mistrzem w biznesie międzynarodowym

Informacje ogólne

Opis programu

W tym programie MIB, kilka kursów oferowanych w języku angielskim, ale większość z nich jest w języku rosyjskim.

&nbsp

Master in International Business

&nbsp

Master in International Business jest intensywnym niepełnym wymiarze czasu program, który przyciąga ambitnych i kreatywnych studentów, którzy zdecydowali się studiować i pracować jednocześnie.


Celem programu jest wyposażenie studentów w niezbędne narzędzia, zarządzanie, techniki i koncepcje, i jednocześnie narażać ich na kwestie międzynarodowe i perspektywy. Program daje solidne podstawy w ogóle zarządzania, które umożliwia studentom opierać się na ich doświadczenie akademickie, które nie mogą mieć włączone zarządzającego lub składnik ekonomii. Zwiedzanie wydziału, innowacyjnych programów nauczania i międzynarodowej sieci GSBA umożliwić studentom MIB do kontynuowania kariery w środowisku prawdziwie międzynarodowy.

&nbsp

&nbsp

MIB Curriculum


Pierwszy program nauczania rok jest bardzo intensywny i obejmuje kursy przygotowawcze rdzenia i intensywne kursy języka angielskiego. Kursy służyć jako podstawa do dalszych postępów naukowych i zawodowych. Pierwszy rok kończy się zestaw kursów na międzynarodowych aspektów działalności gospodarczej i zarządzania, w języku angielskim na stronie internetowej wydziału.


Drugi program nauczania rok daje większy nacisk na kursy zawodowe i oferuje szeroką gamę electives. Studentów drugiego roku może albo pogłębić swoją wiedzę poprzez pracę na pracy badawczej, lub na początku doświadczenia zawodowego poprzez połączenie studiów i pracy.


Program MIB wymaga znacznych praktycznej pracy, zarówno w zajęciach i prac domowych. Po filozofii GSBA nauczania "ACTION-REFLECTION-LEARNING", uczniowie pracują w przypadkach w oparciu o bieżące problemy biznesowe i uczestniczyć w małej działalności grupy.


Integralną częścią programu nauczania MIB jest komputerowo symulowanych gier biznesowych, które pozwalają studentom zastosowanie wiedzy i umiejętności z głównych dyscyplin biznesowych w globalnym środowisku biznesowym i przetestowania ich w konkurencji z innymi zespół studentów z całego świata.

&nbsp

&nbsp

Uczniowie przychodzą do programu MIB GSBA:

  • osiągnąć solidne doświadczenie w sprawach gospodarczych i handlowych;
  • tworząc podstawę dla przyszłej działalności zawodowej;
  • zdobycie wiedzy potrzebnej do rzeczywistej pracy i kariery w przyszłości;
  • w celu zwiększenia poziomu ich kwalifikacji;
  • połączenie edukacji z ich pracy i poprawy możliwości kariery zawodowej;
  • do tworzyć stabilne i cennych umiejętności praktycznych;
  • w celu osiągnięcia przewagi konkurencyjnej na dalszy rozwój kariery i stać się wysoce profesjonalnych menedżerów.

&nbsp

&nbsp

Final Dissertation


Ostateczna rozprawa w oparciu o dokładne badania konkretnej sytuacji biznesowej lub problem managersko ważne, jest obowiązkowym wymogiem stopnia GSBA.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Moscow State University (MSU) &nbsp Założona w 1755 roku Łomonosowa, Moskwa (MSU) jest najstarszym i najbardziej znanych uczelni w Rosji. Moskiewski Uniwersytet Państwowy Dzisiaj oferuje szkolenia ... Czytaj więcej

Moscow State University (MSU) &nbsp Założona w 1755 roku Łomonosowa, Moskwa (MSU) jest najstarszym i najbardziej znanych uczelni w Rosji. Moskiewski Uniwersytet Państwowy Dzisiaj oferuje szkolenia w niemal wszystkich dziedzinach nowoczesnej nauki i humanistyki. Jego studentów może wybrać jedną z 57 kwalifikacji. Łączna liczba studentów MSU przekracza 40.000, poza tym około 10.000 uczniów szkół brać udział w różnych klubach i kursy na MSU. Jest to centrum badań naukowych w dziedzinie słynie z głównych szkół naukowych. Odnotowano 11 laureatów Nagrody Nobla wśród profesorów i absolwentów. Moscow State University obejmuje 29 wydziałów i ponad 350 wydziałów, 15 instytutów badawczych, 4 muzea, Science Park, Ogród Botaniczny, biblioteka, Uniwersytetu Wydawnictwo i drukarnia, centrum rekreacji i szkoły dla uzdolnionych dzieci. &nbsp&nbsp Graduate School of Business Administration Uniwersytetu Moskiewskiego &nbsp Graduate School of Business Administration (GSBA) założona w 1989 roku w Uniwersytecie Moskiewskim jest jedną z najstarszych szkół biznesu w Rosji. GSBA programów (Bachelor in Business Administration, Master in International Business, MBA i Executive MBA Programy, studia doktoranckie) są zaprojektowane, aby spełnić najbardziej wyrafinowane wymagania rosyjskich i zagranicznych studentów na wszystkich poziomach. GSBA topi tradycji akademickich z MSU z innowacyjnych technik nauczania biznesu i zarządzania. &nbsp GSBA jest liderem w rosyjskiej edukacji zarządzania, dumny z bycia uznanym przez firmy i środowisk akademickich na: • działania zorientowane na absolwentów, którzy przyjmują perspektywę przedsiębiorstwa i prowadzić w sposób uczciwy, wizji, wyrok, zaangażowanie etyczne i odpowiedzialność społeczna; • wybitnego studenta i nauczania świadczone przez dedykowany w pełnym wymiarze godzin, współpracownik i zwiedzanie międzynarodowych facult y przy użyciu różnych technologii zarządzania oświatą, takich jak, metoda przypadku projektów pracy zespołowej, stan symulacji biznesowych sztuki i praktyczne doświadczenie; • zintegrowane i innowacyjnych programów nauczania i materiałów dydaktycznych dostosowane do uczenia się przez całe potrzeb obecnych i przyszłych liderów biznesu; • managersko odpowiednich badań we współpracy z naszym partnerem strategicznym, Instytut Complex Strateg ic Studies (ICSS) • wzajemnie wzmocnienie partnerstwa z rosyjskich i międzynarodowych organizacji gospodarczych, władz i przywódców społeczeństwa obywatelskiego, które wprowadzają uczniów GSBA do realnego świata biznesu. Pokaż mniej