Rozpocznij kolejny etap swojej kariery dzięki wielostronnemu, wysoce wyspecjalizowanemu kursowi zarządzania przedsiębiorstwem.

Niezależnie od wykształcenia akademickiego, Master of Management w TBS Barcelona to idealny kurs, który przygotuje Cię do następnego etapu Twojej kariery. W pełnym wymiarze czasu, 4-semestralny program, kurs dostarczy Ci umiejętności technicznych i analitycznych, aby podejmować skuteczne decyzje menedżerskie.

Master in Management oferuje różnorodne, wielo-kampusowe doświadczenia. Daje ci możliwość nauki w 3 różnych kampusach; abyście doświadczyli tego, co najlepsze w każdym miejscu. Program jest również wysoce konfigurowalny - z ponad 20 profesjonalnymi ścieżkami specjalizacji z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem do wyboru. W rzeczywistości, w zależności od wybranej Pathway , możesz otrzymać dodatkowe kwalifikacje na stopień magistra. Co więcej, odbędziesz sześciomiesięczny staż w renomowanej krajowej lub międzynarodowej firmie.

Nasz mistrz w zarządzaniu ma praktyczny punkt centralny, z równym podziałem w kadrze nauczycielskiej pomiędzy doświadczonymi naukowcami i odnoszącymi sukcesy praktykami ze świata biznesu. Ponadto będziesz mieć możliwość uczynienia kursu podwójnym stopniem i spędzenia roku na jednym z uniwersytetów partnerskich TBS. Ponadto zapewniamy spersonalizowany program szkoleniowy, który pomoże Ci w takich dziedzinach, jak wybór ścieżek specjalizacji zawodowej i miejsce stażu, które najlepiej pasuje do Twoich zawodowych celów.

Dlaczego warto wybrać Master in Management?

Wybierając Master in Management, należy wziąć pod uwagę kilka czynników, aby podjąć najlepszą decyzję. W dzisiejszych czasach życie w szkołach biznesu jest nie tylko doświadczeniem edukacyjnym, ale środkiem przygotowań do wyzwań rynku pracy. Właśnie dlatego oferujemy wybór najważniejszych powodów, dla których warto wybrać naszego magistra zarządzania.

 • TBS - Rozpoznany sukces
 • Wysoce custimazable
 • 26 specjalizacji mgr
 • Międzynarodowe, wieloukładowe doświadczenie
 • Elastyczne. Dający się przystosować
 • Zwiększ swoje szanse na pracę
 • Podwójny stopień - Podwój swoje możliwości

Program nauczania

Master in Management podąża za szerokim programem nauczania rozszerzonym o uporządkowany szereg opcji wyborczych, służących jako trampolina do przywództwa. Wykraczając poza prosty wybór opcji, uczniowie są w stanie uporządkować swoje projekty wokół widocznych ścieżek edukacyjnych, które wnoszą wartość dodaną do ich profesjonalnej wiedzy.

Doświadczenie w wielu kampusach

Master in Management oferuje różnorodne, wielo-kampusowe doświadczenia. Daje ci możliwość nauki w maksymalnie trzech różnych kampusach i całkowicie lub częściowo po angielsku lub francusku.

Moduł

Master in Management oferuje szeroką gamę modułów akademickich, dzięki czemu można dostosować swój program i osiągnąć swoje cele zawodowe. Znajdź poniżej listę modułów

Kursy i miejsca mogą podlegać zmianom.

 • Podstawy zarządzania
 • Profesjonalna wstępna orientacja
 • Lekcje w zarządzaniu
 • Wspólne kursy w zarządzaniu
 • Specjalizacje akademickie
 • Profesjonalne ścieżki specjalizacji

Rundy przyjęć

Wnioski będą rozpatrywane zgodnie z rundami przyjęć pokazanymi poniżej. Wnioski złożone po każdym terminie zostaną przeniesione do następnej rundy.

Zdecydowanie zalecamy wcześniejsze złożenie wniosku, aby zapewnić sobie miejsce na Master in Management.

Profil kandydata

 • Musisz posiadać tytuł licencjata (minimum 3 lata) z akredytowanego uniwersytetu nie francuskiego. Jeśli możesz uzyskać takie kwalifikacje przed rozpoczęciem Master in Management. jesteś również uprawniony do złożenia wniosku.
 • Mają mniej niż 27 lat w Master in Management data rozpoczęcia.

Test przyjęcia

Możesz przedstawić swój certyfikat GMAT lub GRE.

Proces przyjmowania

Przed złożeniem wniosku o naszego magistra zarządzania, należy dokładnie sprawdzić kroki procesu wstępu wymienione poniżej.

1. Wypełnij internetowy formularz zgłoszeniowy

2. Prześlij wymagane dokumenty aplikacji

3. Zapłać opłatę za wstęp

4. Miej wywiad wstępny przez Easyrecrue

5. Poczekaj, aż otrzymasz powiadomienie o decyzji o przyjęciu

Program prowadzony przez:
Język angielski
Toulouse Business School - Barcelona Campus

Zobacz 3 więcej kursów w Toulouse Business School - Barcelona Campus »

Ostatnia aktualizacja January 30, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 16, 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
26,200 EUR
Deadline
Czerwiec 28, 2019
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 16, 2019
Data końcowa
Sie 30, 2021
Termin nadsyłania zgłoszeń
Czerwiec 28, 2019

Sie 16, 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Czerwiec 28, 2019
Data końcowa
Sie 30, 2021