent from around the world. Pokaż mniej
Londyn , Cambridge , San Francisco , Dubai , Szanghaj , Londyn , Nowy Jork + 6 Więcej Mniej