Master of Science w zarządzaniu łańcuchem dostaw koncentruje się na analizie, projektowaniu, zarządzaniu i funkcjonowaniu łańcuchów dostaw w przemyśle wytwórczym i profesjonalną obsługę. Korzystanie z szeroką definicję zarządzania łańcuchem dostaw (SCM), problemy łańcucha dostaw są rozwiązywane w środowiskach profit i non-profit. Były obejmuje detalistów, hurtowników, dostawców usług logistycznych, producentów i dostawców, a drugi obejmuje sektora publicznego i organizacji pozarządowych, na przykład w logistyce reagowania w przypadku katastrof.

Zaawansowane systemy informatyczne są ważnym bodźcem do zarządzania łańcuchem dostaw state-of-the-art. Będzie on wyglądał na przydatności systemów informacyjnych i planowania łańcucha dostaw, takich jak systemy kontroli i planowania produkcji oraz magazynu, zarządzanie transportem i zaawansowanych systemów planowania, ale także w odpowiednich narzędzi systemu informacji geograficznej dla transportu. Ponadto, modele łańcuchów dostaw zostaną przeanalizowane i zaprojektowane i złożone problemy decyzyjne w SCM będą omawiane przy użyciu odpowiednich metod i narzędzi. To będzie patrzył na łańcuchach dostaw od mikro i mezo perspektyw (na przykład transportu i logistyki procesów).

KRYTERIA STOSOWANIA

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat procesu wymagań aplikacji i przyjęć, prosimy odwiedzić stronę internetową programu na

wu.ac.at/en/programs/masters-programs/supply-chain-management/overview/

TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW

WU zatrudnia toczenia politykę przyjęć, co pozwala studentom stosuje się od początku września do wiosny. Rolling wstępu na rok akademicki 2018/19 rozpoczyna się 1 września o następujących trzech priorytetowych terminach: 8 października 2017 roku; 08 stycznia 2018 i 08 marca 2018.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 7 więcej kursów w WU - Vienna University of Economics and Business »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
- https://www.wu.ac.at/en/students/my-degree-program/administrative-information/tuition-fees-students-union-oeh-dues/
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń