Obecna dynamika rynku i otoczenie biznesowe sprawiły, że firmy i organizacje muszą równolegle zarządzać wieloma projektami. W tym kontekście liczba Project Managera nabiera kluczowego znaczenia w organizacjach i firmach każdej wielkości, ponieważ odgrywają one kluczową rolę pod względem projektowania skutecznych strategii biznesowych, które w pełni wykorzystują dostępne zasoby.

Tymczasem globalizacja, pojawienie się nowych konkurentów i nagłe zmiany w strategiach biznesowych oznaczają, że oprócz posiadania szczegółowej wiedzy na temat zarządzania projektami, menedżerowie projektów muszą również posiadać wysoce rozwinięte umiejętności osobiste i kompetencje w zakresie wydajności. W odpowiedzi na to zapotrzebowanie biznesowe Master in Project Management ma na celu wyposażenie kadry zarządzającej w sprawne i efektywne prowadzenie, planowanie, organizowanie i nadzorowanie złożonych projektów globalnych.

Profesjonaliści wyposażeni do kierowania zespołami w oparciu o rozwój umiejętności wykonawczych i technik wymaganych przez dyrektorów. W skrócie, dyrektorzy projektów, którzy mogą dostosować obecne potrzeby firm w zakresie zarządzania projektami do aktualnych wymagań określonych w globalnym standardzie Project Management Institute (PMI): minimalizacja ryzyka, stworzenie nowych możliwości i osiągnięcie celów, które zostały ustalone .

106823_5.jpg

Powody podjęcia studiów licencjackich EAE w Business Administration and Management

 1. Narzędzia do zarządzania projektami
  Program zawiera specjalistyczne oprogramowanie do symulacji lub modelowania działów i procesów związanych z zarządzaniem projektami, takie jak Microsoft® Project Professional i Risk z Palisade Corporation, światowego lidera w dziedzinie analizy ryzyka i decyzji.


 2. EAE, szkoła z certyfikatem REP
  EAE Business School jest zarejestrowanym dostawcą usług edukacyjnych (REP) certyfikowanym przez Project Management Institute (PMI), wiodące międzynarodowe stowarzyszenie specjalistów Project Management. Aby uzyskać ten certyfikat, instytucje REP w PMI muszą przestrzegać rygorystycznego zestawu norm jakości, zarówno pod względem treści i projektu Magisterów, jak i szkolenia wydziału akademickiego.


 3. Członkowie PMI
  Uczestnicy na Master in Project Management mogą zarejestrować się jako Student Member of Project Management Institute, co pozwala im korzystać z zalet, w tym dostępu do wielu źródeł bibliograficznych.


 4. Certyfikacja PMP
  Master in Project Management przygotowuje uczestników do zdania egzaminu na certyfikację jako Project Manager Professional (PMP) ® Project Management Institute (PMI). Studenci, którzy ukończyli studia magisterskie, mogą przystąpić do testów certyfikacyjnych PMP® prowadzonych przez PMI.


 5. Ranking America Economía
  Ranking America Economia wyróżnia EAE Business School wśród 15 najlepszych szkół biznesowych na świecie.


 6. Ranking Merco
  EAE Business School została uznana za jedną z najlepszych szkół biznesu na świecie według rankingu Merco.
  106825_2.jpg

Cele

Cele Master in Project Management są następujące:

 1. ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI
  Szkolenie ekspertów ds. Projektów z możliwością osiągnięcia wyznaczonych celów, zwiększenia rentowności i poprawy ogólnej jakości projektu.
 2. ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE
  Wgląd w kluczowe aspekty strategicznego zarządzania projektem i jego znaczenie w globalnej strategii organizacji.
 3. PODEJMOWANIE DECYZJI
  Wzmocnienie procesu decyzyjnego w złożonych projektach, z uwzględnieniem wszystkich aspektów technicznych, finansowych, jakościowych, środowiskowych i związanych z narażeniem na ryzyko.
 4. WYNIKI BUDŻETU
  Znajomość, wybór i odpowiednie korzystanie z narzędzi wymaganych do efektywnego zarządzania budżetami projektu.
 5. LIDEN LIDERA
  Wyposażenie uczestników w umiejętności kierownicze wymagane do zarządzania zespołem projektowym w celu zapewnienia jego sukcesu.
 6. CERTYFIKACJA PMI
  Pomyślnie zdał egzamin certyfikacyjny, aby zostać Project Manager Professional (PMP) Project Management Institute (PMI).


Proces przyjęcia

106724_admissing_process_eae_business_school_en_0.jpg

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 4 więcej kursów w EAE Business School International »

Ostatnia aktualizacja December 19, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
12 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
13,500 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Paź 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Paź 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Paź 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa