Magister zarządzania w Wielkiej Brytanii i Chinach

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

Peking University HSBC Business School (PHBS) , jedna z najbardziej obiecujących szkół biznesu w Chinach, jest dumny ze swoich osiągnięć w dziedzinie edukacji absolwentów. Dzięki swojemu głównemu kampusowi, zlokalizowanemu w kwitnącym i przedsiębiorczym mieście Shenzhen w Chinach, PHBS podjęło śmiały krok otwierając nowy kampus w Boar's Hill w Anglii , trzy mile na południe od Oxfordu.

Akredytowany przez EFMD dla EPAS i AACSB , PHBS szybko zyskał reputację i jest centrum międzynarodowej doskonałości w edukacji biznesowej.

PHBS UK-China Master of Management to dwuletni, pełnoetatowy i transgraniczny program, w którym studenci spędzają pierwszy rok w naszym kampusie w Wielkiej Brytanii, a drugi rok w naszym kampusie w Shenzhen, w Chinach.

Program ten jest doskonałą okazją dla studentów, aby nie tylko odbyli specjalistyczne szkolenia i interdyscyplinarne zajęcia, ale także doświadczenie w wielu krajach i dogłębne eksponowanie międzykulturowe.

Jest to dwuletni program, którego kulminacją jest ostateczna praca magisterska. Rok akademicki składa się z dwóch semestrów, z których każdy składa się z dwóch modułów. Każdy moduł działa przez dziewięć tygodni. Członkowie wydziału zdobyli tytuły doktoranckie na najlepszych uczelniach na świecie, a wszystkie kursy są prowadzone wyłącznie w języku angielskim.

Program

Program ten zapewnia specjalistyczne szkolenie z zakresu zarządzania i obejmuje interdyscyplinarne zajęcia, takie jak teorie zarządzania, ekonomia i zachowania organizacyjne oraz sposoby ich zastosowania w rzeczywistych problemach korporacyjnych. Łączy matematyczne i logiczne myślenie z twórczym i lateralnym myśleniem w celu analizowania i rozwiązywania problemów.

Kursy obejmują zarządzanie strategiczne, zarządzanie operacyjne, zachowania organizacyjne, analizy biznesowe, zarządzanie marketingowe, chińskie i biznesowe oraz kursy do wyboru.

Cele programu

Ma on na celu rozwinąć u studentów solidną wiedzę teoretyczną z zakresu zarządzania, a także umiejętność prowadzenia badań w powiązanych stężeniach. Ma również na celu przygotowanie studentów z najnowocześniejszą wiedzą w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem i umiejętności dostarczania rozwiązań praktycznych problemów biznesowych poprzez zastosowanie teorii zarządzania. Zapewnia twarde i miękkie umiejętności wymagane do przekształcenia uczniów w innowacyjnych liderów globalnego zarządzania w szerokim zakresie sektorów i kariery.

Wymagania dotyczące wykształcenia, procesu aplikacyjnego i wymagań przyjęcia tutaj

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami.

Ostatnia aktualizacja Lis 2018

Informacje o uczelni

For more than 100 years, Peking University has been an elite institution of learning,recognized internationally as one of China's premier centers of academic excellence. Founded in 2004, as Peking Uni ... Czytaj więcej

For more than 100 years, Peking University has been an elite institution of learning,recognized internationally as one of China's premier centers of academic excellence. Founded in 2004, as Peking University Shenzhen Graduate School of Business, we were renamed Peking University HSBC Business School (PHBS) in August of 2008. PHBS seeks not only to build on its parent institution's inspiring traditions, but also to develop its own world-class reputation. Pokaż mniej
Shenzhen , Witney + 1 Więcej Mniej