Ten Podyplomowe Master program będzie przygotować się do pozycji w rozwój sieci. Ten nowy stopień został ukształtowany przez pracodawców, wyrażających ich zapotrzebowanie na pracowników z umiejętnościami tworzenia stron internetowych: zarządzanie bazą danych, sieci komputerowe, bezpieczeństwo informacji, aplikacje internetowe itp. Ten program jest dostosowany do zaspokojenia tego popytu poprzez równoważenie fundamentalnych obszarów zrozumienie i rozwiązywanie problemów z naciskiem na technologie Web-centered. Nasi absolwenci są natychmiast wydajne i adaptacyjne jako programistów, twórców stron internetowych, programistów, architektów oprogramowania, aplikacje internetowe deweloperów.

Cele programu

Ten program w pełnym wymiarze umożliwi Ci pracę z realnymi projektami grupy światowej i praktycznymi zadaniami, obejmującymi trzy następujące obszary wiedzy.

· Architektura i projektowanie baz danych (w tym: modelowanie baz danych, UML, SQL / MySQL / SQL Server, administrowanie bazą danych itp.).

· Programowanie Front-End (w tym: wprowadzenie do UX i projektowanie stron internetowych, oprawianie siatki, HTML5, CSS, JavaScript i kątowe JS).

· Programowanie Back-End (w tym: wersja, GIT, PHP, JAVA, JAVA SE)

Program

Ten 2-letni tytuł magistra Podyplomowego przyznaje 120 punktów ECTS w czterech semestrach po 15 tygodni: 96 obowiązkowych punktów ECTS (w tym 18 punktów ECTS przyznanych po ukończeniu obowiązkowego stażu zawodowego i 12 punktów ECTS na pracę magisterską po zakończeniu program) i 24 wybranych punktów ECTS wybrano katalog 48 wybranych przedmiotów ECTS. Uczniowie będą musieli zdecydować między 2 nieletnich:

· Programowanie aplikacji mobilnych : Zapewnia studentom specjalistyczną wiedzę niezbędną do rozwoju rodzimych aplikacji mobilnych na Androida. Studenci zdobędą doświadczenie w językach i ram, które są najczęściej wykorzystywane w opracowywaniu tych aplikacji, z projektowaniem interfejsów użytkownika i systemów informatycznych, oraz związanych z nimi zagadnień, takich jak sieci, hosting, infrastruktury i bezpieczeństwa.

· Programowanie międzysystemowe: Ten niewielki dotyczy programu Xamarin, narzędzia do tworzenia różnych platform. Studenci będą uczyć się, jak rozwiązać ten wspólny dylemat konieczności rozwijania aplikacji wieloplatformowych. Korzystanie z C # w Xamarin studenci będą produkować aplikacje dla iOS, Android i Windows.

Ten program przeznaczony jest dla studentów posiadających już licencjat z informatyki, programowania lub równoważnego. Wnioskodawcy mogą również ubiegać się o minimum 3-letnie udowodnienia profesjonalnego ręcznie na doświadczeniu.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 5 więcej kursów w East London University »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Lut 2020
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Lut 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń