Read the Official Description

Program Master w Computational Science and Engineering

Nauka i inżynieria obliczeniowa (CS & E) to dziedzina wiedzy, której celem jest opracowanie metod polegających na komputerach i matematyce do modelowania, symulacji i wizualizacji różnego rodzaju systemów. CS & E łączy w sobie kilka różnych dyscyplin, takich jak informatyka, w tym analizy numerycznej, matematyki stosowanej, fizyki i technologii. Aplikacje są dosłownie wszędzie. Często do czynienia ze skomplikowanymi i / lub złożonych systemów i często wymagają zarządzania i analizy dużych zbiorów danych. Zastosowania obejmują analizę zdjęć, optymalizacja procesów przemysłowych, wyszukiwanie internetowy dla informacji, analizy ryzyka, mechanizm za zorzy polarnej, wycenę finansowych instrumentów pochodnych, gier komputerowych i efektów specjalnych w filmach.

Nauczanie

Program Mistrza w CS & E rozpoczyna się od czterech kursów obowiązkowych, które zapewniają zarówno podstawową wiedzę, jak i solidną podstawę dla bardziej specjalistycznych kursów . Program kończy się pracy dyplomowej, która daje możliwości zarówno do wykorzystania osiągniętego wiedzę i nauczyć się bardziej konkretnych trików do konkretnego zastosowania.

Stopień i kariera

CS & E jest powszechnie stosowany zarówno w badaniach naukowych, jak i zaawansowanym rozwoju przemysłowym . Skuteczność tego rodzaju pracy jest jednak znacznie wzmocniony przez solidne wykształcenie. Program Master w CS & E daje zarówno podstawową wiedzę z dziedziny, jak i specjalizację niezbędną do pomyślnego zakończenia projektów w dziedzinie badań i rozwoju.

Otrzymany stopień jest magistrem nauk ścisłych i inżynieryjnych.

Opłaty za studia, stypendia i pomoc finansowa

Z kilkoma wyjątkami, wszyscy obywatele krajów spoza Unii Europejskiej (UE), Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG) i Szwajcarii są zobowiązani do uiszczania opłat aplikacyjnych oraz czesnego za edukację na studiach i na poziomie zaawansowanym początku w semestrze jesiennym 2011 roku i po tej dacie ,

Umeå University będzie oferował ograniczoną liczbę stypendiów dla studentów spoza UE / EOG. Do tej pory konkretnych szczegółów na temat tych stypendiów nie zostały jeszcze ustalone.

Program taught in:
Język angielski

See 10 more programs offered by Umeå University - Faculty of Science and Technology »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Wrześ. 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
270,000 SEK
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
Application still open for EU citizens
Skontaktuj się ze szkołą
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline
Skontaktuj się ze szkołą
Application still open for EU citizens

Sierp. 2019

Location
Application deadline
Skontaktuj się ze szkołą
Application still open for EU citizens
Data końcowa

Wrześ. 2019